Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

m99Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.10.2010 до 29.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Роял Готель де Парі» ТОВ «Планета Тревел» з підтвердженням його категорії «****» (чотири зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Снайпер» ТОВ «Снайпер-1» з підтвердженням його класу «перший»; Київська обл., с. Капітанівка.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Да Маріо» ТОВ «Український Бізнес-Центр» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Пікнік» ФОП Гасіліної О.О.; Київська обл., смт. Гостомель.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Корчма» ФОП Гасіліної О.О. з підтвердженням його класу «вищий»; Київська обл., смт. Гостомель.

 
19 жовтня 2010 року відбулася урочиста церемонія нагородження підприємств міста Києва PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 листопада 2010, 15:49

19 жовтня 2010 року відбулася урочиста церемонія нагородження підприємств міста Києва - учасників  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2010 році на Регіональному рівні.

На церемонії нагородження були присутні представники Київської міської державної адміністрації,  ДП «Укрметртестстандарт», керівники та фахівці підприємств - учасників конкурсу.

Продукція, яка визнана ПЕРЕМОЖЦЕМ, ЛАУРЕАТОМ та ФІНАЛІСТОМ, РКК рекомендована до участі на Загальнодержавному рівні Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2010 році – 53 найменування.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт України підпише Меморандум про співпрацю зі світовими виробниками побутової техніки PDF Друк e-mail

n65ержспоживстандарт України підпише Меморандум про співпрацю зі світовими виробниками побутової техніки щодо запобігання появи на ринку неякісної, фальсифікованої та контрабандної продукції. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олександр Матвійчук під час прес-конференції за результатами круглого столу з представниками бізнесу. На заході були присутні представники Європейської Бізнес Асоціації та провідних компаній, зокрема  «Bosch», «Panasonic», «Sony»,  «Philips».

«Сьогодні існує потреба у створенні дієвого механізму для протидії появі на українському ринку невідповідної та контрафактної продукції, яка часто завозиться в державу нелегально. Це несе великі ризики як для здоров`я, а часом і життя простого споживача, так і завдає шкоди виробнику. Тому ми сьогодні домовилися про підписання відповідного документу», - зазначив Олександр Матвійчук.

 

Детальніше...
 
1 листопада вводиться ISO 26000 керівний стандарт із соціальної відповідальності PDF Друк e-mail

iso751 листопада вводиться один з найбільш довгоочікуваних міжнародних стандартів останніх років - ISO 26000:2010, Керівництво з соціальної відповідальності, який є керівництвом для організації бізнесу і державного сектора в галузі соціальної відповідальності (SR).

Огляд проекту ISO 26000

Що таке ISO 26000?

ISO 26000 є міжнародним стандартом ISO, який дає вказівки щодо SR. Він призначений для використання організаціями усіх типів, у державному і приватному секторах, в розвинених країнах і країнах, які розвиваються, а також у країнах з перехідною економікою. Він допоможе їм побудувати роботу соціально відповідальним чином, чого усе більше вимагає суспільство. ISO 26000 містить добровільні рекомендації, а не вимоги, і тому не використовується в якості стандарту сертифікації, як управлінські стандарти ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004.

Детальніше...
 
Україна та Чеська республіка підписали програму реалізації угоди про співробітництво у сфері оцінки відповідності, стандартизації і метрології на 2011-2012 роки PDF Друк e-mail

iso7426 жовтня 2010 року підписано Програму реалізації Угоди про співробітництво між Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики та Управлінням з технічної стандартизації, метрології і державних випробувань Чеської Республіки (UNMZ) у сфері оцінки відповідності, стандартизації і метрології на 2011–2012 роки. Документ підписано під час робочого візиту до Чеської Республіки (26–27 жовтня 2010 року, м. Прага) та Словацької Республіки (28–29 жовтня 2010 року, м. Братислава) української делегації, до якої увійшли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України та Держспоживстандарту України.

 

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO на шафран додасть пікантність харчовим продуктам PDF Друк e-mail
iso73Шафран додає пряний смак багатьом стравам. Через те що шафран є найдорожчою із спецій, існує потреба в стандартах для забезпечення достовірності цього дорогоцінного товару. ISO 3632-2:2010 Спеції - Шафран (Crocus sativus L.) - Частина 2: Методи випробувань, допомагає ідентифікувати  цей продукт, встановлюючи стандартизовані методи випробувань для сушеного шафрану. 

Для спецій  використовуються шафранові ниті, які виготовляються з  сушених рилець шафранових квіток - Crocus sativus Linneaus. Шафранові нитки повинні бути отримані від кожної квітки вручну і кожна квітка містить тільки три рильця. Цей трудомісткий процес означає, що для виробництва одного кілограма шафранових ниток  необхідно більше ніж  75 000 квітів.

Детальніше...
 
Держспоживстандартом України видані накази щодо затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів та скасування чинності нормативних документів: PDF Друк e-mail
  • Наказ Держспоживстандарту України №450 від 6 жовтня 2010 р. «Про внесення змін до наказу  Держспоживстандарту від 27.04.2009  № 169» (завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №454 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження національного стандарту України»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №455 від 11 жовтня 2010 р. «Про скасування чинності національного стандарту ДСТУ ГОСТ 8.135:2009»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №456 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів  та скасування чинності нормативних документів»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №457 від 11 жовтня 2010 р. «Про затвердження та скасування національних класифікаторів»(завантажити);
  • Наказ Держспоживстандарту України №466 від 13 жовтня 2010 р. «Про внесення змін до наказу Держспоживстандарту України від 03.09.2008 №  318»(завантажити).
 
Наскільки сильний бренд вашої компанії? Стандарт ISO може вам допомогти PDF Друк e-mail

iso72Потужний бренд  є необхідним для диференціювання компанії на ринку і збільшений внесок у її фінансові показники. Але, бренд - нематеріальний актив, а тому його грошове визначення визначити важко. Новий стандарт, ISO 10668:2010, Оцінка бренду. - Вимоги до грошової оцінки бренду, надає схему послідовної та прозорої процедури і методи вимірювання  вартості бренду.

Бренди включають імена, терміни, позначення, символи, логотипи і т.д., які необхідні для  ідентифікації товарів, послуг і організацій.

"Бренди, як і багато інших нематеріальних активів, мають високо цінні властивості", говорить Крістофер Шольц, голова комітету ISO, яким був розроблений проект стандарту. "Вони використовуються з метою створення відмінних образів та асоціацій в  умах зацікавлених сторін, щоб допомогти компаніям виділятись на ринку, а також спілкуватися і взаємодіяти з клієнтами. Протягом довгого часу компанії намагалися визначити фактичний вплив і цінність їх бренду. ISO 10668 є важливим кроком вперед  в цій галузі ".

Детальніше...
 
Країни Митного союзу готуються розширити Єдиний перелік відповідності продукції PDF Друк e-mail
iso71Білорусь, Росія і Казахстан найближчим часом планують розширити список продукції, включеної до Єдиного перелік відповідності, що діє в рамках створеного Митного союзу, повідомив на прес-конференції в понеділок у Мінську голова Держстандарту Білорусі Валерій Корєшков.  "Планується переглянути цей перелік в бік збільшення. Єдина умова для включення до нього нових позицій - гармонізована національна база. Відповідне доручення у нас є, ми над цим працюємо", - сказав В. Корєшков.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 304 з 330
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images