Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВ Україні буде запроваджено сертифікат походження риби PDF Друк e-mail
Четвер, 30 березня 2017, 09:13

50_17За даними галузевих асоціацій та експертів у 2015 році незаконний вилов риби склав більше 200 тис. тонн проти легального вилову у 80 тис. Тому гостро постало питання впровадження інструменту для унеможливлення реалізації браконьєрської риби, тим самим відкривши нові ніші для легальних виробників. Таким інструментом стане обов’язковий сертифікат походження вилучених водних біоресурсів (сертифікат походження риби).

Ініціатором початку роботи над створенням сертифіката походження риби виступило Держрибагентство. Сертифікат супроводжуватиме рибу з моменту вилову до місця її реалізації, міститиме інформацію щодо суб’єкта господарської діяльності, назви водойми, де було здійснено лов, дату вилову, кількості виловленої риби тощо.

Детальніше...
 
Кабмін ухвалив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів до 2020 PDF Друк e-mail
Четвер, 30 березня 2017, 09:02

49_1729 березня 2017 р. на засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Концепція має на меті вдосконалити механізми захисту споживачів в Україні, визначивши основні завдання державної політики у сфері захисту прав споживачів із урахуванням найкращих практик країн ЄС.

Реалізація цієї Концепції покликана зменшити кількість порушень прав споживачів, усунути з ринку недобросовісних підприємців і нечесні підприємницькі практики, а також підвищити довіру до державної системи захисту прав споживачів. Ще один крок - ширше проінформувати громадян щодо їх споживчих прав та механізмів їх захисту, адже Концепція відводить значну роль громадським об’єднанням споживачів. Крім цього, одним із  головних напрямків Концепції є адаптація національного законодавства до законодавства Європейського Союзу відповідно до зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію.

 
Постанова КМУ від 10 березня 2017 р. № 139 "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні" PDF Друк e-mail
Середа, 29 березня 2017, 12:51

Уряд затвердив новий Технічний регламент обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні. Документом передбачено встановлення:

  • вимог щодо обмеження використання небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні з метою сприяння охороні здоров'я людини і довкілля;
  • обов'язків суб'єктів господарювання; процедури оцінки відповідності електричного та електронного обладнання вимогам Технічного регламенту;
  • вимог до складення декларації, маркування відповідності та здійснення державного ринкового нагляду щодо введеного в обіг електричного та електронного обладнання;
  • допустимих значень концентрації небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.

Технічний регламент розроблено на основі Директиви 2011/65/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 8 червня 2011 р. про обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні і максимально відповідає її вимогам.

Постанова КМУ від 10 березня 2017 р. № 139 "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні>>>


 
Оновлений стандарт на тестування торгових автоматів для охолоджених напоїв PDF Друк e-mail
Середа, 29 березня 2017, 10:07

48_17По всьому світу існує сотні мільйонів діючих торгових автоматів (вендінгів), які функціонують практично без використання людської праці. Близько половини від загального обсягу таких пристроїв доводиться на частку автоматів для виготовлення охолоджених напоїв.

Сучасні машини є просунутими версіями перших торгових автоматів, які почали застосовуватися для поширення продуктів харчування та напоїв ще у 30-х роках минулого століття. З тих пір технології, що використовуються при їх виробництві, істотно покращилися, а вибір продуктів - значно розширився.

Детальніше...
 
Опублікований стандарт ISO визначає вимоги до біологічних індикаторів PDF Друк e-mail
Середа, 29 березня 2017, 10:03

47_17Новий міжнародний стандарт ISO 11138-1:2017 «Стерилізація медичної продукції. Біологічні індикатори. Частина 1. Технічні вимоги» визначає загальні вимоги до виробництва, методи випробувань, експлуатаційні характеристики та правила маркування біологічних індикаторів, у тому числі інокульованих носіїв і суспензій та  їх компонентів.

Біологічні індикатори повинні завжди використовуватися в комбінації з фізичним  або хімічним контролем з метою демонстрації ефективності процесу стерилізації. Якщо коливання фізико-хімічних показників процесу стерилізації виходять за допустимі межі, процес стерилізації завжди повинен розглядатися як незадовільний, незалежно від результатів контролю, отриманих за допомогою біологічних індикаторів.

Детальніше...
 
Центр Экспертиз Тест: Кефиры бывают разные PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 березня 2017, 08:38

46_17Благодаря рекламе все мы знаем, что кисломолочные продукты полезны, ведь они хорошо усваиваются организмом, способствуют пищеварению и регулируют микрофлору кишечника. К этой группе относят большой список продуктов, отличительная особенность которых – это молочнокислое брожение, т.е. превращение лактозы (молочного сахара) в молочную кислоту. Это все напитки (кефир, ряженка, йогурты), сметана, творог и творожные изделия. И хотя изначальным сырьем всех этих продуктов является молоко, а главными трудягами выступают молочнокислые бактерии, продукты эти все же отличаются между собой.

Тест: Кефиры. Кефиры бывют разные >>>

 
Накази ДП "УкрНДНЦ" щодо чинності НД (від 23.03.2017 №49, №50, №51, №52, №53) PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 березня 2017, 08:26

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №53 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №52 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. №51 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 50 "Про перенесення термінів скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

Наказ ДП "УкрНДНЦ" від 23 березня 2017 р. № 49 "Про перенесення терміну скасування чинності міждержавних нормативних документів в Україні"

 
26 квітня 2017 року семінар: «Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках – як запорука безпечності харчового продукту. Державне регулювання належної якості та безпечності. Сучасні вимоги до виробництва» PDF Друк e-mail

26 квітня 2017 року

ДП "Укрметртестстандарт" за участю представника Держпродспоживслужби головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та кормів Департаменту безпечності харчових продуктів та кормів проводить

науково-інформаційний семінар:

Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках – як запорука безпечності харчового продукту.

Державне регулювання належної якості та безпечності. Сучасні вимоги до виробництва.  

45_17

Семінар відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Метрологічна, 4, Актова зала. 

 Програма та заявка на участь у семінарі (ЗАВАНТАЖИТИ)

 Контактний телефон: +38 044 423-04-26,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  


 
Керування ризиками на підприємстві. Технічні умови PDF Друк e-mail

ker_riz1

Для зниження ризиків на підприємстві використовуйте ТУ, перевірені на відповідність законодавству та внесені до

БАЗИ ДАНИХ ТЕХНІЧНІ УМОВИ УКРАЇНИ>>>

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 286
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images