Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяРезультати перевірок сокової продукції територіальними органами Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail
n39Протягом першого півріччя 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України провели 16 перевірок дотримання стандартів, норм та правил під час виробництва, зберігання та оптової реалізації сокової продукції. На 6 із них було виявлено порушення вимог нормативної документації (НД). За вказаний період було перевірено соків на загальну суму близько 500 тис. грн., забраковано – на 90 тис. грн. (18 % перевіреної продукції). Під час перевірок продукцію досліджували за органолептичними показниками (смак, запах, наявність сторонніх предметів), фізико-хімічними, мікробіологічними, а також за вимогами маркування.

 

Детальніше...
 
Органами Держспоживстандарту України проведени перевірки нафтопродуктів PDF Друк e-mail

n38Протягом перших шести місяців 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України у справах захисту прав споживачів перевірили 10,5 млн. літрів нафтопродуктів. З них забраковано та знято з реалізації  близько 587 тис. літрів, тобто 5,6 %. Із заборонених до продажу нафтопродуктів 80,3 % реалізовувалось без документів про якість та безпечність продукції, 19,7 % – не мали необхідної інформації про товар. Із перевірених за звітний період 529 АЗС недоліки було виявлено на 353, що становить 66,7 % від загальної кількості перевірених.

Детальніше...
 
Щодо гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Прискорення гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими, залучення бізнесу до роботи Технічних комітетів стандартизації, сучасне оснащення випробувальних лабораторій, удосконалення системи сертифікації – це елементи нової стратегії діяльності Держспоживстандарту України. Так вважають учасники спільної наради представників Колегії Держспоживстандарту України, президії Науково-технічної Ради Держспоживстандарту та Громадської Ради при Держспоживстандарті.

Детальніше...
 
Занижати вимоги державних стандартів щодо якості продовольчої пшениці - заборонено PDF Друк e-mail

n37Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заборонив керівникам аграрного блоку Уряду і Держспоживстандарту України навіть розглядати пропозиції щодо перегляду державних стандартів, які регламентують вимоги до якісних показників вітчизняних товарів, а особливо продовольчої пшениці. Про це Прем'єр-міністр заявив сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 19.07.2010 до 23.07.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  дитячого літнього табору ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація» без підтвердження категорії; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація»; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Квелта» ТОВ «Ніжинські лабораторії скануючих пристроїв» без підтвердження його категорії; Чернігівська обл., м. Ніжин.

 
У вересні Держспоживстандарт України презентує Каталог неякісної продукції та недобросовісних виробників PDF Друк e-mail

n36Прес-служба Держспоживстандарту України

У вересні Держспоживстандарт України презентує Каталог неякісної продукції та недобросовісних виробників. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький сьогодні на прес-конференції. Він повідомив, що зараз розробляється формат такого реєстру. У ньому будуть розділи, присвячені товарам дитячого харчування, продукції, яка містить ГМО, та інші. 

Ці дані будуть регулярно публікуватися на веб-порталі Держспоживстандарту, у профільних та загальнонаціональних ЗМІ.

Ініціатива зі створення Каталогу проголошена в рамках нової системи підходів до роботи відомства. За словами Олега Поволоцького, усі учасники ринку повинні розуміти, що нинішнє керівництво Держспоживстандарту змінить підходи до захисту прав споживача, зокрема через зміни законодавства, вдосконалення системи оповіщення про неякісну та небезпечну продукцію між міністерствами та відомствами, реформування неадекватної системи штрафів.
 
Про порядок розробки технічних регламентів Митного союзу PDF Друк e-mail

iso51Мінпромторгом Росії підготовлений проект Порядку розроблення, прийняття, внесення змін та скасування технічних регламентів Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.
Документ опублікований для публічного обговорення з метою підготовки його до розгляду на Комісії митного союзу (КТС).

Відповідно до основних положень розробленого порядку:

За основу Технічного регламенту може бути прийнятий проект технічного регламенту ЄврАзЕС, що пройшов процедуру публічного обговорення. У цьому випадку Технічний регламент може бути ухвалено рішенням Комісії Митного союзу без проведення процедури публічного обговорення.

 

Детальніше...
 
Асоціація якості вперше створена у Вірменії PDF Друк e-mail

 

За ініціативи Спілки промисловців і підприємців вперше у Вірменії створена Вірменська асоціація якості, до якої входять 14 компаній, повідомив на прес-конференції в Міжнародному прес-центрі «Новини» виконавчий директор Союзу промисловців і підприємців Вірменії Гагік Макарян.
Детальніше...
 
Пропозиція змін в національних стандартах щодо підвищення вимог до матеріально-технічного оснащення готелів та якості послуг PDF Друк e-mail

n3515 липня 2010 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» для обговорення та відпрацювання пропозицій стосовно змін до державного стандарту України щодо туристичних послуг та класифікації готелів в частині підвищення вимог до матеріально-технічного оснащення готелів та якості послуг у відповідності до Закону України від 08.07.2010р. № 6309, Державна служба туризму і курортів міністерства культури і туризму України, в особі заступника голови – Заруби Д.В. -  проводила круглий стіл на тему: «Підготовка готельної інфраструктури до проведення в Україні Євро-2012 – на рівень Європейських стандартів».

В даному заході від ДП «Укрметртестстандарт» приймав участь заступник начальника центру № 20 – начальник відділу № 203 – Задирайко Юрій Валерійович.

Підсумки круглого столу >>>

 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 301 з 319
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images