Головна

Коди продукції та послуг

Авторизація



У Євросоюзі з'явиться маркування м'ясних продуктів PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 лютого 2013, 10:19

41_13Після того, як деякі фірми під виглядом яловичини поставляли на європейський ринок конину, в Європі вибухнув м'ясної скандал. В результаті подібні напівфабрикати стали вилучатися з магазинів у Франції, Швейцарії та Італії. Розслідування тільки почалося, а скандал з кониною, що видавалась за яловичину, найближчим часом буде розростатися.

 Німеччина, як і інші європейські країни, опинилася втягнутою в скандал і для запобігання в подальшому таких ситуацій запропонувала Євросоюзу розміщувати на упаковці інформацію щодо походження м'яса.

Був оприлюднений план дій з 10 пунктів, головний з яких полягає в тому, що на всіх м'ясних виробах, які продаються в Німеччині, повинно точно вказуватись походження м'яса і країна-виробник. Крім того, до кінця березня має тривати перевірка м'яса на домішки конини, а також на залишковий вміст лікарських препаратів.

Кінцевою метою плану є створення в Європейському союзі єдиної системи маркування, що вказує на походження м'ясних продуктів. Ця вимога має стати єдиною для всіх європейських країн.

 
"Кращі" із стандартів ISO для фарб і лаків PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 лютого 2013, 10:35

39_13Нещодавно Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала нову редакцію більш ніж 225 стандартів ISO, які встановлюють вимоги до широкого спектру продукції сучасної лакофарбової промисловості.

Фарби та лаки виконують велику кількість функцій, починаючи від звичайного пофарбування та  захисту покриттів до сигналізації та безпеки, таким чином значно збільшується спектр лакофарбової продукції.

Детальніше...
 
Проект Закону України "Про вироби медичні" PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 лютого 2013, 08:58

Міністерством охорони здоров`я України оприлюднило проект Закону України "Про вироби медичні"

Детальніше...
 
Росія планує створити інформаційний ресурс в сфері захисту прав споживачів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 лютого 2013, 14:30

37_13В Росії вийшла Постанова від 16 лютого 2013 р. N 129 «Про державний інформаційний ресурс в сфері захисту прав споживачів», яка затверджує правила  формування та ведення  зазначеного реєстру. Органом, уповноваженним на ведення реєстру, призначено Федеральну службу з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини. Служба також буде проводити координацію діяльності щодо участі у формуванні реєстру уповноважених федеральних органів виконавчої влади, які здійснюють державний контроль (нагляд) за відповідністю товарів вимогам безпеки, встановленим технічними регламентами, та громадських об'єднань споживачів. План інформатизації, що включає заходи щодо створення та експлуатації інформаційної системи планується затвердити до кінця 2013 р.

Детальніше...
 
Європейський ринок відкрито для вітчизняної продукції птахівництва PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 лютого 2013, 14:18

38_13Після того, як набув чинності регламент ЄС N88/2013, Україна одержала право імпортувати вітчизняну продукцію птахівництва на ринок Європейського Союзу. Це був завершальний етап процесу відкриття європейського ринку для вітчизняної сільськогосподарської продукції.

Наступним кроком влади на шляху до виходу української продукції на нові ринки збуту будуть зусилля, спрямовані на відкриття ринку ЄС для вітчизняної м’ясо-молочної продукції, яка відповідатиме європейським стандартам якості продуктів харчування.

 
Якість дитячого харчування підвищиться за рахунок звільнення від податків PDF Друк e-mail
Четвер, 21 лютого 2013, 11:42

35_1320 лютого 2013 року Кабінет Міністрів України  схвалив проект Закону України «Про внесення змін до статті 154 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку виробництва продуктів дитячого харчування».

Проектом Закону передбачається пункт 154.2  статті 154 викласти у такій редакції: «154.2. Звільняється від оподаткування  прибуток  підприємств, отриманий  від  продажу  на  митній  території  України  продуктів дитячого   харчування   власного   виробництва,   спрямований   на збільшення обсягів виробництва, технічне переоснащення підприємства, модернізацію його обладнання, удосконалення технологій виробництва, розширення асортименту продукції дитячого харчування та забезпечення якості даної продукції (напрямок визначає підприємство). Перелік продуктів дитячого харчування встановлюється Кабінетом  Міністрів України».

Це надасть можливість підприємствам спрямувати отримані кошти на придбання сучасного технологічного обладнання, впровадження новітніх технологій, налагодження випуску нових продуктів харчування для дітей всіх вікових груп, які зможуть конкурувати з імпортною продукцією.

 
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок " PDF Друк e-mail
Четвер, 21 лютого 2013, 09:37

Технічний регламент безпеки іграшок був затверджений Постановою КМУ від 08.10.2008 № 901. Для приведення стандартів у відповідність до директиви Європейського Парламенту та Ради  (№ 2009/48/ЄС від 18.06.2009 про безпеку іграшок)  Міністерством економічного розвитку і торгівлі підготовлено проект Постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок». Проектом постанови передбачається, що нова редакція зазначеного технічного регламенту буде максимально повно відповідати вимогам Директиви ЄС, зокрема, будуть суттєво конкретизовані фізичні, хімічні, пожежні та гігієнічні вимоги до іграшок. Також буде затверджено план заходів щодо впровадження Регламенту.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту безпечності іграшок " (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
У Митному союзі набули чинності шість технічних регламентів у сфері машинобудування та електротехніки PDF Друк e-mail
Середа, 20 лютого 2013, 10:51

З 15 лютого 2013 року на території Митного союзу почали діяти наступні технічні регламенти.

Технічний регламент "Про безпеку низьковольтного обладнання" діє відносно електричного обладнання, призначеного для використання при номінальній напрузі змінного струму від 50 до 1000 В (включно) і від 75 до 1500 В (включно) - постійного струму.

Технічний регламент "Про безпеку машин та устаткування" встановлює мінімально необхідні вимоги безпеки машин та устаткування при розробці (проектуванні), виготовленні, монтажі, наладці, експлуатації, зберіганні, транспортуванні, реалізації та утилізації з метою захисту життя та здоров'я людини, майна, охорони навколишнього середовища, життя та здоров'я тварин, попередження дій, що вводять в оману споживачів.

Технічний регламент "Безпека ліфтів" встановлює вимоги безпеки, що враховують небезпечні фактори, характерні для ліфтів, а також правила поводження на ринку і правила підтвердження відповідності ліфтів вимогам технічного регламенту.

Технічний регламент "Про безпеку обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах" поширюється на електричне, в тому числі Ех-компоненти, і неелектричне обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах. У технічному регламенті встановлені вимоги до обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах, а також вимоги до експлуатації, ремонту, пакування, маркування обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах. Крім того, у технічному регламенті встановлені правила зображення та нанесення спеціального знака вибухобезпеки.

Технічний регламент "Про безпеку апаратів, що працюють на газоподібному паливі" поширюється на обладнання, що випускається в обіг на єдиній митній території Митного союзу.

Технічний регламент "Електромагнітна сумісність технічних засобів" поширюється на технічні засоби, що випускаються в обіг на єдиній митній території Митного союзу, які здатні створювати електромагнітні завади та (або) якість функціонування яких залежить від впливу зовнішніх електромагнітних перешкод.

Для технічних регламентів встановлений перехідний період до 15 березня 2015 року.

 
Запрошуємо на семінар на тему «Вимоги законодавства України щодо організації виробництва харчових продуктів. Права і обов’язки виробників та постачальників харчових продуктів» PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 лютого 2013, 10:25

34_1326 березня 2013 року ДП «Укрметртестстандарт» проводить семінар на тему «Вимоги законодавства України щодо організації виробництва харчових продуктів. Права і обов’язки виробників та постачальників харчових продуктів».

У ході семінару будуть розглянуті питання:

1. Загальні вимоги до організації виробництва харчових продуктів:

забезпечення виробництва безпечних харчових продуктів;

поставлення харчової продукції на виробництво;

правила розроблення, оформлення та вимоги до нормативної та технологічної документації;

шляхи забезпечення виконання вимог нормативної та технологічної документації щодо виготовлення та реалізації продукції;

організація вхідного контролю сировини та  контролю готової продукції (вимоги до комплектності та оформлення супровідної документації, тощо).

Відповідальність юридичних та посадових осіб за невиконання вимог чинного законодавства у сфері виробництва та обігу харчових продуктів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня291292293294295296297298299300НаступнаКінець »

Сторінка 299 з 409
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua