Головна

Коди продукції та послуг

Авторизація



Реформування системи технічного регулювання – основне завдання для успіху вітчизняного виробника на європейському ринку PDF Друк e-mail
Середа, 22 травня 2013, 09:24

135_1321 травня в Києві відбулася конференція «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: основні аспекти та переваги. Реформування системи технічного регулювання».

Основним завданням на сучасному етапі учасники конференції вважають необхідність подальшого удосконалення системи технічного регулювання.

Як зазначив у своєму виступі уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький: «Без суттєвої модернізації в частині технічного регулювання без її гармонізації із міжнародними, європейськими правилами звичайно дуже важко сподіватися, що в багатьох сферах наш виробник буде успішний на такому відкритому ринку, як європейський».

На сьогоднішній день саме технічні бар"єри, а не питання тарифів дуже часто заважають вільному руху товарів, а тому ключове значення для налагодження ефективних економічних відносин між країнами має вирішення проблем у сфері технічного регулювання.

 
Наказ Мінекономрозвитку України від 30.04.2013 р. №427 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів" PDF Друк e-mail
Середа, 22 травня 2013, 07:47
Прийнято Наказ Мінекономрозвитку України від 30.04.2013 р. №427 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів" (щодо декларування продукції)
 
Обережно! Новий аромат! PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 травня 2013, 10:10

134_13Новий спосіб біосинтезу аромату полуниці відкрили німецькі вчені з Технічного університету Мюнхена (TUM). За допомогою молекулярного аналізу дослідники виявили новий раніше невідомий шлях молекулярного синтезу, здатний значно поліпшити виробництво основної сполуки аромату полуниці - HDMF. Вчені вважають, що такий спосіб біосинтезу може допомогти промисловості виробляти продукцію з «справжнім ароматом полуниці».

Вчені пояснюють, що стигла полуниця містить особливо високу концентрацію даної сполуки, яка надає їй «характерний карамельний аромат». Безумовно, новий «справжній аромат» - це добре, але погодьтеся, що звичайна полуниця - краще!

 

 
Якість харчових продуктів – справа спільна PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 травня 2013, 09:37

133_13Українські споживачі все частіше віддають перевагу вітчизняним харчовим продуктам, і тому питання забезпечення населення високоякісними продуктами харчування тваринного походження є одним з найактуальніших питань, як для продовольчої безпеки держави, так і для конкурентоспроможності виробників.

Для виконання цього завдання в Україні введені державні стандарти (ДСТУ), що встановлюють науково обгрунтовані вимоги до продукції, що закріплені в нормах ДСТУ (Каталог НД). У разі, коли виробники розробляють власну рецептуру, вони повинні розробити технічні умови (ТУ) на дану продукцію і зареєструвати їх у державному центрі стандартизації, одним з яких, є ДП «Укрметртестстандарт» (Науково-технічний відділ з стандартизації). ТУ обов'язково проходять перевірку на відповідність чинному законодавству та нормативним документам. Крім того, нові молочні та м'ясні продукти повинні отримати оцінку Центральної галузевої дегустаційної комісії з оцінки якості м'ясо-молочних продуктів в системі Мінагрополітики України.

Детальніше...
 
Євразійська економічна комісія запустила новий сайт PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 травня 2013, 08:56

132_13Згідно з рішенням Колегії ЄЕК № 83 від 16 квітня 2013 р. «Про офіційному сайті Євразійської економічної комісії в мережі Інтернет», офіційним сайтом ЄЕК з 19 травня 2013 стає - eurasiancommission.org.

 
Сьогодні Всесвітній день метрології! PDF Друк e-mail

128_13Кожного року 20 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день метрології.

20 травня 1875 року у Парижі на Міжнародній дипломатичній конференції представники 17 поставили свої підписи під знаменитою Метричної конвенцією, яка визнала Метричну систему мір міжнародною, а також затвердила прототипи метра і кілограма. Конференцією було засноване Міжнародне бюро мір і ваг, основним завданням якого було забезпечення єдності вимірювань у міжнародному масштабі, і створений Міжнародний комітет мір і ваг, який здійснював наукове керівництво цією роботою.

Цього року Всесвітній день метрології проходить під гаслом «Вимірювання в повсякденному житті»

Зі святом вас, шановні метрологи!

 
Американцям заборонено їсти м'ясні продукти, виготовлені за межами США. Що ще заборонено американцям? PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 травня 2013, 09:52

131_13У список заборонених продуктів серед інших потрапили: шоколадне яйце «Kinder Surprise», алкогольний напій абсент і риба фугу.

Шоколадний «Kinder Surprise» опинився під забороною через занадто дрібні деталі іграшки, що знаходиться всередині, які при попаданні в дихальні шляхи дитини, здатні викликати удушення.

Абсент потрапив у «чорний» список, завдяки полину, який є одним з основних його компонентів і, на думку американських вчених, може завдати шкоди здоров'ю людини.

Сумнозвісна риба фугу в ікрі, печінці, жовчному міхурі і шкірі містить сильну отруту - тетродотоксин, яка при неправильному приготуванні фугу, може стати причиною отруєння зі смертельним результатом.

 
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочинає перевірку щодо імпорту в Україну фарфорової продукції PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 травня 2013, 09:30

129_13За результатами розгляду заяви вітчизняних виробників фарфорової продукції ТОВ «Дружківський фарфоровий завод», ПАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Корал» Довбиський фарфоровий завод» та інформації Мінекономрозвитку, відповідно до Закону України «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну» Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну посуду та столових або кухонних приборів з фарфору незалежно від країни походження та експорту.

Детальніше...
 
ГМО: за і проти PDF Друк e-mail
Субота, 18 травня 2013, 10:26

125_13Азербайджан - одна з небагатьох країн, яка вирішила оголосити офіційну боротьбу продуктам, що містять ГМО. Азербайджанські фахівці не задоволені дослідженнями Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) у цій сфері і хочуть провести власне розслідування. Так найближчим часом плануються широкомасштабні моніторинги щодо виявлення ГМО у продукції, які будуть охоплювати огляд усіх посівних площ, відбір проб і проведення лабораторних аналізів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 288 з 409
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua