Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНовий міжнародний стандарт встановлює вимоги до теплоізоляційних матеріалів PDF Друк e-mail
Четвер, 23 березня 2017, 09:53

44_17Система облицювання стін зовнішньої ізоляційно-оздоблювальної системи складається з водостійкого бар'єру з рідиною, клею для кріплення теплоізоляційних плит до основи, жорстких теплоізоляційних плит, армуючої сітки зі скловолокна в основному шарі на лицьовій стороні теплоізоляційних плит і оздоблювального шару.

Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала новий міжнародний стандарт, який  викладає вимоги до зовнішніх ізоляційно-оздоблювальних систем, що використовуються в поєднанні з висушеним повітряним простором як облицювальні системи - ISO 17738-1:2017 «Теплоізоляційні матеріали. Зовнішні ізоляційно-оздоблювальні системи. Частина 1: Матеріали та системи». Також у документі вказуються вимоги до водостійких бар'єрних систем, які повинні використовуватися з зовнішніми ізоляційно-оздоблювальними системами.

Детальніше...
 
Нові стандарти ASTM на паливо PDF Друк e-mail
Середа, 22 березня 2017, 10:00

43_17Нещодавно американська міжнародна організація ASTM International розробила два нових стандарти на пальне. Це стандарти ASTM D8076 на паливо з октановим числом 100 та ASTM D8071 на нову технологію аналізу проб бензину.

Автомобілі з високоефективними двигунами все більш активно виводяться на світовий ринок. Для прискорення і спрощення впровадження інновацій був розроблений новаторський стандарт  ASTM D8076 "Специфікація палива з октановим числом 100 для автомобільних двигунів з іскровим запалюванням".

Детальніше...
 
Центр Экспертиз Тест: Тест-исследование: витаминные комплексы. Активные помощники организму PDF Друк e-mail
Середа, 22 березня 2017, 09:04

42_17В этом тестировании решено было проверить 5 комплексов витаминов и минералов. Это Superia для женщин, Вита-Супрадин Актив в виде обычных и шипучих таблеток, Vitrum и Duovit для женщин. В каждом из этих комплексов заявлено от 18 до 31 компонента.

Все эти вещества необходимы для нашего организма и их недостаток приводит к тем или иным проблемам и заболеваниям. Несомненно, лучшим источником поступления в организм человека витаминов и минералов является сбалансированное питание, но в сегодняшних украинских реалиях это не всегда возможно. Кроме того, нередки случаи (болезнь, истощение, холодный сезон года, периоды повышенных нагрузок) когда организму необходима помощь, причем быстрая и действенная. К сожалению, возраст также требует повышенного к себе внимания, в том числе и по потреблению витаминов и минералов.

Тест-исследование: витаминные комплексы. Активные помощники организму>>>

 
Мінагрополітики України: Безпечність та якість продуктів харчування – це спільна робота держави і бізнесу PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 10:01

41_17Ефективна система управління якістю та безпечністю продуктів харчування на всьому ланцюгу, від поля до столу, має бути результатом спільної роботи на рівні держави та кожного виробника. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева в рамках VI Форуму IFC з харчової безпечності, який відбувся 15 березня 2017 року в Києві.

«Держава має створювати законодавчі рамки, також регулювати та контролювати ці питання через відповідні інструменти. Але основна відповідальність в області забезпечення безпечності та якості продукції лежить на кожному окремому виробнику. І я рада бачити, що наші компанії, при чому не лише великі, але й малі та середні, починають все більше розуміти це. Вони орієнтуються в своїй діяльності на високі стандарти якості з самого початку, а саме з виробництва сировини», - заявила Ольга Трофімцева.

Детальніше...
 
Держспоживслужба України: Захистити права споживача надзвичайно важко, коли відсутній розрахунковий документ PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 09:49

40_17Під час продажу товарів і надання послуг продавець зобов'язаний видати покупцю розрахунковий документ. Це може бути касовий чи товарний чек, розрахункова квитанція. Вони підтверджують продаж або повернення товарів, надання послуг, одержання (повернення) грошей, купівлю і продаж іноземної валюти. Розрахунковий документ має встановлену форму та зміст із зазначенням обов’язкових реквізитів та дати проведення операції. Саме копія такого документа повинна прикладатися до скарги споживача, яку він направляє до Держпродспоживслужби на порушення свої прав. На цьому акцентувала т.в.о. заступника Голови Держпродспоживслужби Лілія Стиренко під час круглого столу на тему «Легалізація ринку електроніки. Що заважає?».

Детальніше...
 
Наказ Мінекономрозвитку України від 9 березня 2017 року N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015" PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 березня 2017, 09:14
Наказ Мінекономрозвитку України від 9 березня 2017 року N 341 "Про затвердження Зміни N 1 до національного класифікатора ДК 021:2015"
 
Новий стандарт ASTM встановлюю термінологію для неруйнівних випробувань PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 березня 2017, 09:58

39_17Неруйнівний контроль дозволяє виконувати різні завдання і здійснювати важливі процедури під час тестування матеріалів без їх пошкодження. При проведенні подібних випробувань буде корисний новий документ ASTM E1316-17 "Стандартна термінологія для неруйнуючих випробувань".

Стандарт охоплює терміни та визначення, що використовуються під час здійсненні випробувань  з використанням акустичної емісії, електромагнітних, гамма- і рентгенівських променів, випробувань на герметичність і на проникнення рідини, випробування із застосуванням магнітного методу, ультразвукових досліджень та інших методів. Термінологія, представлена ​​в стандарті, також має відношення до різного обладнання.

Новий стандарт ASTM E1316-17 був розроблений фахівцями технічного комітету ASTM International ТК E07 "Неруйнівний контроль".

 
Краще бізнес разом! PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 березня 2017, 09:55

38_17Співпраця з іншими організаціями або людьми, може стати потужним інструментом для досягнення великих речей у  бізнесі. Новий стандарт, опублікований Міжнародною організацією з стандартизації (ISO) ISO 44001 «Спільні системи управління діловими відносинами. Вимоги та структура» має на меті допомогти підприємствам налагодити вигідну співпрацю.

Взаємовигідна співпраця у бізнесі призводить до більш інноваційних ідей, зниження витрат за рахунок підвищення ефективності та спільного використання ресурсів і доступу до нових послуг. Але партнерські відносини і спільні проекти ефективні тільки в тому випадку, коли працює взаємозв`язок.

Детальніше...
 
Оновлено стандарт на оцінку ефективності вітряних турбін PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 березня 2017, 10:34

37_17Світовий ринок вітрогенераторів активно розвивається. І в цьому немає нічого дивного. Адже всього лише 10 вітрових турбін здатні задовольняти потреби в електроенергії з боку майже 5 тисяч домогосподарств.

Ефективність вітряних турбін, незалежно від їх розміру, залежить від багатьох факторів. Енергетичні характеристики вітрової турбини визначаються за допомогою вимірювання графіку потужності та орієнтовного річного вироблення електроенергії. Оновлений стандарт IEC 61400-12-1 Ed. 2.0 b:2017 “Системи генерації електоенергії за допомогою вітру. Частина 12-1: Вимірювання потужності електростанцій на базі вітрових турбін, що виробляють електроенергію» подає методи цих вимірювань.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 286
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images