|
Переконайтесь, що маєте справу з власником ТУ! |
|
|
|
|
Середа, 07 грудня 2016, 15:11 |
|
Згідно ст. 16 Закону України «Про стандартизацію» право власності на технічні умови, прийняті підприємствами, установами та організаціями, належать відповідним підприємствам, установам та організаціям.
Отримати право власності на ТУ або право на використання ТУ, які належать іншому підприємству, можливо ліше уклав відповідний договір з його власником.
При укладенні договору переконайтесь, що маєте справу саме з власником ТУ!
Отримати інформацію щодо ТУ (позначення ТУ, назва ТУ,термін дії ТУ, кількість змін до ТУ, власник ТУ (код ЄДРПОУ, назва, адреса) Ви можете у каталозі «ТУ УКРАЇНИ» on-line на сайті www.csm.kiev.ua або надіслав замовлення на e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
|
|
|
Оновлений стандарт на системи управління якістю в автомобільній галузі |
|
|
|
|
Середа, 07 грудня 2016, 15:10 |
|
Завдяки зусиллям Міжнародної оперативної робочої групи з питань автомобільної промисловості (IATF) виробники найрізноманітніших легкових авто можуть ефективно конкурувати між собою на світовому ринку, пропонуючи все більше якісних та дешевих продуктів. Крім іншого, спеціалісти IATF займаються розробкою стандартів для автомобільної галузі. Завдяки їм нещодавно була опублікована оновлена версія міжнародного стандарту международного стандарта IATF 16949 "Системи управління якістю. Спеціальні вимоги щодо процесу використання стандарту ISO 9001 до виробництва автомобілів та запасних частин до них». Сертифіковані компанії повинні перейти на нову версію до вересня 2018 року.
|
|
Детальніше...
|
|
Нова Франкфуртська угода полегшить глобальну торгівлю електронною продукцією |
|
|
|
|
Середа, 07 грудня 2016, 14:59 |
|
Сьогодні електричні та електронні пристрої є категорією товарів, які користуються найбільшим попитом у світі. У 2015 році вони становили 17,7% загального обігу торгівлі, за даними торгової статистики UN Com. І це без урахування товарів, таких як освітлення, фотографічні пристрої, повітряні судна й потяги. Європа є важливим споживачем електричних та електронних пристроїв і систем, а також господарем тисяч малих, середніх і великих компаній, що працюють у цій галузі. Багато з них хочуть продавати товари за межі національних і європейських кордонів.
|
|
Детальніше...
|
|
Наказ ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 30.11.2016 №403) |
|
|
|
|
Вівторок, 06 грудня 2016, 10:02 |
|
|
|
Повідомлення про розроблення проекту національного стандарту ДСТУ - Н «Система розроблення та поставлення продукції на виробництво. Продукція харчова. Настанови щодо розроблення та поставлення на виробництво» |
|
|
|
|
Четвер, 01 грудня 2016, 15:52 |
|
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ
ПРОЕКТУ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ
Розробник: ТК 88 «Розроблення і поставлення продукції на виробництво»
Відповідальний орган: Національний орган стандартизації
Охоплювана продукція: Продукція та послуги
Назва документа: проект національного стандарту ДСТУ - Н «Система розроблення і поставлення продукції на виробництво. Продукція харчова. Настанови щодо запровадження у виробництво (поставлення на виробництво) нових (новітніх) видів харчових продуктів»
Опис змісту документа: основні положення щодо розроблення і поставлення на виробництво нових видів харчової продукції; основні етапи розроблення нових видів харчової продукції; уніфіковані процедури розроблення та поставлення на виробництво нових видів харчової продукції
Мета і обґрунтування: уніфікація процедур розроблення та поставлення продукції на виробництво нових видів харчової продукції впровадження стандарту сприятиме скороченню часу на освоєння нових видів продукції, зменшенню затрат (фінансових і трудових), забезпеченню високого рівня безпечності і конкурентоспроможності продукції
Запропонована дата прийняття стандарту: 2017-07-01
Запропонована дата початку чинності стандарту: 2018-01-01
Найпізніша дата подання зауваг і пропозицій: 2017-02-01
Проект стандарту можна отримати:
в секретаріаті ТК 88 за адресою: вул.Метрологічна, 4, м.Київ, 03143, Україна; тел./факс: +38 044 452-34-03, 423 90 80; 423-04-26
e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
. |
|
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 29.11.2016 №398, №399, від 30.11.2016 №401) |
|
|
|
|
Середа, 30 листопада 2016, 16:11 |
|
|
|
7 грудня 2016 року семінар: Система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на підприємствах громадського харчування, актуальність її впровадження |
|
|
|
|
7 грудня 2016 року
ДП "Укрметртестстандарт" проводить
науково-практичний семінар:
Система управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на підприємствах громадського харчування, актуальність її впровадження

Семінар відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Метрологічна, 4, Актова зала.
Запрошення на семінар (ЗАВАНТАЖИТИ)
Заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)
Контактний телефон: +38 044 452-46-03,
e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
|
|
Новий законопроект встановить основні засади здійснення сертифікації органічного виробництва |
|
|
|
|
Середа, 30 листопада 2016, 11:36 |
|
На розгляд Верховної Ради України подано проект Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», зареєстрований за № 5448. Метою проекту Закону є удосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.
Законопроектом передбачається встановлення загальних засад державного регулювання у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції, повноважень центральних органів виконавчої влади, що здійснюють державне управління та регулювання у цій сфері, а також прав та обов’язків суб’єктів ринку органічної продукції.
|
|
Детальніше...
|
|
|