Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяДва нових стандарта ISO щодо безпечної утилізації суден PDF Друк e-mail

iso55ISO опублікувала дві нові специфікації ISO/PAS 30006:2010 «Системи менеджменту рециклінгу судів. Діаграми, що показують місцезнаходження небезпечних матеріалів на борту судна» та ISO/PAS 30007:2010 «Судна та морські технології. Заходи щодо запобігання викидів азбесту та його впливу під час рециклінгу судів». Метою цих загальнодоступних специфікацій (PAS) є підвищення безпеки працівників та захист навколишнього середовища.

Рециклінг судів сприяє сталому розвитку та є найбільш екологічно безпечним способом утилізації судів, оскільки практично будь-яка частина корпусу і обладнання суден можуть бути повторно використані. Опубліковані специфікації містять керівництва з підготовки суден для рециклінгу, вони також допоможуть звести до мінімуму використання потенційно небезпечних матеріалів і відходів протягом усього терміну експлуатації судна.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO для космічних проектів PDF Друк e-mail

iso54Новий стандарт ISO 16192:2010 «Авіаціокосмічні системи. Досвід, накопичений в космічних проектах (Вивчені уроки)» допоможе організувати більш ефективну роботу космічних систем, їх виробників і операторів шляхом впровадження принципів та керівних вказівок на основі досвіду, набутого в попередніх космічних проектах.

Застосування стандарту ISO 16192:2010 буде сприяти зменшенню помилок, поліпшенню методів роботи, зниженню ризиків невідповідності встановленим цілям.

Детальніше...
 
Уряд призначив Олександра Матвійчука Головою Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Кабінет Міністрів України призначив Головою Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики Олександра Матвійчука відповідно до розпорядження № 1643-р. 

Нового керівника колективу Комітету представив заступник Міністра економіки України Михайло Русинський. Він повідомив, що новопризначений Голова відомства має чималий досвід роботи у Верховній Раді України.

«Зокрема, Олександр Матвійчук з 1993 по 2010 рік працював в апараті Верховної Ради України старшим консультантом комісій Верховної Ради України з питань базових галузей народного господарства, з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, а також заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України», – зазначив Михайло Русинський.
Детальніше...
 
Нова редакція Правил обов`язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення PDF Друк e-mail

Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 17.06.2010 р. № 238 викладено у новій редакції Правила обов'язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), затверджені наказом Держстандарту України від 27.01.99 р. № 37 (у редакції наказу Держспоживстандарту України від 03.09.2007 № 207).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 10 серпня 2010 р. за N 665/17960 і набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.08.2010 до 27.08.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Едем» ФОП Давиденко В.В. без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Бровари.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні Філії інформаційно-комунікаційних систем ВАТ «Укртелеком»; м. Київ.

 
Видані накази про затвердження, внесення зміни та скасування НД PDF Друк e-mail

Держспоживстандатом України  видані накази про затвердження, внесення зміни та скасування  нормативних документів:

 
Новий стандарт ISO на екологічні характеристики будівель PDF Друк e-mail
iso53Новий міжнародний стандарт ISO 21931-1:2010 "Сталий розвиток в будівництві. Cистема методів оцінки екологічних характеристик будівельних робіт. Частина 1. Будівлі" спрямований на поліпшення екологічних характеристик будівель, а також на приведення методів, що використовуються в оцінці навколишнього середовища, у відповідність з міжнародноузгодженим підходом. У стандарті визначені питання, які необхідно розглянути при розробці та використанні методів оцінки екологічних характеристик будівель, як для нових, так і для раніше побудованих будинків. Під час свого життєвого циклу будівлі поглинають значні ресурси та істотно способствовуют перетворенню навколишнього середовища. В результаті можуть виникнути значні наслідки і впливи на навколишнє середовище. Для того, щоб оцінити і зрозуміти ці впливи, використовуються методи оцінки екологічних характеристик будівель та пов'язаних з ними зовнішніх будівельних робіт.
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 16.08.2010 до 21.08.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

n48За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  кімнат для приїжджих ДП «Наш Дім»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ «Гердан» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); Івано-Франківська обл., с. Микуличин.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану в готелі «Гердан» ФОП Литовчук Б.Ф. з підтвердженням його класу «вищий»; Івано-Франківська обл., с. Микуличин.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Замок Видубичі» ПП «Сокіл» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

18 серпня 2010 року у приміщенні Мінекономіки України відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань розроблення плану заходів щодо вирішення проблемних питань туристичної галузі. В даному засіданні від ДП «Укрметртестстандарт» приймав участь заступник начальника центру № 20 – начальник відділу № 203 – Задирайко Юрій Валерійович.

 
Позначка "Без ГМО" може зникнути з маркування солі та питної води PDF Друк e-mail
n47Позначка „Без ГМО” може зникнути з маркування солі та питної води, заявив під час спілкування із журналістами Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький.
„Ці продукти не можуть містити ГМО апріорі. Тому маркування „Без ГМО” може зникнути з упаковок цих продуктів. Відповідна законодавча ініціатива зараз знаходиться на розгляді у Верховні Раді України”, – зазначив Голова Держспоживстандарту. 

Він також повідомив, що Держспоживстандарт співпрацює з Міністерством охорони здоров'я України щодо розробки переліку продуктів, які можуть містити генетично модифіковані організми. Крім того, фахівці Держспоживстандарту обіцяють у вересні 2010 року випустити так званий „Довідник споживача”, де в окремому розділі будуть розміщені назви і найменування продуктів із зафіксованим або потенційно можливим вмістом ГМО.

Прес-служба Держспоживстандарту України

 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 302 з 322
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images