Головна

Авторизація



У Китаї штрафують за зайву упаковку товарів PDF Друк e-mail
Середа, 13 лютого 2013, 09:31

29_131 лютого 2013 р. в Китаї набув чинності закон щодо зайвої упаковки, згідно з яким шанхайським магазинам і виробникам продукції загрожуватиме штраф у розмірі до 50 000 юанів (8037 доларів) за зайву упаковку продукції.

Закон спрямований на скорочення вартості упаковки на роздрібному ринку, раціональне використання ресурсів і зменшення кількості відходів.

Надмірно упакованими продуктами на китайському ринку найчастіше є медичні товари, косметика і чай, тому вони найчастіше купуються в якості подарунків. Новим законом встановлюються правила про кількість шарів упаковки і просторі між упаковкою і продуктом. Продавцям і виробникам товарів, що ухиляється від дотримання нового закону, загрожує штраф у розмірі від 2 000 до 50 000 юанів.

 
Туреччина проти контрафакта PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 лютого 2013, 11:03

28_13У 90-х - початку 2000 рр. речові ринки країн СНД були завалені підробленим турецьким одягом та взуттям, часто така ситуація зберігається і зараз: туристи за смішні ціни набувають в Туреччині речі відомих брендів, які в результаті виявляються підробкою.

Але незабаром така ситуація може змінитися. Справа в тому, що в Туреччині готується до розгляду жорсткий законопроект про захист прав інтелектуальної власності, згідно з яким навіть імітація відомих брендів і торгових марок буде вважатися грубим порушенням.

Новий законопроект передбачає тим, хто займається виробництвом, зберіганням або продажем підробок, позбавлення волі строком на 1-3 роки і штраф сумою понад 10 тисяч доларів. Крім того весь товар буде конфіскований і знищений.

Сьогодні оборот від торгівлі підробленої продукції складає більше 2 відсотків ВНП Туреччини. На підпільних виробництвах в Туреччині зайнято більше 60 тисяч чоловік. Ринок контрафактної продукції становить 6 мільярдів доларів. Починаючи з 2000 року, Туреччина проводить роботу по зміні законодавства спрямованого проти контрафактної продукції, новий законопроект став найжорсткішим з прийнятих нормативно-правових актів у цій сфері.

 
Новий стандарт ISO на підшипники кочення PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 лютого 2013, 10:58

27_13Міжнародна організація з стандартизації розробила та опублікувала новий стандарт ISO 3228:2013 «Підшипники кочення. Литі та штамповані корпуси корпусних підшипників. Основні розміри і допуски». Стандарт встановлює основні розміри і допуски для литих та штампованих корпусів корпусних підшипників, основні розміри яких передбачені в стандарті ISO 9628 «Підшипники кочення. Корпусні підшипники та ексцентричні стопорні кільця. Основні розміри і допуски».

Стандарт розроблений підкомітетом SC 6 «Запресовані підшипники та їх елементи» технічного комітету ISO TC 4 «Підшипники кочення».

 
Інформація про підсумки проведення національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012 - 2013 рр. PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2013, 17:08

26_1327 грудня 2012 року відбулося засідання Національної конкурсної комісії, на якому було підведено підсумки проведення національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг, затверджено списки лауреатів, переможців національного етапу та підприємств-претендентів для участі у міждержавному етапі Конкурсу СНД.

Детальніше...
 
Проект наказу Мінекономрозвитку України “Про затвердження доповнення до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні” PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2013, 09:58

Оприлюднено проект наказу Мінекономрозвитку України “Про затвердження доповнення до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні” (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
Затверджено Технічний регламент безпеки машин PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2013, 08:49

Кабінет міністрів України видав Постанову від 30 січня 2013 р. № 62 "Про затвердження Технічного регламенту безпеки машин"

 
Перші результати запровадження технічного регламенту Митного союзу «Про безпеку іграшок» PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2013, 13:14

Вже минуло півроку з того часу, як вступив у дію технічний регламент Митного союзу «Про безпеку іграшок», його введення, за словами фахівців, вже принесло перші результати, якість іграшок за цей час покращилося в середньому на 10%.

Передбачається, що до 15 лютого 2014 року, коли закінчиться перехідний період, встановлений технічним регламентом, буде видано більше 50 тисяч нових сертифікатів - настільки різноманітний асортимент ігор та іграшок для різних вікових груп. Такий перехідний період дасть можливість виробникам і постачальникам плавно перейти до нових вимог технічного регламенту. Вимоги технічного регламенту гармонізовані з сучасними міжнародними та європейськими, а в деяких випадках навіть жорсткіше європейських. Це допоможе виробникам при виході на європейський ринок швидше увійти в нього.

Недоліком регламенту є те, що в ньому не прописані особливості ввезення через митницю радіокерованих іграшок. Крім того, є проблеми з вказівкою дати виготовлення іграшок, які продаються в складі продуктів харчування чи косметики. Все це буде враховано під час подальшого удосконалення технічного регламенту.

На сьогоднішній день створені всі умови для активного застосування технічного регламенту «Про безпеку іграшок»: сформовані Перелік стандартів, застосування яких на добровільній основі забезпечує відповідність вимогам технічного регламенту, та Перелік стандартів, що встановлюють методи проведення випробувань, акредитовано 47 органів з сертифікації та 56 випробувальних лабораторій, в розробці дев'ять нових міждержавних стандартів, заснованих на п'яти стандартах СEN, двох - ISO, двох - IEC, видано понад 1500 сертифікатів на іграшки.

 
Майже 15 тонн продукції тваринництва вилучено з обігу PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2013, 11:57

24_13Як повідомляє прес-служба Мінагрополітики України,  майже 15 тонн неякісної харчової продукції не потрапили на прилавки до українців.

Протягом минулого тижня працівники державної служби ветеринарної медицини та співробітники ветеринарної міліції проінспектували 413 підприємств, робота яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.  Крім того, з метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівники підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірили 122 автотранспортних засоби.

У результаті  перевірок було задокументовано 337 правопорушень та призупинено роботу 23 підприємств, з обігу вилучено 14 945 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами.

 
Опубліковано Перелік діючих висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на спеціальні харчові продукти (БАД) за 2013 рік (зареєстрованих у січні 2013 року) PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 лютого 2013, 09:41

МОЗ України опубліковано  Перелік діючих висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на спеціальні харчові продукти (БАД) за 2013 рік (зареєстрованих у січні 2013 року) (ЗАВАНТАЖИТИ)

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 284 з 392
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua