Головна

Авторизація



Боротьба проти фальсифікованих молочних продуктів посилюється PDF Друк e-mail

274_1226 вересня 2012 р. Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про молоко та молочні продукти» та інших законодавчих актів щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів».

Цей документ встановлює, що виробники молоковмісних продуктів в разі використання при виготовленні продукції рослинних жирів обов"язково повинні вказувати це на упаковці. Крім того, з прийняттям зазначеного закону молоковмісні продукти, в яких є рослинні жири повинні реалізовуватись в торгівельних мережах на окремих полицях. Законопроект також зменшує допустимий відсоток рослинних жирів до 50%.

 
У Росії затверджено маркування продукції, яка вперше вводиться в обіг PDF Друк e-mail

273_12У Росії затверджені особливості маркування продукції, яка вперше вводиться в обіг.

Знак відповідності такої продукції повинен містити напис, про те, що дана продукція з'явилася на ринку вперше, а інформація маркування - відомості про можливу шкоду продукції і про фактори, що її викликають, наприклад, про недопустимість використання продукції у присутності дітей або дітьми, якщо продукція може заподіяти їм шкоду. Маркування має бути чітким, ясним, доступним і зберігатися протягом усього терміну придатності. Якщо продукція реалізується без упаковки, то дана інформація повинна бути доведена до відома споживача будь-яким іншим способом, що дозволить йому зробити обгрунтуваний вибір.

Таким чином продукція маркується протягом 1 року від початку її виробництва.

 
Інновації та економіка сталого розвитку - пріоритетні напрямки сучасної стандартизації PDF Друк e-mail

267_1235-я Генеральна Асамблея ISO присвячена двом проблемам, що стоять перед міжнародним співтовариством: інновації та економіка сталого розвитку. Це галузі, в які міжнародні стандарти роблять очевидний внесок.
На 35-й Генеральній Асамблеї ISO були високо оцінені стандарти, розроблені цією організацією, в сфері сталого розвитку. Заступник міністра торгівлі та директор Національного інституту стандартів і технології США (NIST), Патрік Галлахер, підкреслив, що ISO на сьогоднішній день є безумовним лідером у цій сфері, завдяки розробці таких стандартів, як ISO 14001 (екологічний менеджмент) та ISO 50001 (енергетичний менеджмент).

Стандарт ISO 50001 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосовування», опублікований у червні 2011 року швидко набув широкого визнання і був впроваджений у 44-х країнах світу. На 35-й Генеральній асамблеї була особливо відзначена робота технічного комітету ISO/TC 242 "Енергетичний менеджмент», який розробив зазначений стандарт. Його співробітники були нагороджені Премією за передову практику в розробці інноваційних стандартів імені Лоуренса Д. Ейчера (LDE) за 2012 рік.

Детальніше...
 
Країни, що розвиваються: Від користувачів міжнародних стандартів - до їх розробників. PDF Друк e-mail

266_12З 19 по 21 вересня 2012 року в Сан-Дієго (США) проходила 35-й Генеральна Асамблея ISO. Напередодні її відкриття, 17 вересня, відбулася ще одна важлива подія - 46-е засідання комітету ISO/DEVKO, який займається проблемами країн, що розвиваються в галузі стандартизації та розробляє рекомендації щодо сприяння цим країнам. У засіданні взяли участь більше 340 делегатів з 106 країн-Членів ISO.

На засіданні ISO поставила перед країнами, що розвиваються, задачу зміни їх ролі від користувачів міжнародних стандартів - до їх розробників.

Детальніше...
 
Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» PDF Друк e-mail

271_12В наш час по всьому світу стрімко розвивається виробництво органічної продукції. За висновками експертів, на сьогодні під органічне сільське господарство в світі вже використовуються великі площі земель: в Європі - 5,1 млн. га, Північній Америці - 1,5 млн. га, Латинській Америці - 4,7 млн. га, а в Австралії - цілих 10,6 млн. га. В Європі частка земель, переведених на органічне землеробство, значно зросла за останні роки, чому сприяла започаткована в 1993 році спільна політика ЄС щодо підтримки фермерів у перші роки після переходу від звичайного до органічного агровиробництва: середній показник у країнах ЄС досяг близько 4%, в Австрії та Італії він сягнув 8%, а в Швеції, яка є європейським лідером, - майже 12%. У Швейцарії частка таких земель також є однією з найбільших - понад 10%. Ці країни активно вживають заходів для розвитку та підтримки цього напрямку сільськогосподарського виробництва.

Україна не є винятком з цього процесу, адже наша країна має один з найвищих у світі відсоток родючих сільськогосподарських земель, сприятливі кліматичні умови для органічної сільськогосподарської діяльності.

Детальніше...
 
Додаткові пропозиції до проекту Додатку 1 до Плану національної стандартизації на 2012 рік PDF Друк e-mail
Подані Додаткові пропозиції до проекту Додатку 1 до Плану національної стандартизації на 2012 рік (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо відміни реєстрації декларації про відповідність" PDF Друк e-mail

Уряд схвалив внесення змін до розробленого  Мінекономрозвитку України, проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо відміни реєстрації декларації про відповідність".

 

Детальніше...
 
Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 р. № 967 і від 28 вересня 2011 р. № 1009 PDF Друк e-mail

Уряд ухвалив рішення про внесення змін до Порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 р. № 967 і від 28 вересня 2011 р. № 1009.

Відповідний проект постанови, розроблений Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.

Детальніше...
 
Меморандум про співпрацю з питань технічного регулювання між Євразійської економічної комісією та Урядом України PDF Друк e-mail

265_1210 вересня в Києві відбулася зустріч Голови Колегії Євразійської економічної комісії Віктора Христенка з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. У заході також взяли участь Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, Член Колегії (Міністр) з питань технічного регулювання ЄЕК Валерій Корєшков і Член Колегії (Міністр) з торгівлі ЄЕК Андрій Слєпнєв.

За підсумками зустрічі було підписано Меморандум про співробітництво з питань торгівлі між Євразійської економічної комісією та Урядом України, і Меморандум про співпрацю з питань технічного регулювання між Євразійської економічної комісією та Урядом України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня291292293294295296297298299300НаступнаКінець »

Сторінка 300 з 391
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua