Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяПідведені підсумки державного нагляду за серпень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в серпні 2010.

Завантажити

 
Підведені підсумки державного нагляду за липень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в липні 2010.

Завантажити

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n59Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 27.09.2010 до 01.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Оберіг» СП АТ ХК «Київміськбуд» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе готелю «Оберіг» ФОП Гришина О.Г.; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «7 Днів» Кам`янець-Подільської філії ТОВ «7 Днів» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський.

 
Президент України підкреслив важливість реформування сфери нагляду за відповідністю продукції встановленим вимогам PDF Друк e-mail
n58

28.09.2010 р. під час засідання Комітету з економічних реформ Президент України, В.Янукович,  окремо наголосив, що вимагає провести докорінне реформування сфери нагляду за відповідністю продукції встановленим вимогам, нагадавши, що вніс як першочергові на розгляд Верховної Ради проекти законів України «Про ринковий нагляд і контроль продукції» та «Про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції».

Детальніше...
 
Митний союз скоротить список товарів з обов'язковою реєстрацією PDF Друк e-mail
iso26Найближчим часом буде підписано угоду Митного союзу, що встановлює єдині принципи технічного регулювання. Підприємцям цей документ обіцяє скасування вимог реєстрації щодо 300 найменувань товарів, спрощення митного контролю та перехід на електронне декларування. Представник секретаріату першого віце-прем'єра РФ Ігоря Шувалова підтвердив, що після підписання документа національна законотворчість у сфері техрегулювання припиниться. Він зазначив, що І. Шувалов дав вказівки опрацювати питання про полегшення реєстрації продуктів і розглянути питання про включення ветеринарних і фітосанітарних вимог у рамки формування техрегламентів.
Детальніше...
 
ISO проводить дослідження щодо необхідності нової версії стандарту ISO 9001 PDF Друк e-mail

iso64Міжнародна організація по стандартизації (ISO) запрошує взяти участь в дослідженні про необхідність розроблення і зміст майбутньої версії стандарту ІСО 9001.

Перша версія стандарту ISO 9001 була видана в 1987 р. Наступна версія, видана в 1994 р., істотно не змінила модель системи менеджменту якості, закладену в першій версії. Принципові зміни в модель системи, пов'язані, в першу чергу, із застосуванням процесного підходу, формуванням та відображенням у моделі 8 принципів менеджменту якості, були внесені в третю версію стандарту - ISO 9001:2000. Нинішня (четверта) версія стандарту ISO 9001:2008 р. відрізняється від попередньої незначними правками, вона не міняє і не додає вимоги, що містяться в ISO 9001:2000.

 

Детальніше...
 
Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2010 року. PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 вересня 2010, 09:10

100_kr10Прес-служба Держспоживстандарту України

Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2010 року. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олександр Матвійчук 27 вересня ц.р. під час засідання Головної конкурсної комісії (ГКК).

"Цього року в межах нашого конкурсу кращими визнано 118 видів продукції", – сказав він.

Переможці загальнодержавного етапу конкурсу визначалися із 267 підприємств різноманітних галузей економіки з 277 видами продукції.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n57Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 20.09.2010 до 24.09.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «О`Панас» ТОВ «Теремок» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Майамі» ЗАТ «Майамі»; м. Київ.

 
Чи є ваш будинок надійним? ISO надає відповідь PDF Друк e-mail

iso63Будинки, мости та інші споруди за їхх тривале життя повинні протистояти стихійним лихам, випадковому пошкодженню, модифікації та розширенню або псуванню та корозії. Для забезпечення їх надійності протягом довгого часу ISO опублікувала стандарт для оцінки безпеки і працездатності існуючих конструкцій.

Стандарт ISO 13822:2010 «Основи для проектування будівельних конструкцій. Оцінка існуючих конструкцій» був розроблений як практичне керівництво для інженерів-будівельників та їх клієнтів. В його друге видання внесені конкретні вказівки щодо оцінки існуючих конструкцій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 287 з 311
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images