Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяДержспоживстандарт перевіряє продукцію дитячого харчування всіх виробників PDF Друк e-mail
n30Прес-служба Держспоживстандарту України

Для запобігання потрапляння на споживчий ринок неякісної та небезпечної продукції дитячого харчування територіальні управління у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту України та центри стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України систематично проводять перевірки цієї продукції як в торговельній мережі, так і під час виробництва та зберігання.

Перевіркам на відповідність вимогам нормативної документації та чинного законодавства підлягає вся без винятку продукція, що перебуває в торговельній мережі, незважаючи на торговельні марки та товаровиробників. Продукція, яка не відповідає вимогам чинного законодавства та нормативної документації, забороняється до реалізації.

Крім того,  Кабінет Міністрів України надав доручення Держспоживстандарту провести перевірку реалізації продуктів дитячого харчування на споживчому ринку України.
Детальніше...
 
Голова Держспоживстандарту України зустрівся з головою Громадської ради при Держспоживстандарті PDF Друк e-mail

Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький провів зустріч з головою Громадської Ради при Держспоживстандарті, головою правління Союзу споживачів України Леонідом Школьником.

 

Детальніше...
 
Відбулась нарада щодо розробки нових вимог до готелів різних категорій PDF Друк e-mail

8 липня 2010 року під керівництвом заступника голови Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму України Заруби Дмитра Васильовича відбулась нарада щодо розробки нових вимог до готелів різних категорій.

У вищезазначеній нараді брав участь заступник начальника Центру-начальник відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт» – Задирайко Юрій Валерійович.

В Росії розпочато обов`язкову класифікацію готелів (Моніторинг ЗМІ) >>>

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n29Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 05.07.2010 року до 09.07.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру Спального корпусу № 2 санаторію «Квітка Полонини» Закарпатської філії «ЦСТРІ м. Києва»; Закарпатська обл., с. Солочин.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Центр» Спального корпусу № 2 санаторію «Квітка Полонини» Закарпатської філії «ЦСТРІ м. Києва», яке орендує ФОП Шаблатович В.О.; Закарпатська обл., с. Солочин.

 
ISO / TS 29001 отримує все більш широке визнання на міжнародній нафтовій та газовій промисловості PDF Друк e-mail
iso48 Після представлення третього видання технічної специфікації  ISO/TS 29001 «Нафтова, нафтохімічна і газова промисловість. Галузеві системи менеджменту якості . Вимоги до продукції та організації постачань послуг для міжнародної нафтової та газової промисловості» вона отримала більш широке визнання у якості базового документа, що встановлює вимоги до якості управління в цих секторах.
ISO/TS 29001:2010 визначає системи менеджменту якості (СМЯ), вимоги до продукції та організації постачань послуг для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості. Третє видання оновило специфікацію, тепер вона включає текст ISO 9001:2008, загальний стандарт на системи управління якістю, без змін і в повному обсязі. Нафтова, нафтохімічна і газова промисловості одержали по конкретних секторах додаткові вимоги.
Детальніше...
 
Голова Держспоживстандарту зустрівся з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні PDF Друк e-mail

7 липня 2010 року відбулась зустріч Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні (далі - АТПУ).

 

Детальніше...
 
Протягом І півріччя 2010 року Держспоживстандарт виявив порушення на 66 % перевірених підприємств з виробництва та зберігання нафтопродуктів PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

 

Протягом першого півріччя 2010 року фахівці державного нагляду Держспоживстандарту України перевірили дотримання стандартів, норм і правил на 108 підприємствах з виробництва, зберігання та оптової реалізації нафтопродуктів. Порушення вимог нормативної документації (НД) було виявлено на 72 підприємствах (66 %).
Детальніше...
 
Росія припиняє розробку національних технічних регламентів PDF Друк e-mail

iso47Росія припиняє розробку національних технічних регламентів після початку дії Митного союзу між Росією, Казахстаном і Білорусією. Про це повідомив журналістам заступник міністра промисловості і торгівлі РФ Володимир Саламатов.
За його словами, надалі будуть розроблятися тільки техрегламенти Митного союзу. Вже розроблені регламенти на даний момент будуть прийняті, але надалі нових національних регламентів розроблятися вже не буде, сказав він, пояснивши, що учасниками митного союзу "будуть розроблятися наднаціональні технічні регламенти".
Після прийняття єдиних техрегламентів відповідні національні регламенти припинять дію. За даними Саламатова у РФ розроблено 18 національних техрегламентів в Казахстані - 64, а в Білорусії - 15.

Журнал «Стандарты и качество»

 
Виробників маргарину закликають змінити маркування PDF Друк e-mail

iso46Американські органи охорони здоров'я (AMA) планують зобов'язати виробників маргарину змінити маркування свого продукту. Сучасні норми, встановлені Управлінням з контролю за харчовими продуктами та фармацевтичними препаратами США (FDA) допускають писати на упаковці маргарину "без трансжирів", якщо вміст трансгенного інгредієнта не перевищує 0,5 грамів.

За словами Едварда Ленгстона (Edward Langston) з AMA, відмова від споживання трансжирів скорочує ризик виникнення серцевих захворювань. Однак за сьогоднішніми етикеткам незрозуміло, містить продукт трансгенні компоненти чи ні. Відомство закликає FDA змінити існуючі норми маркування і зобов'язати виробників вказувати більш точну інформацію про зміст транс-і насичених жирів.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня291292293294295296297298299300НаступнаКінець »

Сторінка 298 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images