Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяТехрегламенти повернули в первісний стан PDF Друк e-mail

iso83Відомче нормотворення, покласти край якому повинна була реформа техрегулювання, повернулося на наднаціональний рівень. Відповідно до міжурядової угоди Росії, Білорусії і Казахстану виключне право стверджувати союзні техрегламенти делеговане комісії Митного союзу, тобто урядам держав-членів. Практика обговорення в Держдумі техрегламентів, розроблених приватними компаніями в ініціативному порядку, буде припинена.

Обговорення проектів технічних регламентів, що знаходяться на розгляді в Держдумі, буде продовжено на майданчику Комісії Митного союзу (МС). Доцільність продовження їх обговорення в Держдумі "вимагає обговорення". Таку заяву зробив вчора заступник глави Мінпромторгу Володимир Саламатов, пояснивши, що такий порядок, передбачений угодою про єдині принципи і правила техрегулювання в Білорусії, Казахстані та Росії, підписаним і набувшим чинності 18 листопада.

 

Детальніше...
 
Делегація Держспоживстандарту України підписала Програму реалізації "Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі стандартизації, метрології та сертифікації PDF Друк e-mail

iso3625 листопада 2010 року в м. Габала (Азербайджанська Республіка) відбулося Засідання керівників національних органів зі стандартизації, метрології та сертифікації країн-учасниць СНД (38-е засідання Міждержавної Ради зі стандартизації, метрології та сертифікації – МДР).

Участь у заході взяли делегації національних органів з технічного регулювання країн-учасниць СНД. Керівник делегації Держспоживстандарту України, Голова Комітету Олександр Матвійчук, взяв участь у засіданні в якості Співголови МДР.

Згідно з порядком денним учасники 38-го засідання МДР розглядали низку питань у сфері технічного регулювання, стандартизації, метрології, підтвердження відповідності, акредитації, нагляду та контролю дотримання вимог технічних регламентів, норм і правил. Також обговорювались перспективи міждержавного співробітництва за визначеними напрямками. За підсумками обговорень планується підписати відповідний протокол, в якому будуть визначені пріоритетні напрями діяльності у зазначених сферах.

Під час засідання було підписано Програму реалізації у 2011-2012 рр. "Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі стандартизації, метрології та сертифікації від 16 червня 1994 року".

Джерело: Держспоживстандарт України

 
Жива і мертва вода (моніторинг ЗМІ) PDF Друк e-mail

m104Споживча варта

Жива і мертва вода (завантажити)

Якість водопроводної води вже давно хвилює вчених-екологів. На її стан негативно впливають забруднення, що пітрапляють у відкриті водойми, а також зношеність більшості очисних споруд

Ще донедавна якість води перевірялася  за  застарілим  стандартом,прийнятим у далекому 1982 році.І  лише  влітку  цього  року  набрали  чинності  нові  Державні санітарні норми і правила (ДСанПіН). Згідно з цим документом при визначенні якості питної води має перевірятись до 70 її параметрів, тоді як за старими нормами – лише близько 30. З одного боку, це позитив, а з іншого… На думку науковців, в Україні бракує лабораторій, в яких можна здійснювати  необхідні  аналізи,  а  перевірена  водопровідна вода  у  багатьох  населених  пунктах  не  відповідає  новим нормам. І все через застарілі очисні споруди.

Джерело: http://www.cvarta.com.ua/

 
Держдума Росії прийняла в першому читанні законопроект "Про внесення змін до ФЗ "Про технічне регулювання" PDF Друк e-mail

iso80Державна Дума прийняла в першому читанні законопроект "Про внесення змін до ФЗ "Про технічне регулювання" (у частині прискорення інтеграційних процесів щодо зближення законодавств держав-членів Митного союзу в рамках ЄврАзЕС та Європейського союзу, зниження технічних бар'єрів у торгівлі, створення національного органу з акредитації), внесений урядом РФ.

 

Детальніше...
 
У Росії посилять покарання за порушення вимог техрегламентів PDF Друк e-mail

iso81Депутати Держдуми в першому читанні прийняли відповідні поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення (КпАП).

Згідно з документом, пропонується встановити максимальний розмір штрафів для фізичних осіб на рівні 5 тисяч рублів, для приватних підприємців і посадових осіб - 50 тисяч рублів, для юридичних осіб - 1 мільйон рублів.

Оформлення протоколу про адміністративне правопорушення буде здійснюватися посадовою особою уповноваженого органу державного нагляду за дотриманням вимог техрегламентів. Рішення про накладення штрафу може, згідно з поправками, виноситься виключно судом загальної юрисдикції (арбітражним судом).

Передбачається збільшення санкції за повторність дії чи бездіяльності, конфіскація предметів адміністративного правопорушення, а також дискваліфікація посадових осіб органів із сертифікації та випробувальних лабораторій строком до трьох років.
Джерело: «Стандарты и качество»

 
Новий стандарт ISO забезпечить відсутність меламіну в молоці PDF Друк e-mail
iso79

Після небезпечної ситуації, яка сталась два роки тому внаслідок виявлення меланіну в молоці і торкнулась тисяч дітей, ISO і Міжнародна молочна федерація (IDF), розробили стандарти на  визначення вмісту меламіну і цианурової кислоти в молоці, сухому молоці та продуктах для малюків.

У 2008 році кілька дітей загинули або серйозно захворіли після вживання молока, з вмістом меламіну. Речовина, що використовується у виробництві вогнетривких пластмас, була додана в молоко деякими компаніями щоб зробити вражання підвищеного вмісту білка. У людей вживання меламіну може викликати появу каменів у нирках і ниркову недостатність. Це особливо небезпечно для немовлят і маленьких дітей, для яких попадання в організм меланіну може виявитися фатальним.

 

Детальніше...
 
Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до закону "Про туризм" щодо інформування споживача туристичних послуг PDF Друк e-mail

n92Законопроектом (реєстр. №7097) передбачається забезпечити всебічне інформування туроператором (турагентом) споживачів про умови надання їм туристичних послуг з метою свідомого їх вибору; закріплення умов договору на туристичне обслуговування; скасування ваучера як форми письмового договору; встановлення відповідальності для туроператорів (турагентів) та споживачів туристичного продукту.

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 15.11.2010 до 19.11.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України. За результатами цих робіт булв виданий сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Оболонь» ФОП Лазарчук Н.О. без підтвердження його категорії; м. Київ.

 
Моніторинг ЗМІ: Десятка корисних продуктів осені PDF Друк e-mail

Українська правда:

m103"Десятка корисних продуктів осені (завантажити)

Цього року в Україні аномально тепла осінь. Але вже за тиждень-два до нас прийде зима. Різка зміна погоди небезпечна для здоров'я, а отже своєму організму необхідно допомогти – як прогулянками на свіжому повітрі, фізичними вправами, так і повноцінним сном та корисним харчуванням.

Чи знаєте ви, які овочі та фрукти найкраще допомагають організму адаптуватись до змін погоди, сірих днів і наближення зими?

Як ми почуватимемось у цю пору року: чи будемо пчихати-кашляти і ходити з червоними очима і носами, чи насолоджуватимемось осінніми туманами, бігаючи вранці на стадіоні, а у морозний день катаючись на лижах - залежить від нас самих.

Осінь дає нам ключі до власного здоров'я, даруючи різноманіття фруктів та овочів, що зміцнюють імунітет, дають енергію та силу. Зверніть увагу на продукти, які повинні бути на вашому осінньому столі."

Джерело: http://www.pravda.com.ua

 
Як гарно приготувати, і ще краще подати...(моніторинг ЗМІ PDF Друк e-mail

m102

Щоденна всеукраїнська газета "День"

"Українські товари подекуди вже нині нічим не гірші за іноземні, виграючи в ціні, якості та асортименті (Завантажити)

На імпорт овочів та фруктів, «родичі» яких ростуть в Україні, можуть накласти табу. Про це нещодавно повідомив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк. «Наше завдання — економічними та адміністративними важелями зупинити імпорт тих овочів, фруктів, які ми виробляємо, окрім екзотичних. І, по-друге, — почати наш продукт готувати до продажного вигляду, щоб ми не працювали за принципом «уміла приготувати та не вміла подати», — говорить він."

Джерело: http://www.day.kiev.ua/

 

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 285 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images