Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНаскільки сильний бренд вашої компанії? Стандарт ISO може вам допомогти PDF Друк e-mail

iso72Потужний бренд  є необхідним для диференціювання компанії на ринку і збільшений внесок у її фінансові показники. Але, бренд - нематеріальний актив, а тому його грошове визначення визначити важко. Новий стандарт, ISO 10668:2010, Оцінка бренду. - Вимоги до грошової оцінки бренду, надає схему послідовної та прозорої процедури і методи вимірювання  вартості бренду.

Бренди включають імена, терміни, позначення, символи, логотипи і т.д., які необхідні для  ідентифікації товарів, послуг і організацій.

"Бренди, як і багато інших нематеріальних активів, мають високо цінні властивості", говорить Крістофер Шольц, голова комітету ISO, яким був розроблений проект стандарту. "Вони використовуються з метою створення відмінних образів та асоціацій в  умах зацікавлених сторін, щоб допомогти компаніям виділятись на ринку, а також спілкуватися і взаємодіяти з клієнтами. Протягом довгого часу компанії намагалися визначити фактичний вплив і цінність їх бренду. ISO 10668 є важливим кроком вперед  в цій галузі ".

Детальніше...
 
Країни Митного союзу готуються розширити Єдиний перелік відповідності продукції PDF Друк e-mail
iso71Білорусь, Росія і Казахстан найближчим часом планують розширити список продукції, включеної до Єдиного перелік відповідності, що діє в рамках створеного Митного союзу, повідомив на прес-конференції в понеділок у Мінську голова Держстандарту Білорусі Валерій Корєшков.  "Планується переглянути цей перелік в бік збільшення. Єдина умова для включення до нього нових позицій - гармонізована національна база. Відповідне доручення у нас є, ми над цим працюємо", - сказав В. Корєшков.
Детальніше...
 
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) PDF Друк e-mail
n63Законопроектом (реєстр. №7075) пропонується визначити вичерпний перелік підстав для проведення позапланових перевірок суб´єктів господарської діяльності та уточнити повноваження податкових органів щодо проведення планових та позапланових перевірок.

Зокрема пропонується внести зміни до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Детальніше...
 
Справедливі і прозорі закупівлі в галузі будівництва з новим стандартом ISO PDF Друк e-mail

iso70Забезпечення добросовісної конкуренції, скорочення зловживань та підвищення передбачуваності в області закупівель є метою нового стандарту ISO 10845-1:2010 «Закупівлі в галузі будівництва - Частина 1: процеси, методи і процедури».

Закупівля це процес, за допомогою якого  створюються, керуються і виконуються контракти. Він охоплює всі кроки, починаючи від створення проекту (продукту), який буде закуповуватися, з метою ознайомлення та оцінки тендерних пропозицій, придбання та управління контрактами та підтвердження відповідності вимогам.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: Соняшникова олія нерафінована. 5 років боротьби заради однієї цифри PDF Друк e-mail
m95

Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ

«Тест: подсолнечное масло нерафинированное. 5 лет борьбы ради одной цифры

Эта история началась в 2005 году, когда Центр Экспертиз Тест включил в программу испытаний подсолнечного масла проверку по бенз(а)пирену. В то время об этом канцерогенном (способном вызывать рак) веществе в Украине не говорили. Потому как это вещество ни в отечественном стандарте на подсолнечное масло, ни в Медико-биологических требованиях не упоминалось. Зато нормы по бенз(а)пирену в маслах были прописаны в Директиве ЕС, что являлось подтверждением вредности вещества и необходимости его контроля. Украина такой необходимости для себя в те времена не видела, или не хотела видеть.»

(Завантажити тест)

 
Фінансове керівництво ISO для національних органів із стандартизації PDF Друк e-mail

iso69ISO, найбільший в світі розробник добровільних міжнародних стандартів для бізнесу, держави і суспільства, тільки що опублікувала новий довідник, що представляє керівництво для національних органів із стандартизації (NSBs) щодо фінансування своєї діяльності.

«Фінансування NSBs - Фінансова стійкість національних органів із стандартизації» є останньою в серії книг, розробленої ISO і орієнтованої, зокрема, на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, які становлять близько трьох чвертей членів ISO з 163 NSBs.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: фильтри для води PDF Друк e-mail

m94Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ.

"Тест: фильтры для воды. Жизнь не возможна без воды, а хорошая жизнь – без хорошей воды

Каждый день мы слышим о том, что причиной многих заболеваний является неудовлетворительное качество питьевой воды. Действительно, воду мы употребляем каждый день, если не в чистом виде, то для приготовления пищи точно. Без воды невозможны "постоянные спутники" работающего человека – чай и кофе. Но как быть, если вода оставляет желать лучшего? Ответ прост – очищать воду с помощью фильтров для воды"

Завантажити

 
У Росії схвалена нова система захисту від ГМО PDF Друк e-mail
iso68Президент РФ Дмитро Медведєв підписав Федеральний закон «Про внесення змін до Федерального закону «Про державне регулювання в галузі генно-інженерної діяльності», повідомляє прес-служба Кремля.
Законом встановлюється система забезпечення безпеки генно-інженерної діяльності. Передбачається три види захисту від ризику негативного впливу модифікованих організмів.

 

Детальніше...
 
Держспоживстандартом України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» PDF Друк e-mail

У відповідності з положеннями Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160, з метою безумовного виконання вимог Конституції України щодо забезпечення захисту прав споживачів, недопущення реалізації на внутрішньому ринку України небезпечної і неякісної продукції, надання споживачам необхідної, доступної та достовірної інформації про продукцію на офіційній сторінці Держспоживстандарту України в мережі Інтернет за адресою: http//www.dssu.gov.ua Держспоживстандартом України оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів».

Зазначений законопроект оприлюднено на веб-порталі Держспоживстандарту України в розділі «Проекти регуляторних актів» – «Закони».

 
« ПочатокПопередня281282283284285286287288289290НаступнаКінець »

Сторінка 289 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images