Головна

Авторизація



Краса без помилок. Стандарт ISO пропонує косметичній промисловості та регулюючим органам новий інструмент для визначення продукції з низьким рівнем мікробіологічного ризику PDF Друк e-mail

iso88Шампунь, помада, крем для обличчя – всі ці косметичні засоби допомагають підтримувати свіжість і чистоту, і навіть відчувати себе молодшими і красивішими. Однак, вони можуть також нести ризик зараження.

Новий стандарт ISO 29621:2010 «Косметика. Мікробіологія. Керівництво з оцінки ризику та визначення продукції з низьким мікробіологічним ризиком» допоможе косметичній промисловості визначити, які рівні та види забруднення є небезпечними для здоров'я і яка продукція не несе подібних ризиків.

Відповідно до стандарту ISO 29621 наявність мікробіологічного ризику оцінюється під час дослідження складу продуктів, умов виробництва, упаковки, а також комбінації цих факторів. Косметика, що буде визначена як «з низьким рівнем ризику» не потребує проходження курсу мікробіологічного тестування.

Стандарт ISO 29621:2010 розроблений технічним комітетом ISO/TC 217 «Косметика» для виявлення та ідентифікації мікроорганізмів в косметичній продукції. Стандарт може бути використаний як державними, так і приватними лабораторіями, що забезпечують створення безпечних косметичних продуктів для споживачів.

Джерело: http://www.iso.org

 

 
Моніторинг ЗМІ: 7 найкорисніших "корінних" продуктів PDF Друк e-mail

m111УНІАН. Інформаційне агенство:

"7 найкорисніших "корінних" продуктів (Завантажити)

Щоб зберегти здоров`я взимку, необов`язково купувати дорогі овочі і фрукти, які доставляють з дальніх країн. У наших магазинах цілком можна знайти «корінні» продукти, споживання яких не тільки додасть здоров`я, але і заощадить кошти. Список з семи таких продуктів представила газета "Аргументи і факти".

Джерело: http://health.unian.net/

 
За якість і безпеку продуктів повинен відповідати виробник PDF Друк e-mail

iso87

Журнал "Стандарты и качество"

Не проходить і дня, щоб у Росії не було виявлено неякісних продуктів харчування. У Китаї, перед яким ця проблема стоїть не менш гостро, восени 2010-го  ухвалено страчувати винних у тяжких злочинах, пов'язаних з безпекою продуктів. У Європі та США, де безпекою раціону громадян стурбовані не менше, розстрілювати недобросовісних виробників не прийнято. Однак споживач там почуває себе куди більш захищеним, ніж в Росії чи в Китаї.

За словами Олексія Єліна, доцента кафедри менеджменту Російської академії держслужби: "У Європі все працює з базового закону. У нас закон називається "Про захист прав споживача". У Європі цей закон називається "Про відповідальність виробника за виробництво неякісної продукції".

 

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO на безпеку операторів машин та їхній захист від травм і нещасних випадків PDF Друк e-mail

iso86Дорожньо-транспортні пригоди тягнуть за собою великі матеріальні збитки і людські жертви. Хоча не можна розрахувати точні цифри збитків від аварії, недавні дослідження показали, що загальна вартість однієї аварії може бути вище, ніж 1 мільйон доларів США.

Новий стандарт ISO 12100:2010 «Безпека машин. Загальні принципи конструювання. Оцінка ризику та зниження ризику» розроблений з метою визначення ризиків на етапі проектування автомобіля і, отже, зменшення ризику майбутніх аварій.

Детальніше...
 
Моніторинг ЗМІ: Новорічні іграшки PDF Друк e-mail

m110Газета по-киевски:

"Импортные новогодние игрушки могут навредить здоровью! (завантажити)

Импортные елочные украшения и новогодние игрушки в Украине проходят мимо сертификации и, как показал случай с отравлением в Луганске, могут серьезно навредить здоровью

Все эти праздничные товары не проходят обязательную сертификацию в Украине, поскольку классифицируются не как игрушки, а как «атрибуты для украшения или декорирования». 80% новогодней мишуры – импортного производства, точнее китайского, и в сезон праздников для детей это любимые игрушки. Недавний случай с отравлением луганских школьников парами содержимого разбитой китайской игрушки, о котором писала «Газета…», продемонстрировал степень опасности новогодних изделий для детского здоровья."

Джерело: http://mycityua.com/

 
Новини видань PDF Друк e-mail

e83_4В серії Електронна бібліотека стандартів виданий електронний інформаційний довідник

Шини

Електронний довідник  «Шини» містить в повнотекстовому вигляді державні стандарти України (ДСТУ), міждержавні стандарти (ГОСТ) та інші нормативні документи (НД), які діють на території України і розповсюджуються на шини для дорожньо-транспортних засобів, в т.ч. велосипедні шини та процеси відновлювання протектора і ремонтування шин, авіаційні шини, шини для сільськогосподарських машин тощо.

Докладніше...

 
Новини видань PDF Друк e-mail

e83_3В серії Електронна бібліотека стандартів виданий електронний інформаційний довідник

Гумові і пластмасові вироби, армовані та пористі матеріали

Електронний довідник  «Гумові та пластмасові вироби, армовані та пористі матеріали» містить в повнотекстовому вигляді державні стандарти України (ДСТУ), міждержавні стандарти (ГОСТ) та інші нормативні документи (НД), які діють на території України і розповсюджуються на поропласти, пористу гуму, матеріали полімерні пористі та чарункові, матеріали композитні, склопластики, склопластикові конструкції, а також гумові та пластмасові вироби, в т.ч. плівки та листи, пластикові труби, рукави, ущільники, поламіновані листи.

Докладніше...

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Нn95ауково-технічним відділом підтвердження відповідності з 06.12.2010 до 10.12.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Джинтама-Бриз» ПП «Джинтама-Бриз»; Київська обл.,  Вишгородський р-н, с. Глібівка.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану готельного комплексу «Джинтама-Бриз» ПП «Джинтама-Бриз» з підтвердженням його класу «вищий»; Київська обл.,  Вишгородський р-н, с. Глібівка.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару ПП «Джинтама-Готель» з підтвердженням його класу «перший»; м. Київ.

 
«Якщо нам вдасться побудувати всебічну і гнучку інформаційну систему щодо ринкового нагляду – лише це дозволить нам досягти рівня європейських країн» - Голова Держспоживстандарту України Олександр Матвійчук PDF Друк e-mail

n94Нещодавно парламент ухвалив одразу два закони, що вимагав від України Європейський Союз для підписання угоди про створення зони вільної торгівлі: Закон України «Про ринковий нагляд і контроль продукції» та Закон України «Про загальну безпечність нехарчової продукції». На виконання цих законів Держспоживстандарт України нині готує деталізований стратегічний план трансформації системи технічного регулювання та захисту прав споживачів на 2011-2014 рр., який стане першим кроком у розбудові системи ринкового нагляду, що функціонуватиме за європейськими стандартами та принципами.

Голова Держспоживстандарту України Олександр Матвійчук зазначив, що досвід європейських країн свідчить: успіх у сфері ринкового нагляду, головним чином, залежатиме від повноти інформації та ґрунтовної організації інформаційних потоків та механізмів відкликання неякісної продукції. «Якщо нам вдасться побудувати всебічну і гнучку інформаційну систему щодо ринкового нагляду – лише це дозволить нам досягти рівня європейських країн», - підкреслив Олександр Матвійчук.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369370НаступнаКінець »

Сторінка 368 з 400
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua