Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНове видання стандарту ISO 11130 з випробувань на корозію PDF Друк e-mail

n23Опубліковано друге видання міжнародного стандарту ISO 11130:2010 "Корозія металів і сплавів. Альтернативне випробування зануренням у сольовий розчин". Новий стандарт замінює однойменний ISO 11130:1999.
Стандарт ISO 11130:2010 визначає метод оцінки корозії металів за допомогою альтернативного випробування зануренням у соляний розчин, з напругою або без напруги.
Випробування такого типу найбільш корисні для контролю якості при виробництві металів, включаючи алюмінієві сплави і прокат чорних металів, а також з метою оцінки під час розробки сплавів.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт: Розроблено План заходів щодо гармонізації української системи акредитації та сертифікації відповідно до європейських норм PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Держспоживстандарт України спільно із Національним агентством з акредитації розробили План заходів щодо гармонізації української системи акредитації та сертифікації відповідно до європейських норм.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт приділяє особливу увагу контролю якості товарів і послуг для дітей PDF Друк e-mail

n22Прес-служба Держспоживстандарту України

1 червня Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей.

«Це – одне з найважливіших свят, бо діти –майбутнє нашої країни, її перспектива і надія», – сказав Голова Держспоживстандарту Олег Поволоцький.

Він зауважив, що сьогодні очолюваний ним Комітет орієнтований на здійснення рішучих заходів щодо контролю якості усіх товарів і послуг для дітей в межах компетенції відомства.

«Особливу увагу ми приділяємо контролю якості дитячого харчування, води, м’яких іграшок, одягу для дітей, шкільного приладдя тощо. Напередодні оздоровчого сезону Дежспоживстандарт також перевіряє дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, щоб гарантувати дітям та їх батькам якісний відпочинок, безпечне харчування», – підкреслив керівник Держспоживстандарту. Він також додав, що підписано наказ щодо проведення заходів для забезпечення належних умов дозвілля, оздоровлення та відпочинку дітей, стимулювання та підтримки діяльності дитячих закладів.
Детальніше...
 
Нове видання стандарту ISO/TS 29001 з менеджменту якості в нафтогазовій промисловості PDF Друк e-mail

iso33Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала нове третє видання міжнародного стандарту ISO/TS 29001:2010 "Нафтова, нафтохімічна і газова промисловість. Галузеві системи менеджменту якості. Вимоги до організацій, що постачають продукцію та послуги".

Новий стандарт замінює однойменний міжнародний стандарт ISO/TS 29001:2007.

Міжнародний стандарт ISO/TS 29001:2010 визначає вимоги до систем менеджменту якості для організацій, що постачають продукцію та послуги для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості.
Стандарт повністю вміщує оригінальний текст міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а також додаткові вимоги до систем менеджменту якості, специфічні для нафтової, нафтохімічної та газової галузей промисловості.

 
Першочергові заходи щодо реформування системи технічного регулювання PDF Друк e-mail
Кабмін України затвердив план першочергових заходів щодо реформування системи технічного регулювання. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1070-р від 19 травня 2010 р.
 
Затверджено остаточний проект стандарту ISO 26000 на соціальну відповідальність PDF Друк e-mail
iso30Багатостороннья робоча група ISO з соціальної відповідальності (ISO/WG SR), що включає експертів і спостерігачів з 99 країн-членів ISO і 42 громадських і приватних організацій, на своєму восьмому пленарному засіданні, 17 травня 2010 року, в Копенгагені (Данія) затвердила проект ISO 26000 в якості остаточного проекту міжнародного стандарту (FDIS).

На фото члени робочої групи ISO колективного керівництва SR на пленарному засіданні в Копенгагені:

Христина Санберг, секретар; Йорге Каязейра, голова; Стеффан Содерберг, заступник голови; Едуардо Кампос-де-Сан-Тьяго, со-секретар, Софі Клів, керівник технічної програми Центрального секретаріату ISO.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт України розпочав перевірку наявності сертифікатів відповідності у дитячих таборах перед початком літнього сезону PDF Друк e-mail

Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький підписав наказ про проведення заходів для забезпечення належних умов дозвілля, оздоровлення та відпочинку дітей, стимулювання та підтримки діяльності дитячих закладів. Документ підписано на виконання відповідного доручення Кабінету Міністрів України.

Згідно з документом, фахівці територіальних управлінь у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту України ініціюватимуть свою участь у роботі тендерних комісій з визначення постачальників продуктів харчування для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, спільно з працівниками органів місцевої влади та інших контролюючих органів організують наради та навчальні семінари з керівниками закладів. Також разом із представниками органів сертифікації вони проводитимуть роботи із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та харчування, які надають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n21Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.05.2010 до 28.05.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Алупка» ПП Мунтян О.В. без підтвердження категорії; АРК, м. Алупка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ПП Мельнічук О.Ю. без підтвердження категорії; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Арт-Готель» ФОП Черновол А.А. з підтвердженням його категорії *** (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе готелю «Арт-Готель» ФОП Черновол А.А.; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Снайпер» ФОП Коваленко В.Н. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Капітанівка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  центру відпочинку Бази відпочинку «Озерце» ДП «КАРЗ»; м. Київ.

 
Держспоживстандарт розробляє заходи щодо удосконалення законодавства про захист прав споживачів PDF Друк e-mail

n20

Прес-служба Держспоживстандарту України

За словами першого заступника Голови Держспоживстандарту Владислави Хижняк, сьогодні чинне законодавство про захист прав споживачів потребує подальшого розвитку і вдосконалення.

Основні норми вітчизняного законодавства про захист прав споживачів базуються, переважно, на захисті прав громадян у разі придбання ними якісної та неякісної продукції або робіт, захисті прав у сфері споживчого кредитування, у разі здійснення нечесної підприємницької діяльності тощо.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 303 з 316
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images