Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяУкраїна та Чеська республіка підписали програму реалізації угоди про співробітництво у сфері оцінки відповідності, стандартизації і метрології на 2011-2012 роки PDF Друк e-mail

iso7426 жовтня 2010 року підписано Програму реалізації Угоди про співробітництво між Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики та Управлінням з технічної стандартизації, метрології і державних випробувань Чеської Республіки (UNMZ) у сфері оцінки відповідності, стандартизації і метрології на 2011–2012 роки. Документ підписано під час робочого візиту до Чеської Республіки (26–27 жовтня 2010 року, м. Прага) та Словацької Республіки (28–29 жовтня 2010 року, м. Братислава) української делегації, до якої увійшли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України та Держспоживстандарту України.

 

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO на шафран додасть пікантність харчовим продуктам PDF Друк e-mail
iso73Шафран додає пряний смак багатьом стравам. Через те що шафран є найдорожчою із спецій, існує потреба в стандартах для забезпечення достовірності цього дорогоцінного товару. ISO 3632-2:2010 Спеції - Шафран (Crocus sativus L.) - Частина 2: Методи випробувань, допомагає ідентифікувати  цей продукт, встановлюючи стандартизовані методи випробувань для сушеного шафрану. 

Для спецій  використовуються шафранові ниті, які виготовляються з  сушених рилець шафранових квіток - Crocus sativus Linneaus. Шафранові нитки повинні бути отримані від кожної квітки вручну і кожна квітка містить тільки три рильця. Цей трудомісткий процес означає, що для виробництва одного кілограма шафранових ниток  необхідно більше ніж  75 000 квітів.

Детальніше...
 
Держспоживстандартом України видані накази щодо затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів та скасування чинності нормативних документів: PDF Друк e-mail
  • Наказ Держспоживстандарту України №450 від 6 жовтня 2010 р. «Про внесення змін до наказу  Держспоживстандарту від 27.04.2009  № 169» (завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №454 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження національного стандарту України»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №455 від 11 жовтня 2010 р. «Про скасування чинності національного стандарту ДСТУ ГОСТ 8.135:2009»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №456 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів  та скасування чинності нормативних документів»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №457 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження та скасування національних класифікаторів»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №466 від 13 жовтня 2010 р. «Про внесення змін до наказу Держспоживстандарту України від 03.09.2008 №  318»(завантажити).
 
Наскільки сильний бренд вашої компанії? Стандарт ISO може вам допомогти PDF Друк e-mail

iso72Потужний бренд  є необхідним для диференціювання компанії на ринку і збільшений внесок у її фінансові показники. Але, бренд - нематеріальний актив, а тому його грошове визначення визначити важко. Новий стандарт, ISO 10668:2010, Оцінка бренду. - Вимоги до грошової оцінки бренду, надає схему послідовної та прозорої процедури і методи вимірювання  вартості бренду.

Бренди включають імена, терміни, позначення, символи, логотипи і т.д., які необхідні для  ідентифікації товарів, послуг і організацій.

"Бренди, як і багато інших нематеріальних активів, мають високо цінні властивості", говорить Крістофер Шольц, голова комітету ISO, яким був розроблений проект стандарту. "Вони використовуються з метою створення відмінних образів та асоціацій в  умах зацікавлених сторін, щоб допомогти компаніям виділятись на ринку, а також спілкуватися і взаємодіяти з клієнтами. Протягом довгого часу компанії намагалися визначити фактичний вплив і цінність їх бренду. ISO 10668 є важливим кроком вперед  в цій галузі ".

Детальніше...
 
Країни Митного союзу готуються розширити Єдиний перелік відповідності продукції PDF Друк e-mail
iso71Білорусь, Росія і Казахстан найближчим часом планують розширити список продукції, включеної до Єдиного перелік відповідності, що діє в рамках створеного Митного союзу, повідомив на прес-конференції в понеділок у Мінську голова Держстандарту Білорусі Валерій Корєшков.  "Планується переглянути цей перелік в бік збільшення. Єдина умова для включення до нього нових позицій - гармонізована національна база. Відповідне доручення у нас є, ми над цим працюємо", - сказав В. Корєшков.
Детальніше...
 
Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) PDF Друк e-mail
n63Законопроектом (реєстр. №7075) пропонується визначити вичерпний перелік підстав для проведення позапланових перевірок суб´єктів господарської діяльності та уточнити повноваження податкових органів щодо проведення планових та позапланових перевірок.

Зокрема пропонується внести зміни до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Детальніше...
 
Справедливі і прозорі закупівлі в галузі будівництва з новим стандартом ISO PDF Друк e-mail

iso70Забезпечення добросовісної конкуренції, скорочення зловживань та підвищення передбачуваності в області закупівель є метою нового стандарту ISO 10845-1:2010 «Закупівлі в галузі будівництва - Частина 1: процеси, методи і процедури».

Закупівля це процес, за допомогою якого  створюються, керуються і виконуються контракти. Він охоплює всі кроки, починаючи від створення проекту (продукту), який буде закуповуватися, з метою ознайомлення та оцінки тендерних пропозицій, придбання та управління контрактами та підтвердження відповідності вимогам.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: Соняшникова олія нерафінована. 5 років боротьби заради однієї цифри PDF Друк e-mail
m95

Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ

«Тест: подсолнечное масло нерафинированное. 5 лет борьбы ради одной цифры

Эта история началась в 2005 году, когда Центр Экспертиз Тест включил в программу испытаний подсолнечного масла проверку по бенз(а)пирену. В то время об этом канцерогенном (способном вызывать рак) веществе в Украине не говорили. Потому как это вещество ни в отечественном стандарте на подсолнечное масло, ни в Медико-биологических требованиях не упоминалось. Зато нормы по бенз(а)пирену в маслах были прописаны в Директиве ЕС, что являлось подтверждением вредности вещества и необходимости его контроля. Украина такой необходимости для себя в те времена не видела, или не хотела видеть.»

(Завантажити тест)

 
Фінансове керівництво ISO для національних органів із стандартизації PDF Друк e-mail

iso69ISO, найбільший в світі розробник добровільних міжнародних стандартів для бізнесу, держави і суспільства, тільки що опублікувала новий довідник, що представляє керівництво для національних органів із стандартизації (NSBs) щодо фінансування своєї діяльності.

«Фінансування NSBs - Фінансова стійкість національних органів із стандартизації» є останньою в серії книг, розробленої ISO і орієнтованої, зокрема, на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, які становлять близько трьох чвертей членів ISO з 163 NSBs.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 302 з 328
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images