Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяПитання ринкового нагляду крізь призму досвіду країн ЄС обговорено під час міжнародної конференції, організованої Комітетом з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва за підтримки Міжнародної Фінансової Корпорації PDF Друк e-mail

n69Заступник голови Комітету Ксенія Ляпіна, відкриваючи захід, зазначила, що на конференції планується представити міжнародний досвід у сфері впровадження системи ринкового нагляду та обговорити проблеми й перспективи впровадження системи ринкового нагляду в Україні.

К.Ляпіна наголосила також, що сьогодні триває підготовка законопроекту про ринковий нагляд в Україні й "цей процес проходить нелегко". За її словами, "Україна декілька разів намагалася розпочати процес реформування системи відповідності і контролю за якістю та безпечністю продуктів і продукції". Україна - єдина країна на пострадянському просторі, яка зберігла радянську систему контролю і "дискусії щодо її реформування точаться бурхливі, тому досвід зарубіжних колег завжди нам цікавий".

 

Ринковий нагляд - це система державного контролю за нехарчовою продукцією, з метою перевірки відповідності продукції, що розміщена на ринку, вимогам законодавства. При цьому перевіряються не споживчі характеристики продукції, а її безпечність.
Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: Каші швидкого приготування PDF Друк e-mail

m101Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ

"Тест: каши быстрого приготовления. Овсянка из пакетика

К овсяным крупам относят толокно, цельную овсяную крупу и овсяные хлопья (Геркулес). Крупы и мука из овсяных зерен при правильной кулинарной обработке образуют слизистый отвар, который является хорошим средством лечения острых и хронических заболеваний желудка, кишечника, а также отравлений тяжелыми металлами. Такая консистенция овсяных каш обусловлена наличием слизей и пектиновых веществ. По химическому составу овсяные крупы относятся к питательным и калорийным видам круп. Все овсяные крупы сравнительно богаты метионином и холином. В жирах овсяных круп ненасыщенных жирных кислот в 5-6 раз больше, чем насыщенных. Следовательно, блюдо из овсяных круп – эффективное средство профилактики и лечения атеросклероза. Правда, повышенное содержание жиров (на фоне остальных круп) приводит к тому, что овсяные крупы быстрее прогоркают."

Завантажити тест

 
Сьогодні - Всесвітній день якості! PDF Друк e-mail

iso77Всесвітній день якості (World Quality Day) - щорічний захід, що проводиться в багатьох країнах світу у другий четвер листопада. Ініціатором установи цього дня є Європейська організація якості (ЄОК) (European Organization for Quality, EOQ) за підтримки Організації Об'єднаних Націй (ООН).

Всесвітній день якості був затверджений в 1990 році. А через шість років Європейська організація якості оголосила тиждень, в яку потрапляє цей другий листопадовий четвер, Європейської тижнем якості (European Quality Week).

Метою Всесвітнього дня якості є підвищення значення високої якості продукції та послуг, а також активізація тієї діяльності, яка спрямована на привернення уваги до проблем якості. Адже мова йде не тільки про безпеку товарів для людини і навколишнього середовища, а й про ступінь задоволеності запитів і очікувань споживачів.

Європейський тиждень якості також став помітним світовою подією, що включає акції, що проводяться з метою залучення суспільної уваги до проблем якості, а також демонстрацію досягнень і важливості якості для конкурентноздатності в межах Європи.

Проблема якості - одне з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно, кожної країни. Поняття якості тісно пов'язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя - а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров'я, і психологічний комфорт людини.

 
Стандарт ISO на водонепроникні годинники робить "величезний сплеск" PDF Друк e-mail

iso76Коли вибагливий покупець обирає годинник, то однією з характеристик, яка може стати вирішальною під час покупки, є водонепроникність. Але що саме означає цей термін, і як споживачам зрозуміти, що всі бренди розуміють під цим терміном одне й теж саме?

Щоб відповісти на ці питання, ISO розробила стандарт, що надає методи випробувань та маркування для годинників з позначенням "водонепроникний". Новий міжнародний стандарт ISO 22810 накладає відповідальність на виробників, щодо доведення відповідності своєї продукції критеріям передової практики та міжнародних ноу-хау.

Наприклад, якщо вказано. Що годинник "водонепроникний" до 30 метрів (100 футів), це означає, що він буде водостійким за умови проведення будь-якої діяльності на глибині до 30 метрів.

ISO 22810:2010, Годинникова справа - Водонепроникність годинників, був розроблений для задоволення світового попиту на чіткі і недвозначні характеристики в цій області. Стандарт уточнює терміни, визначає критерії, що подаються до продукції та подає вимоги до її маркування.

 

Детальніше...
 
У Росії буде повністю заборонена реалізація глибоко замороженого м'яса птиці PDF Друк e-mail

n68У Росії з 1 січня 2011 року буде повністю заборонена реалізація глибоко замороженого м'яса птиці. Таку заяву зробив керівник Росспоживнагляду і головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко, передає "Інтерфакс".

"Мова йде про повну відмову. Ми забороняємо оборот на російському ринку глибоко замороженого м'яса птиці, не важливо - це наше м'ясо або ввезене", - заявив Онищенко. Він додав, що з наступного року все м'ясо птиці має продаватися в охолодженому вигляді.

Онищенко нагадав, що рішення про обмеження продажу замороженого м'яса птиці було прийнято ще в 2008 році. До цього передбачалося, що заборона торкнеться всіх видів м'яса, однак пізніше в Росспоживнагляді запропонували обмежити його тільки м'ясом птиці. Вже зараз на території країни заборонено використовувати заморожене м'ясо птиці, в тому числі курятини під час виробництва дитячого харчування.
Детальніше...
 
В Україні розпочався Європейський тиждень якості PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 листопада 2010, 09:30
100_kr12

08 листопада 2010 року розпочався Європейський тиждень якості в Україні. Цього року він проводиться під гаслом: „Якість: фактор успіху”. Цей захід традиційно присвячується Всесвітньому дню якості, що під егідою ООН відзначається на всій Земній кулі в другий четвер листопада. У європейських країнах його проведенням займається Європейська організація з якості (EOQ).

Метою проведення тижня якості є привернення уваги керівників, фахівців, широких кіл науково-технічної громадськості до важливості вирішення проблем поліпшення якості як засобу розвитку промисловості й підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції, а отже й рівня життя населення. Проведення Європейського тижня якості сприяє поширенню сучасних систем менеджменту, надбанню нового досвіду щодо формування ринку якісних товарів і послуг, поліпшенню інвестиційного клімату.

 

Детальніше...
 
Увага! Відвідайте виставку кращих товарів України! PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 листопада 2010, 05:30

100_kr11Шановні кияни і гості міста!

09-10 листопада  2010 року відбудеться  виставка кращих товарів та урочиста церемонія нагородження   учасників  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році на загальнодержавному рівні та дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

На церемонії нагородження від кожного регіону будуть  присутні представники центрів стандартизації, метрології та сертифікації, управлінь у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту,  уряду країни та  засобів масової інформації.

Згідно з рішенням Головної конкурсної комісії за результатами експертної оцінки наданих матеріалів та огляду продукції, визначені ПЕРЕМОЖЦІ, ЛАУРЕАТИ та ФІНАЛІСТИ  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році на загальнодержавному рівні.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо успіхів у виробництві високоякісної й конкурентноспроможної  вітчизняної продукції!.

Запрощуємо киян та гостей міста відвідати виставку «100 кращих товарів України» та дитячого малюнка

 Місце проведення: ДП «Український Дім», м.Київ, вул.Хрещатик, 2.

 

Детальніше...
 
Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про виноград та виноградне вино" (щодо захисту якості вітчизняної виноробної продукції і посилення боротьби з її фальсифікацією) PDF Друк e-mail

n67Законопроектом (реєстр. №5364) пропонується запровадити чіткі визначення термінів у вітчизняному виноградарстві та виноробстві, уточнити й конкретизувати низку положень чинного законодавства щодо боротьби з фальсифікацією виноробної продукції.

Зокрема вина, які мають історичний прототип і при готуванні яких використовуються спеціальні технологічні прийоми, пропонується називати винами спеціального типу. У цьому випадку в назві таких вин має використовуватися найменування прототипу: херес, портвейн, мадера, мускат, кагор, малага та інше.

Проектом визначено, що вино поліпшеної якості - це вино, вироблене за спеціальною технологією із виноматеріалів окремих сортів винограду чи їх суміші, з обов´язковою витримкою у дубовій тарі перед розливом не менше 6 місяців, - має називатися вином ординарним витриманим.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 287 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images