Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n98Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 20.12.2010 до 24.12.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Фортеця Гетьман» ФОП Приходько Т.І.; Київська обл.,  с. Гатне.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Фортеця Гетьман» з підтвердженням його класу «вищий»; Київська обл., с. Гатне.

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги  ВАТ «Готельний комплекс «Либідь» з підтвердженням категорії перукарні «друга»; м. Київ.

 
Новий стандарт ISO на освітні послуги PDF Друк e-mail

iso91Новий стандарт ISO спрямований на поліпшення якості неформальної освіти і підготовки кадрів (самостійне професійне навчання протягом усього життя і в тренінгових компаніях), пропозиція яких в теперішній час значно виросла на світовому ринку.

Стандарт ISO 29990:2010 «Послуги з навчання в галузі неформальної освіти і професійної підготовки. Основні вимоги до постачальників послуг» підвищує прозорість та можливість порівняння на основі вивчення послуг по всьому світу, пропонує єдину альтернативу, повертаючи міжнародний консенсус у величезне розмаїття національних стандартів з управління в галузі неформальної освіти.

Знання стає ключовим чинником успішного корпоративного управління по всьому світу і освітні послуги все частіше розглядаються, як бізнес-орієнтовані.

Зростаюче економічне значення навчання у глобальному суспільстві створило нові економічні можливості, такі як надання некомерційних освітніх послуг, тому забезпечення якості освіти стає важливим питанням.

 

Детальніше...
 
Зустрінемо Новий рік безпечно! PDF Друк e-mail

n97В ДП "Укрметртестстандарт" 23.12.2010 р.відбулась прес-конференція

 

"Зустрінемо Новий рік


безпечно!"

 

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами та результатами випробувань  прес-конференції:

Матеріали прес-конференції (Завантажити .pdf)

Результати випробувань (Завантажити .pdf)

 
Якісні послуги з надання водо-тепло-енерго ресурсів PDF Друк e-mail

m117

В ДП "Укрметртестстандарт" 16.12.2010 р. відбулась прес-конференція

 

"Якісні послуги з надання

водо-тепло-енерго ресурсів".

 

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами прес-конференції та результатами проведених досліджень:

Матеріали прес-конференції (Завантажити .pdf)

Результати досліджень (Завантажити .pdf)

 
Нові коди країн ISO для островів у голландській Вест-Індії PDF Друк e-mail

iso90ISO визначила нові коди країни для островів у голландській Вест-Індії з метою встановлення їхнього нового адміністративного статусу під час конституційної реформи, що буде проведена урядом Нідерландів.

Острови Кюрасао і Сінт-Маартен стають автономним країнами Королівства Нідерланди з наступними дволітерними і трилітерними кодами країн згідно з стандартом ISO 3166-1:

– Сінт-Маартен  (Голландська частина) – SX SXM,

– Кюрасао – CW CUW.

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: шампанські вина PDF Друк e-mail

m116Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ

"Тест: Шампанские вина. Игристое или Шампанское?

С точки зрения потребителя разницы вроде бы нет, да и привыкли мы называть все вина "с пузырьками" шампанским. На самом деле разница есть. В Украине действует два стандарта на такие вина: ДСТУ 4800:2007 "Шампанское Украины" и ДСТУ 4807:2007 "Вина игристые"."

Завантажити тест

 
У національному етапі ІІI Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції і послуг у 2010 - 2011 рр. Україну представлятиме 9 підприємств PDF Друк e-mail
Четвер, 23 грудня 2010, 09:00

snd420 грудня 2010 року відбулося спільне засідання Національної конкурсної комісії національного етапу ІІI Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції й послуг та Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції «товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

«Ми відзначили кращих з кращих. Це 9 переможців конкурсу «100 кращих товарів України», які візьмуть участь в конкурсі на здобуття премії СНД». Змагання проводитиметься не між товарами, а між підприємствами, що досягли великих успіхів у виробництві - за методикою, близькою до європейської організації з якості EFK, - зазначив Голова Держспоживстандарту

Детальніше...
 
Стандарт ISO допоможе запобігти пожежам, що виникають внаслідок падіння сигарет PDF Друк e-mail

iso89Для обмеження ризику, пов'язаного з випадковим падінням незагашеної сигарети на легко займисті матеріали: матраци і м'які меблі, ISO розроблено стандарт ISO 12863:2010 «Стандартний метод випробування для оцінки здатності сигарет до спалаху». Стандарт застосовується до сигарет, вироблених фабрично і палаючих по всій довжині стовпця тютюну. Стандарт ISO заснований на американському стандарті ASTM E 2187 «Стандартний метод вимірювання сили спалаху сигарет».
Стандарт ISO 12863 також був опублікований, як європейський стандарт (EN ISO 12863) в рамках Віденської угоди.
ISO 12863 був розроблений спільно підкомітетом SC 1 «Виникнення і поширення пожежі» технічного комітету ISO/ТC 92 «Пожежна безпека» і технічним комітетом ISO/ТC 126 «Тютюн та тютюнові вироби».
У цілому ISO були розроблені більше 100 стандартів для вирішення питань пожежної безпеки.

 
Моніторинг ЗМІ: Чим відрізняються шампанське, ігристі та іскристі вина PDF Друк e-mail

m114Українська правда:

"Чем отличаются шампанское, игристые и искристые вина (Завантажити)

Одним из известных фактов является то, что шампанским может считаться лишь вино, изготовленное во французской провинции Шампань. Чтобы багаж знаний о шампанском не заканчивался на этих скромных сведениях, попробуем углубиться в тему."

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 282 з 316
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images