Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяРозпочали роботу 74-і Генеральні збори ІЕС PDF Друк e-mail

iso6711 жовтня 2010 року в м. Сієтл (США) розпочали роботу 74-і Генеральні збори Міжнародної електротехнічної комісії (ІЕС). Делегацію Держспоживстандарту України очолює заступник Голови Комітету Леонід Віткін.

Участь делегації в 74-х Генеральних зборах сприятиме актуалізації національної технічної політики у відповідності до новітніх тенденцій використання інструменту стандартизації в електротехнічній галузі, дозволить активізувати роботу Національного комітету ІЕС, сприятиме та координації діяльності українських «дзеркальних» технічних комітетів стандартизації в галузі електротехнологій, здійсненню контролю за адаптацією стандартів ІЕС в якості національних.
Детальніше...
 
Підведені підсумки державного нагляду за 3 квартал 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької  діяльності міста Києва  за ІІІ квартал 2010 року.

(Завантажити)

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n62Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 04.10.2010 до 08.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт був виданий 1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Гімалаї» ДП «Гімалаї Інтернейшнел», м. Київ.

6-8 жовтня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві відбулася  10-та Київська міжнародна туристична виставка-ярмарок “Київ - древня і нова столиця України”. Участь у цій виставці брали співробітники відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт».

 
Підведені підсумки державного нагляду у вересні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в вересні 2010 року.

(Завантажити)

 
Всесвітній день стандартів під гаслом: «Стандарти роблять світ доступним для всіх» PDF Друк e-mail
iso66

Звернення з нагоди Всесвітнього дня стандартів 14 жовтня 2010 року

Щонайменше 650 млн.  чоловік у  всьому світі, чверть населення розвинених країн віком 60 років і більше, мають певні обмеження працездатності.  У міру того, як населення землі старіє, люди з обмеженими можливостями вимагають рівного доступу до соціального, політичного  та економічного життя. Для таких людей  доступ до інформації та засобів зв'язку так само важливий, як можливість користуватися ліфтом, безперешкодно входити у приміщення та подорожувати або безпечно вмикати і використовувати ті чи інші електричні прилади.

 

Проте доступність продукції та послуг - проблема не тільки людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Кожна людина протягом будь-якого періоду свого життя може мати тимчасово знижені фізичні можливості. Коли це трапляється, проста щоденна діяльність людини істотно ускладнюється.
Детальніше...
 
Новий стандарт ISO щодо безпеки медичних виробів PDF Друк e-mail

iso65Щоб гарантувати, що медичні препарати не дратують шкіру та очі або не викликають інших несприятливих реакцій, ISO виданий стандарт для перевірки їх безпеки перед продажем та використанням

ISO 10993-10:2010 «Біологічна оцінка медичних виробів. Частина 10. Проба на подразнення та алергічну рекцію» описує процедури оцінки медичних виробів та їх складників (в тому числі на виділення хімічних елементів) з метою недопущення ризиків під час контакту з тканинами людського тіла. Крім того, стандартом встановлено проведення додаткових випробувань у пробірці (in vitro) перед тестуванням на тваринах, а також зменьшення кількості тварин, що використовуються у тестуванні.

Стандарт був розроблений ISO/TC 194, Біологічна оцінка медичних препаратів. Це третє видання ISO 10993-10, на заміну попередньої версії стандарта, опублікованої в 2002 році.

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2010 року! PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 жовтня 2010, 14:58

n60Визначені

ПЕРЕМОЖЦІ

ФІНАЛІСТИ

ЛАУРЕАТИ

Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України

ПРОТОКОЛ № 3-2010 засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році

РОБОЧА ПРОГРАМА проведення фінальних заходів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році

 
Підведені підсумки державного нагляду за серпень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в серпні 2010.

Завантажити

 
Підведені підсумки державного нагляду за липень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в липні 2010.

Завантажити

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 288 з 313
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images