Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяISO демонструє можливості використання ліфтів як шляхів евакуації PDF Друк e-mail

iso34

Загальноприйнятим є думка про те, чи не слід користуватися ліфтами (підйомниками) під час евакуації з будівлі.

Проте, новий технічний звіт ISO/TR 25743:2010 показує, що ліфти можуть бути життєздатними шляхами евакуації, крім того, цей звіт також містить карту прийняття рішень для виявлення ризиків. Висновки технічного звіту можуть врятувати життя людей, що стикаються з труднощами під час руху  сходами, наприклад, інвалідів, людей похилого віку, а також вагітних жінок і маленьких дітей.

"Останні кілька років йшли активні дискусії про ризики та небезпеки, пов'язані з використанням ліфтів під час евакуації", говорить Дерек Сміт, керівник проекту технічного звіту ISO/TR 25743.
"У міру того, як будівлі стають більше і вище, визначення розмірів таких ризиків і їх мінімізація, є все більш необхідними. Це тим більш важливо тому, що ліфти можуть допомогти особам з обмеженою рухливістю та іншими проблемами під час евакуації з будівель. А в деяких особливих випадках, в залежності від розміру будівлі і конструкції, підйомники можуть також значно скоротити загальний час евакуації ", пояснює Д. Сміт.
Детальніше...
 
ISO обговорює міжнародні стандарти на фінансові інформаційні послуги PDF Друк e-mail

 

iso32Комітет ISO зі споживчої політики (ISO/COPOLCO) закликає до техніко-економічного обгрунтування для виявлення прогалин у розкритті інформації фінансових установ для споживачів в області фінансових послуг і продуктів. Він також розглядає питання про нові міжнародні стандарти в зазначеній галузі, які могли б скоротити ці прогалини і привести до більш обґрунтованих рішень споживачів.
Ці рекомендації  були сформульовані на семінарі ISO/COPOLCO на тему: "Відновлення довіри споживачів до глобальних фінансових послуг. Чи може допомогти стандарт?», що був організований Національним агентством з стандартизації Індонезії (BSN) 26 травня 2010 на острові Балі.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт подав до Мінекономіки низку законопроектів щодо вдосконалення захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Держспоживстандарт України подав до Міністерства економіки України розроблені проекти законів «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Зазначені законопроекти були розроблені Міжвідомчою робочою групою з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію (далі – робоча група) та подані до Уряду згідно з Планом першочергових заходів з реформування системи технічного регулювання.

Детальніше...
 
Щодо проекту Закону про внесення змін до Закону "Про виноград та виноградне вино" PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про виноград та виноградне вино" (щодо захисту якості вітчизняної виноробної продукції і посилення боротьби з її фальсифікацією).

Детальніше...
 
Підведені підсумки державного нагляду за травень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в травні 2010 року.

Докладніше...

 
Набрав чинності закон про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо обміну товару). PDF Друк e-mail

Набрав чинності Закон України № 2257-VІ "Про внесення зміни до статті 707 Цивільного кодексу України". Закон опублікований 4 червня 2010 р. на президентському сайті.

 
Держспоживстандарт перевірить якість води і безалкогольних напоїв, а також підприємства-виробники соків та бутильованої води PDF Друк e-mail

n25Прес-служба Держспоживстандарту України:

Держспоживстандарт України у зв’язку з розслідуванням випадків отруєння дітей у Вінницькій та Тернопільській областях та на виконання доручення Кабінету Міністрів України посилив контроль за реалізацією та виробництвом продуктів дитячого харчування, та з метою перевірки відповідності якості сухих молочних дитячих сумішей «Малятко» (виробництва ВАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» - м. Полтава) та «Детолакт Біфідус» (виробник ВАТ «Балтський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів» - Одеська область, Балтський район, с. Білине) здійснив наступні заходи:
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail
n24

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 31.05.2010 до 04.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  Кімнат для приїжджих на Південному вокзалі станції «Київ-Пасажирський» ДТГО «Південно-західна залізниця»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  Кімнат для приїжджих на Центральному вокзалі станції «Київ-Пасажирський» ДТГО «Південно-західна залізниця» Вокзал станції «Київ-Пасажирський»; м. Київ.

 
ISO вважає за можливе нормування водного сліду PDF Друк e-mail
iso31ISO розглядає питання про розробку нового стандарту, що забезпечить узгоджені на міжнародному рівні показники для водного сліду.

Для довідки: Термін «водний слід» («Water Footprint») відображає обсяг води, що витрачаються при виробництві різних товарів чи наданні послуг. Визначення «Водний слід», як правило, застосовується у відношенні споживача води (людини, організації, країни) і враховує джерело води, що споживається, а також час/інтенсивність споживання.

В даний час на стадії попередньої розробки (PWI) стандарт ISO 14046 «Водний слід. Вимоги та керівні принципи», який буде доповнювати існуючі стандарти оцінки життєвого циклу (LCA), і поточну роботу по вимірюванню викидів вуглекислого газу, що проводиться технічним комітетом ISO/ТС 207, Управління навколишнім середовищем. Він узгоджується зі стандартом ISO 14064 з обліку і контролю викидів парникових газів (GHG).
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 301 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images