Головна
УкраїнськаРусский

Сертифікація послуг

АвторизаціяВидан електронний довідник серії "Нормативна база України" PDF Друк e-mail

n10Видано новий електронний інформаційний довідник серії "Нормативна база України"

Електричні проводи та кабелі.

Довідник містить стандарти (ДСТУ, ГОСТ) в повнотекстовому вигляді, які регламентують випуск зазначеної продукції.

Зміст

Вартість довідника 820,44 грн. (з ПДВ)

Щодо замовлення звертайтесь:

тел./факс: (044) 423-49-60,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дивіться всі видання
 
Не губитися за кермом, завдяки новому стандарту ISO PDF Друк e-mail
iso9Перший час за кермом орендованого або нового автомобіля ви змушені витрачати час на пошук елементів системи ручного керування, які забезпечують роботу замків, вікон, склоочисників і так далі. Оновлення стандарту ISO надає рішення та рекомендації щодо удосконалення дизайну системи ручного керування, що має велике значення для водіїв.

Мета розробки ISO 12214:2010, Транспорт дорожній. Стереотипи напрямки руху для систем ручного керування автомобіля - підвищення зручності і комфорту шляхом розробки стереотипів напрямки руху для систем ручного керування автомобіля, які відповідають потребам водія, а також надання методів перевірки задоволеності водійських очікувань.

Детальніше...
 
Правда про розміри тіла - ISO збирає антропометричні дані по всьому світу PDF Друк e-mail

iso7Протягом декількох останніх десятиліть розміри тіла людей у багатьох країнах світу збільшувалися із зміною рівня життя населення. З метою забезпечення комфортної та безпечної відповідності розмірів одягу, робочих місць, транспорту, будинків і місць відпочинку розмірам тіл наших сучасників, ISO опублікувала звіт, що містить сучасні антропометричні дані (дані про вимір параметрів людського тіла для різних груп населення).
Цей звіт ISO/TR 7250-2:2010 "Основні антропометричні вимірювання для технічного проектування. Частина 2. Статистичні підсумки антропометричних вимірювань за окремим популяціям за ISO" є другою частиною в серії про вимір антропометричних параметрів.
ISO/TR 7250-2 спрямований на виявлення фізичних змін розмірів тіла людини і його форми у всьому світі для того, щоб виробники могли отримати реальну картину різноманітності параметрів тіла сучасного населення і відповідно оптимізувати технологічне проектування.

Детальніше...
 
Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС PDF Друк e-mail

Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС, є найбільш ефективною для міжнародного співробітництва, - фахівці.

(за матеріалами РБК-Україна)

n9Фундаментом створення та функціонування єдиного світового ринку є вільне переміщення товарів. Наявність в міжнародній торгівлі технічних бар'єрів створює перешкоди як для виходу української продукції на європейські та міжнародні ринки, так і для доступу вітчизняних споживачів до якісних  закордонних  продуктів. Механізми ліквідації технічних бар'єрів в торгівлі  базуються на взаємному визнанні результатів оцінки відповідності, що може бути забезпечено тільки в результаті технічної гармонізації.

Така гармонізація досягається наявністю в країні сучасної системи технічного регулювання, яка б відповідала загальновизнаним міжнародним нормам та правилам, насамперед, Світової організації торгівлі та  міжнародних організацій з стандартизації - ISO, IEC, ITU. Основними складовими системи технічного регулювання є стандартизація; оцінка відповідності (сертифікація товарів, робіт, послуг), метрологія , акредитація органів з оцінки відповідності та випробувальних і калібрувальних лабораторій.

Встановлюючи  правила та порядок застосування елементів регулювання у їхньому взаємозв'язку, законодавець формує відповідну модель технічного регулювання. Про це в статті для РБК-Україна розповіли перший заступник директора інституту випробувань та сертифікації (УкрТЕСТ) Леонід Воробей та провідний інженер «Укрметртестстандарту» Неля Московська.

Читати далі...

 
Підсумки державного нагляду в березні 2010 р. PDF Друк e-mail
Підведені підсумки державного нагляду за березень 2010 р., а також за 1 квартал 2010 року.
 
Новий ISO RFID стандарт допоможе відслідковувати продукції в ланцюгу постачань PDF Друк e-mail

iso6Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 17367:2009.
Новий міжнародний стандарт ISO 17367:2009 «Застосування RFID в ланцюзі постачань. Маркування продукції» допоможе виробникам і дистриб'юторам відстежувати продукцію і управляти простежуваністю за допомогою стандартних радіочастотних міток.
Простежуваність - це можливість стеження за продукцією та ідентифікацією інформації про продукцію на кожному етапі ланцюжка виробництва, обробки, розповсюдження та продажу. Технологія радіочастотної ідентифікації (RFID), що об'єднує периферійні пристрої та їх застосування допоможе підвищити безпеку продукції для споживачів.
У стандарті ISO 17367:2009 встановлено основні параметри радіоміток для використання в ланцюгу постачання товарів, а саме:

  • закодована ідентифікація продукції;
  • додаткова інформація про продукцію для включення в радіопозначку;
  • семантика та синтаксис даних;
  • протокол даних, який використовується для інтерфейсу з бізнес-додатками і системою радіоідентифікаціі;
  • стандарти радіоінтерфейсу між опитувальним пристроєм і радіопозначкою.
Детальніше...
 
Великодній ярмарок в Українському домі PDF Друк e-mail

n7Напередодні великого християнського свята Великодня в Українському домі у Києві відкрився II Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Ярмарок розпочався 31 березня і триватиме до 2 квітня. У ці три дні ґаздині, що не встигли скупитися, або ж розраховують на ексклюзивні товари, поспішатимуть сюди. На ярмарку представлені понад сто виробників з усіх регіонів – як великі організації, так і приватні підприємці, народні майстри та майстрині. Продукція – харчова, переробна, промислова, декоративна та сувенірна. Якщо простіше – все, що може потрапити до вашого великоднього кошика: від вишитих рушників – до ковбасок, сардельок, гусей, ба, навіть поросят, а також – пасок і писанок.

Дивіться фоторепортаж

(Джерело: УНІАН)

 
Майбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки PDF Друк e-mail

iso2Майбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки і отримав підтримку з боку національних членів ISO і організацій-учасників, які підтвердили, що дана версія досить сильна для того, щоб був затверджений остаточний проект стандарту (FDIS). Це останній етап розробки стандарту ISO до його публікації в якості повноправного міжнародного стандарту ISO.

У середині лютого органи-члени ISO (NSB) проголосували за просування проекту міжнародного стандарту (DIS) і присвоєння йому статусу FDIS. Разом з цим, щоб провести оцінку проекту з боку 42 міжнародних організацій, що беруть участь в Робочій групі з соціальної відповідальності (ISO/WG SR), керівництво, перш ніж офіційно приступити до FDIS, вивчило думки і зауваження, що надійшли від цих організацій.

Після позитивного голосування лідери ISO/WG SR прийшли до висновку, що існує необхідність підтримки реєстрації в якості поточного документа - ISO / FDIS 26000.

В даний час ISO/WG SR необхідно зосередитися на розгляді 2650 зауважень, отриманих в ході голосування від членів ISO і підтримці зв'язку з іншими організаціями з метою підвищення рівня консенсусу і досягнення ще більш високої якості цього документа.

Детальніше...
 
ISO і IEC допомагають системам управління інформаційною безпекою PDF Друк e-mail

iso5 

ISO і IEC додали у свій арсенал стандарт в області інформаційної безпеки, який є  керівництвом з успішної розробки та впровадженню ISO/IEC 27001:2005.

ISO / IEC 27003:2010 "Інформаційні технології. Керівництво зі здійснення системи менеджменту інформаційної безпеки" - дає поради, які будуть корисні для усіх видів безпеки свідомої організації, незалежно від їх розміру, складності і ризиків.

Сьогодні, коли інтернет кишить новинами, пов'язаними з інформаційною безпекою: крадіжки ідентифікаційної інформації, порушення корпоративної фінансової звітності і кібер-загрози тероризму управління системою інформаційної безпеки (СУІБ) є системним підходом до управління конфіденційною інформацією компанії.

Успішна розробка і впровадження СУІБ (ISO / IEC 27001:2005) запевнять клієнтів і постачальників в тому, що до питань інформаційної безпеки в організації підходять серйозно.

Професор Едвард Хамфріс, керівник Робочої групи, яка розробила новий стандарт, коментує:

"За допомогою ISO/IEC 27003:2010, організація зможе розробити процес управління інформаційною безпекою, надаючи зацікавленим сторонам гарантії того, що ризики для інформаційних активів постійно дотримуються в межах, прийнятних для інформаційної безпеки".

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня291292293294295296297298299300НаступнаКінець »

Сторінка 292 з 300
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images