Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяКомітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти у другому читанні проект закону "Про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції" PDF Друк e-mail

n91Законопроектом (реєстр. №7094) пропонується встановити правові та організаційні засади введення в обіг в Україні нехарчової продукції і забезпечення її безпечності.

 

Згідно із проектом, "безпечна нехарчова продукція - це будь-яка продукція, яка за звичайних або обґрунтовано передбачуваних умов використання (у тому числі щодо строку служби та за необхідності введення в експлуатацію вимог стосовно встановлення і технічного обслуговування) не становить жодного ризику чи становить лише мінімальні ризики, зумовлені використанням такої продукції, які вважаються прийнятними і не створюють загрози суспільним інтересам". При цьому, мають враховуватися: характеристика продукції, у тому числі її склад, упаковка, вимоги щодо встановлення і технічного обслуговування; її вплив на іншу продукцію, якщо вона буде використовуватися разом з нею; попередження, що містяться на етикетці продукції, в інструкції з її використання та знищення, а також в іншій інформації стосовно продукції; застереження щодо споживання чи використання продукції певними категоріями населення (дітьми, вагітними жінками, людьми похилого віку тощо).
Детальніше...
 
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти у другому читанні проект закону "Про ринковий нагляд і контроль продукції" PDF Друк e-mail

Члени Комітету ухвалили рішення про зміну назви проекту на "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції".

Законопроектом (реєстр. №6694) пропонується встановити правові та організаційні засади здійснення ринкового нагляду та контролю продукції як діяльності відповідних державних органів для забезпечення випуску на ринок безпечної продукції, яка має замінити державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил.

Детальніше...
 
Коментар Місячного В.П. до законопроектів про ринковий нагляд та безпечність продукції PDF Друк e-mail

За відсутності технічних регламентів значна кількість продукції з високим ступенем ризику не буде охоплена ринковим наглядом 

m3Володимир Місячний,

заступник головного державного інспектора м. Києва з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил - заступник генерального директора ДП «Укрметртестстандарт»

інтервью для журналу «Споживча варта»

- На жаль, суперечливих мо­ментів у законопроектах в про­понованій редакції набагато більше. Наведу лише найбільш значущі.

3 прийняттям двох зако­нопроектів («Про ринковий нагляд і контроль продукції», «Про недопущення обігу в Україні небезпечної продук­ції») втрачає чинність Декрет КМУ «Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідаль­ність за їх порушення», яким передбачена перевірка хар­чової продукції у виробників та оптових продавців. Що на заміну? Нічого. Вакуум. Навіть МОЗ не перевіряє у харчовій продукції таких по­казників та характеристик, як, скажімо, достовірність та відповідність назви харчово­го продукту його складу. На­приклад, це масло вершкове чи спред, сік чи просто соков­місний продукт, ковбаса чи ковбасний продукт, у якому навіть м'ясної сировини не­має... А вага харчового про­дукту? Хто крім наглядових органів Держспоживстандарту це перевіряє? Ніхто. Тобто законопроектами узаконю­ється не перевіряти у вироб­ника харчову продукцію, ал­коголь, тютюн... Дехто стверджує що у Європі перевіряють виключно показ­ники безпечності. Це, м'яко ка­жучи, не відповідає дійсності. Почитайте практичні рекомен­дації щодо проведення ринко­вого нагляду в рамках проекту EMARS, який фінансується ЄС, і ви зрозумієте, як Європа вміє захищати своїх споживачів та виробників.  

 

Детальніше...
 
Споживачів у ЄС захистять від недобросовісної реклами PDF Друк e-mail

n90Комісія Європарламенту з внутрішнього ринку та захисту споживачів виступила з рекомендаціями стосовно боротьбі з недобросовісною та нав'язливою рекламою, що використовує сучасні технології.

"Нові прийоми нав'язливої реклами, за допомогою яких рекламодавці видають себе за споживачів на інтернет-форумах або порушують приватний характер даних, щоб торкнутися інтересів того чи іншого споживача, повинні отримувати відсіч через попередження про " поведінковою рекламу " і через обов'язок модераторів форумів забезпечувати дисципліну" , - йдеться в доповіді парламентської комісії, розповсюдженому Європарламентом у четвер у Брюсселі.

 

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 08.11.2010 до 12.11.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Вікторія» ФОП Лакатош П.К. без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Кагарлик.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Барбарис» ЗАТ «Дніпровський ринок» без підтвердження його категорії; м. Київ.

 
Держспоживстандарт вважає необхідним повернення до раптових перевірок PDF Друк e-mail

Держспоживстандарт вважає необхідним повернення до раптових перевірок та, зокрема, ініціює запровадження перевірок якості нафтопродуктів на АЗС без попередження. Як зазначив Голова Держспоживстандарту України Олександр Матвійчук, ближчим часом буде розглянуто проект Закону України «Про ринковий нагляд і контроль продукції», згідно з яким контролюючі органи не повинні будуть за 10 днів попереджати про перевірку суб`єкт господарювання.

Детальніше...
 
Фотозвіт святкування "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 листопада 2010, 14:19

09-10 листопада  2010 року  в Києві відбулась  виставка кращих товарів та урочиста церемонія нагородження   учасників  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році на загальнодержавному рівні та дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

Пропонуємо до Вашої уваги фотозвіт заходу

Детальніше...
 
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо відміни реєстрації декларації виробника про відповідність PDF Друк e-mail
n71

На засіданні автор проекту закону  "Про внесення змін до деяких законів України щодо відміни реєстрації декларації виробника про відповідність" (реєстр. №6711), народний депутат Н.Королевська зазначила, що він спрямований на "недопущення невиправданих додаткових витрат часу і коштів виробниками - суб´єктами господарювання на реєстрацію декларацій при введенні продукції в обіг й приведення національного законодавства у сфері технічного регулювання у відповідність із законодавством Європейського Союзу та вимогами Світової організації торгівлі". Відміна обов´язкової реєстрації декларацій, вважає Н.Королевська, дозволить заощадити виробникам і постачальникам продукції десятки мільйонів гривень.

 

Детальніше...
 
ISO встановлює зворотній зв'язок з користувачами стандарту ISO 9001:2008 PDF Друк e-mail
iso78

Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) намагається встановити зворотній зв¢язок з існуючими і потенційними користувачами стандарту ISO 9001:2008 для з`ясування того, чи потребує він подальшого вдосконалення і якщо так, то що саме потрібно змінити.

ISO переглядає всі свої стандарти принаймні кожні п'ять років щоб з`ясувати чи повинні вони бути підтверджені, переглянуті або скасовані.

Стандарт ISO 9001 міцно утвердився як глобальний стандарт, застосування якого надає впевненість в тому, що підприємство здатне задовольнити вимоги якості і очікування споживачів. До кінця грудня 2009 року було видано більше 1 мільйона сертифікатів відповідності стандарту ISO 9001 (2000 і 2008) в 178 країнах світу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 286 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images