Головна

Коди продукції та послуг

Авторизація



У Мінську пройшло 47-е засідання МДР PDF Друк e-mail
Середа, 08 липня 2015, 09:51

201_201517-18 червня 2015 р. у Мінську пройшло 47-е засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР), на якому були підведені підсумки роботи Ради за звітний період і намічені подальші шляхи співпраці в області гармонізації технічних регламентів, міждержавної стандартизації , метрології, оцінки відповідності, у тому числі акредитації, нагляду і контролю за дотриманням вимог технічних регламентів, норм і правил.

Детальніше...
 
Будуть внесені зміни в технічний регламет МС на іграшки PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 липня 2015, 09:51

200_2015З 3 липня 2015 р. у Євразійській економічній комісії проходить етап публічного обговорення проекту змін до технічного регламенту Митного союзу «Про безпеку іграшок» (ТР ТС 008/2011).

Проект змін введе в регламент поняття магнітні іграшки, тобто іграшки, що включають один або більше закріплених/незакріплених магнітних елементів і вимоги безпеки до них. На упаковці магнітних іграшок (зі знімними деталями) і в інструкції з експлуатації повинен бути нанесений напис з попередженням про можливі негативні наслідки в разі проковтування магнітних елементів. Мінімальний вік користувача при цьому - 8 років.

Детальніше...
 
Нова технічна специфікація ISO допоможе зробити цивільне будівництво екологічним PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 липня 2015, 09:12

199_2015Нові дороги, мости, канали і дамби змінюють навколишній нас ландшафт. При цьому часто їх вплив на навколишнє середовище є негативним. З іншого боку, такі об'єкти цивільного призначення дійсно необхідні, вони створюють комунікацію між різними районами, сприяють зручному і швидкому пересуванню, розвивають економіку країн, створюють нові робочі місця. Тому необхідно знайти таке рішення, яке дозволить максимально розвивати галузь цивільного будівництва з мінімальним негативним її впливом на навколишнє середовище.

Детальніше...
 
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів захистить споживачів та вітчизняну продукцію PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 липня 2015, 09:41
У вересні 2014 року  на базі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби була  утворена Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ц е було не просто механічне об`єднання органів. Ідея полягає в тому, щоб спростити процес діяльності цих органів, зробити його більш зрозумілим, прозорим і при цьому ефективним, зменшити корупційні ризики, тиск на бізнес, для того, щоб якісна українська продукція займала перші місця у світі
На сьогодняшній день першочерговим завданням служби є забезпечення еквівалентності власної  системи контролю та її визнання з боку основних торгівельних партнерів, адже без такого визнання  буде складно виводити вітчизняну продукцію на нові ринки.
Одним з найгостріших питань, що стоїть перед службою є захист прав споживачів та захист вітчизняної продукції на зовнішніх ринках.
Найближчим часом відбудеться перегляд функцій новоствореного органу з метою відмови від надлишкових  контрольних функцій, усунення дублювання повноважень, скасування функцій, які не відповідають підходам та законодавству Європейського Союзу. Результатом таких кроків має стати зниження адміністративного навантаження на бізнес та скорочення чисельності інспекторів. Також буде впроваджено практику  офіційного оприлюднення планів перевірок служби.

198_2015У вересні 2014 року  на базі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби була  утворена Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Це було не просто механічне об`єднання органів. Ідея полягає в тому, щоб спростити процес діяльності цих органів, зробити його більш зрозумілим, прозорим і при цьому ефективним, зменшити корупційні ризики, тиск на бізнес, покращити якість української продукції.

Детальніше...
 
Опублікован новий стандарт ISO з безпеки атракціонів PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 липня 2015, 09:33
Опублікован новий міжнародний стандарт ISO 17842-2: 2015 "Безпека атракціонів для катання і пристроїв для розваг. Частина 2. Експлуатація та застосування ". Стандарт встановлює вимоги, необхідні для безпечного обслуговування, роботи, перевірки та випробувань мобільних, тимчасово-встановлених і стаціонарних механізмів та конструкцій. До них відносяться каруселі, гойдалки, човники, колесо огляду, американські гірки, мембранні та текстильні конструкції, сцени та інші споруди для художніх вистав. Такі атракціони можуть бути встановлені для постійної роботи або ж монтуватися для тимчасової експлуатації на ярморочних площах, парках відпочинку та інших місцях розваг.
Стандарт розроблений технічним комітетом ISO ТК 254 «Безпека атракціонів і пристроїв розваг». Раніше ТК 254 розробив стандарт ISO 17824-1:2015 «Безпека атракціонів для катання і пристроїв для розваг. Частина 2. Проектування і виробництво», який визначає вимоги для безпечного проектування, розрахунку, виробництва і монтажу атракціонів, встановлених для постійної роботи або змонтованих для тимчасової експлуатації.
В даний час здійснюється розробка третьої частинт стандарту - ISO 17842-3: 2015 «Безпека атракціонів для катання і пристроїв для розваг. Частина 3. Вимоги до перевірки у процесі проектування, виготовлення, експлуатації та використання», який визначає вимоги для проведення необхідних перевірок атракціонів, зазначених у стандартах ISO 17842-1 та ISO 17842-2, відповідно до стандарту ISO/IEC 17020 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів інспекції».

197_2015Опублікован новий міжнародний стандарт ISO 17842-2: 2015 "Безпека атракціонів для катання і пристроїв для розваг. Частина 2. Експлуатація та застосування". Стандарт встановлює вимоги, необхідні для безпечного обслуговування, роботи, перевірки та випробувань мобільних, тимчасово-встановлених і стаціонарних механізмів та конструкцій. До них відносяться каруселі, гойдалки, човники, колесо огляду, американські гірки, мембранні та текстильні конструкції, сцени та інші споруди для художніх вистав. Такі атракціони можуть бути встановлені для постійної роботи або ж монтуватися для тимчасової експлуатації на ярморочних площах, парках відпочинку та інших місцях розваг.

Детальніше...
 
Сейсмостійкість за стандартами PDF Друк e-mail
Четвер, 02 липня 2015, 09:39

195_2015Нещодавно давно міста Непалу, Японії та Індонезії зазнали нищівних землетрусів. Їх наслідки були нищівними: насамперед - втрачені людські життя, а також удар по всіх сферах господарської діяльності й економіки країни в цілому. Землетруси виділяються на тлі інших стихійних лих довгими періодами повторюваності і низькою прогнозованістю. На відміну від повені землетруси трапляються раптово і без попередження. Як наслідок, їх негативний вплив виявляється величезним. Коли відбувається землетрус, у служб надзвичайних ситуацій часто не вистачає часу на проведення евакуації людей або захист будівель та іншого майна. Отже, найдоцільніше мінімізувати ризики заздалегідь.

Детальніше...
 
30 червня набули чинності зміни до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства PDF Друк e-mail
Середа, 01 липня 2015, 10:31

194_201530 червня 2015 р. набули чинності зміни, внесені до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства наказом Мінекономрозвитку від 20 травня 2015 р. № 509. Документом встановлюється, що ресторани та інші заклади ресторанного господарства можуть самостійно розробляти фірмові страви та вироби. Технологічна документація на фірмові страви та вироби складається в довільній формі і затверджується керівником підприємства у сфері ресторанного господарства.

Детальніше...
 
В Україні буде встановлено порядок обов'язкової сертифікації дорожньо-транспортних засобів, які були переобладнані PDF Друк e-mail
Середа, 01 липня 2015, 08:33

193_2015Аварійність на автомобільному транспорті та тяжкість наслідків дорожніх транспортних пригод є однією із найболючіших проблем нашої держави. Також автомобільний транспорт є основним джерелом викидів парникових газів у транспортному секторі.

Однією із причин високої аварійності на автомобільному транспорті та, особливо, тяжкості її наслідків, а також значної шкоди довкіллю від викидів автомобілів є недостатній контроль відповідності дорожніх транспортних засобів, що допускаються до руху в Україні, вимогам активної, пасивної та екологічної безпечності.

Детальніше...
 
Ефективна бізнес співпраця за стандартом ISO PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 червня 2015, 09:39

192_2015Тісна співпраця і спільне ведення бізнесу може дати необмежені привілеї всім учасникам. Це і надання доступу до нових послуг, і поліпшення можливості для укладання контрактів, і вигідне об'єднання ресурсів. Умовою для таких переваг є ефективне управління, основу якого пропонує новий міжнародний стандарт ISO 11000.

В даний час стандарт знаходиться в розробці, в стадії проекту. Його публікація намічена на грудень 2016 року.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня181182183184185186187188189190НаступнаКінець »

Сторінка 185 з 409
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua