Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяКомітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) PDF Друк e-mail
n63Законопроектом (реєстр. №7075) пропонується визначити вичерпний перелік підстав для проведення позапланових перевірок суб´єктів господарської діяльності та уточнити повноваження податкових органів щодо проведення планових та позапланових перевірок.

Зокрема пропонується внести зміни до Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

Детальніше...
 
Справедливі і прозорі закупівлі в галузі будівництва з новим стандартом ISO PDF Друк e-mail

iso70Забезпечення добросовісної конкуренції, скорочення зловживань та підвищення передбачуваності в області закупівель є метою нового стандарту ISO 10845-1:2010 «Закупівлі в галузі будівництва - Частина 1: процеси, методи і процедури».

Закупівля це процес, за допомогою якого  створюються, керуються і виконуються контракти. Він охоплює всі кроки, починаючи від створення проекту (продукту), який буде закуповуватися, з метою ознайомлення та оцінки тендерних пропозицій, придбання та управління контрактами та підтвердження відповідності вимогам.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: Соняшникова олія нерафінована. 5 років боротьби заради однієї цифри PDF Друк e-mail
m95

Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ

«Тест: подсолнечное масло нерафинированное. 5 лет борьбы ради одной цифры

Эта история началась в 2005 году, когда Центр Экспертиз Тест включил в программу испытаний подсолнечного масла проверку по бенз(а)пирену. В то время об этом канцерогенном (способном вызывать рак) веществе в Украине не говорили. Потому как это вещество ни в отечественном стандарте на подсолнечное масло, ни в Медико-биологических требованиях не упоминалось. Зато нормы по бенз(а)пирену в маслах были прописаны в Директиве ЕС, что являлось подтверждением вредности вещества и необходимости его контроля. Украина такой необходимости для себя в те времена не видела, или не хотела видеть.»

(Завантажити тест)

 
Фінансове керівництво ISO для національних органів із стандартизації PDF Друк e-mail

iso69ISO, найбільший в світі розробник добровільних міжнародних стандартів для бізнесу, держави і суспільства, тільки що опублікувала новий довідник, що представляє керівництво для національних органів із стандартизації (NSBs) щодо фінансування своєї діяльності.

«Фінансування NSBs - Фінансова стійкість національних органів із стандартизації» є останньою в серії книг, розробленої ISO і орієнтованої, зокрема, на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, які становлять близько трьох чвертей членів ISO з 163 NSBs.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: фильтри для води PDF Друк e-mail

m94Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ.

"Тест: фильтры для воды. Жизнь не возможна без воды, а хорошая жизнь – без хорошей воды

Каждый день мы слышим о том, что причиной многих заболеваний является неудовлетворительное качество питьевой воды. Действительно, воду мы употребляем каждый день, если не в чистом виде, то для приготовления пищи точно. Без воды невозможны "постоянные спутники" работающего человека – чай и кофе. Но как быть, если вода оставляет желать лучшего? Ответ прост – очищать воду с помощью фильтров для воды"

Завантажити

 
У Росії схвалена нова система захисту від ГМО PDF Друк e-mail
iso68Президент РФ Дмитро Медведєв підписав Федеральний закон «Про внесення змін до Федерального закону «Про державне регулювання в галузі генно-інженерної діяльності», повідомляє прес-служба Кремля.
Законом встановлюється система забезпечення безпеки генно-інженерної діяльності. Передбачається три види захисту від ризику негативного впливу модифікованих організмів.

 

Детальніше...
 
Держспоживстандартом України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» PDF Друк e-mail

У відповідності з положеннями Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160, з метою безумовного виконання вимог Конституції України щодо забезпечення захисту прав споживачів, недопущення реалізації на внутрішньому ринку України небезпечної і неякісної продукції, надання споживачам необхідної, доступної та достовірної інформації про продукцію на офіційній сторінці Держспоживстандарту України в мережі Інтернет за адресою: http//www.dssu.gov.ua Держспоживстандартом України оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів».

Зазначений законопроект оприлюднено на веб-порталі Держспоживстандарту України в розділі «Проекти регуляторних актів» – «Закони».

 
Розпочали роботу 74-і Генеральні збори ІЕС PDF Друк e-mail

iso6711 жовтня 2010 року в м. Сієтл (США) розпочали роботу 74-і Генеральні збори Міжнародної електротехнічної комісії (ІЕС). Делегацію Держспоживстандарту України очолює заступник Голови Комітету Леонід Віткін.

Участь делегації в 74-х Генеральних зборах сприятиме актуалізації національної технічної політики у відповідності до новітніх тенденцій використання інструменту стандартизації в електротехнічній галузі, дозволить активізувати роботу Національного комітету ІЕС, сприятиме та координації діяльності українських «дзеркальних» технічних комітетів стандартизації в галузі електротехнологій, здійсненню контролю за адаптацією стандартів ІЕС в якості національних.
Детальніше...
 
Підведені підсумки державного нагляду за 3 квартал 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької  діяльності міста Києва  за ІІІ квартал 2010 року.

(Завантажити)

 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 305 з 330
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images