Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяДержспоживстандартом України видані накази щодо чинності НД PDF Друк e-mail

gsДержспоживстандартом України видані:

наказ №457 від 11.10.2010 р. «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» (із змінами, внесеними згідно з наказом Держспоживстандарту України № 530 від 29.11.2010 р.);

наказ №554 від 09.11.2010 р. «Про затвердження Зміни № 1 до ДСТУ 5028:2008»;

наказ №555 від 09.11.2010 р. «Про затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів України, національних змін до міждержавних стандартів та скасування чинності національного стандарту України».

 
Моніторинг ЗМІ: Шампанське та ігристі вина до Нового року PDF Друк e-mail

m113Українська правда:

"Шампанское и игристые вина к Новому году (завантажити)

В данном обзоре игристые вина подобраны не с позиции наиболее широкой представленности либо узнаваемости на рынке, а исходя из их уникальности, качественной ценности для потребителя, и, наконец, оптимальности ценового уровня.

Празднование любого события, а уж тем более Нового года - это искусство создания магической атмосферы, позволяющей музыке ароматов шампанского унести нас в мир романтики, успеха, личного триумфа и таящихся надежд."

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

 
Моніторинг ЗМІ: Смажені продукти та застілля PDF Друк e-mail

m112Споживча варта:

"Жареные продукты и застолье (завантажити)

Близятся праздники...Уже заблаговременно хозяйки начинают готовиться достойно встретить Рождество Христово и Новый год: продумывают подарки родным и тщательно составляют меню праздничного стола. Хочется порадовать и удивить гостей вкусненьким. И закономерно встает вопрос: как соединить воедино изысканный вкус блюда и полезный способ его приготовления.

Традиционно праздничный стол изобилует жареными и копчеными блюдами. Насколько это безвредно - в сплошной череде праздников ежедневное употребление таких блюд?"

Джерело: http://www.cvarta.com.ua/

 
Краса без помилок. Стандарт ISO пропонує косметичній промисловості та регулюючим органам новий інструмент для визначення продукції з низьким рівнем мікробіологічного ризику PDF Друк e-mail

iso88Шампунь, помада, крем для обличчя – всі ці косметичні засоби допомагають підтримувати свіжість і чистоту, і навіть відчувати себе молодшими і красивішими. Однак, вони можуть також нести ризик зараження.

Новий стандарт ISO 29621:2010 «Косметика. Мікробіологія. Керівництво з оцінки ризику та визначення продукції з низьким мікробіологічним ризиком» допоможе косметичній промисловості визначити, які рівні та види забруднення є небезпечними для здоров'я і яка продукція не несе подібних ризиків.

Відповідно до стандарту ISO 29621 наявність мікробіологічного ризику оцінюється під час дослідження складу продуктів, умов виробництва, упаковки, а також комбінації цих факторів. Косметика, що буде визначена як «з низьким рівнем ризику» не потребує проходження курсу мікробіологічного тестування.

Стандарт ISO 29621:2010 розроблений технічним комітетом ISO/TC 217 «Косметика» для виявлення та ідентифікації мікроорганізмів в косметичній продукції. Стандарт може бути використаний як державними, так і приватними лабораторіями, що забезпечують створення безпечних косметичних продуктів для споживачів.

Джерело: http://www.iso.org

 

 
Моніторинг ЗМІ: 7 найкорисніших "корінних" продуктів PDF Друк e-mail

m111УНІАН. Інформаційне агенство:

"7 найкорисніших "корінних" продуктів (Завантажити)

Щоб зберегти здоров`я взимку, необов`язково купувати дорогі овочі і фрукти, які доставляють з дальніх країн. У наших магазинах цілком можна знайти «корінні» продукти, споживання яких не тільки додасть здоров`я, але і заощадить кошти. Список з семи таких продуктів представила газета "Аргументи і факти".

Джерело: http://health.unian.net/

 
За якість і безпеку продуктів повинен відповідати виробник PDF Друк e-mail

iso87

Журнал "Стандарты и качество"

Не проходить і дня, щоб у Росії не було виявлено неякісних продуктів харчування. У Китаї, перед яким ця проблема стоїть не менш гостро, восени 2010-го  ухвалено страчувати винних у тяжких злочинах, пов'язаних з безпекою продуктів. У Європі та США, де безпекою раціону громадян стурбовані не менше, розстрілювати недобросовісних виробників не прийнято. Однак споживач там почуває себе куди більш захищеним, ніж в Росії чи в Китаї.

За словами Олексія Єліна, доцента кафедри менеджменту Російської академії держслужби: "У Європі все працює з базового закону. У нас закон називається "Про захист прав споживача". У Європі цей закон називається "Про відповідальність виробника за виробництво неякісної продукції".

 

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO на безпеку операторів машин та їхній захист від травм і нещасних випадків PDF Друк e-mail

iso86Дорожньо-транспортні пригоди тягнуть за собою великі матеріальні збитки і людські жертви. Хоча не можна розрахувати точні цифри збитків від аварії, недавні дослідження показали, що загальна вартість однієї аварії може бути вище, ніж 1 мільйон доларів США.

Новий стандарт ISO 12100:2010 «Безпека машин. Загальні принципи конструювання. Оцінка ризику та зниження ризику» розроблений з метою визначення ризиків на етапі проектування автомобіля і, отже, зменшення ризику майбутніх аварій.

Детальніше...
 
Моніторинг ЗМІ: Новорічні іграшки PDF Друк e-mail

m110Газета по-киевски:

"Импортные новогодние игрушки могут навредить здоровью! (завантажити)

Импортные елочные украшения и новогодние игрушки в Украине проходят мимо сертификации и, как показал случай с отравлением в Луганске, могут серьезно навредить здоровью

Все эти праздничные товары не проходят обязательную сертификацию в Украине, поскольку классифицируются не как игрушки, а как «атрибуты для украшения или декорирования». 80% новогодней мишуры – импортного производства, точнее китайского, и в сезон праздников для детей это любимые игрушки. Недавний случай с отравлением луганских школьников парами содержимого разбитой китайской игрушки, о котором писала «Газета…», продемонстрировал степень опасности новогодних изделий для детского здоровья."

Джерело: http://mycityua.com/

 
Новини видань PDF Друк e-mail

e83_4В серії Електронна бібліотека стандартів виданий електронний інформаційний довідник

Шини

Електронний довідник  «Шини» містить в повнотекстовому вигляді державні стандарти України (ДСТУ), міждержавні стандарти (ГОСТ) та інші нормативні документи (НД), які діють на території України і розповсюджуються на шини для дорожньо-транспортних засобів, в т.ч. велосипедні шини та процеси відновлювання протектора і ремонтування шин, авіаційні шини, шини для сільськогосподарських машин тощо.

Докладніше...

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 283 з 316
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images