Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяЩодо проекту закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" PDF Друк e-mail

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" (щодо відміни реєстрації декларації про відповідність)

Детальніше...
 
Пропонуємо взяти участь в конкурсі "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail

n4Запрошуємо підприємства міста Києва взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг)  – “100 кращих товарів України”  у 2010 році!

Конкурс  проводиться відповідно до Указів Президента України від 13.07.2005 №1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики», від 23.02.2001 №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”, Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 447-р. 

Офіційними організаторами Конкурсу є Держспоживстандарт України за сприяння Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт України планує підготувати пакет законопроектів PDF Друк e-mail

До кінця травня 2010 року міжвідомча Робоча група Держспоживстандарту України (Робоча група) планує  підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пакет взаємопов’язаних законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час першого засідання Робочої групи. До складу Робочої групи, очолюваної  Головою Комітету, увійшли фахівці системи Держспоживстандарту, представники центральних органів виконавчої влади, НАН України, асоціацій виробників та споживачів, профспілкових організацій, європейські експерти.

Детальніше...
 
Підсумки державного нагляду у квітні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в квітні 2010.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 26.04.2010 до 30.04.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Ранчо «Болівар» СПД-ФО Мостипан Є.Є. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Здорівка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Деліка» ФОП Падій О.Д.  без підтвердження категорії; Київська обл., м. Бровари.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану в готелі «Вісак» ФОП Дьячкова Л.М. з підтвердженням його класу «люкс»; м. Київ.

 

 
ISO 31000 і криза ісландського вулкану PDF Друк e-mail
Кевін Кнайт

iso18Хмара попелу від ісландського вулкану, який посіяв хаос серед пасажирів і аеропортів всією Європою, має також серйозні глобальні наслідки. Міжнародна асоціація повітряного транспорту припускає, що розвіяний попіл призвів до скасування сотень тисяч рейсів і втрат авіакомпаніями світу багатьох мільярдів доларів. Деякі авіакомпанії не можуть оправитися від понесених втрат.
Така несподівана подія не фігурує в якості ризиків у системі управління авіаційними та іншими компаніями. Крім авіакомпаній закриття європейського повітряного простору зробило вплив на всі галузі, від туризму до вирощування квітів і свіжих овочів в Африці, виробництва одягу в Бангладеші і електронних компонентів на Далекому Сході.
Виверження вулкана, попіл і інші його наслідки в більшій частині Європи є класичним прикладом подій низької ймовірності, головною проблемою яких є те, що про них, як правило, забувають під час розгляду потенційних ризиків для корпоративних цілей.
З урахуванням вже наявних відомостей про активність ісландського вулкану і вплив на авіацію минулих вивержень вулкана в Азії дивно, що не було вироблено ніяких планів управління подібним ризиком.

 

Детальніше...
 
Захист чутливого електронного обладнання від електростатичних розрядів PDF Друк e-mail

IEC рекомендує міжнародні стандарти ESD

 За матеріалами E-TECH, квітень 2010

iso14Хто не отримував електрошоку від дотику до металевої ручки після перетину кімнати з килимовим покриттям? Від ковзання по сидінню автомобіля? Від рукостискань? І, хоч статична електрика завжди присутня, люди рідко її помічають. Відчуття легкого електричного шоку служить нагадуванням, що статичні заряди існують і можуть бути болісними.

Які ж причини цих явищ? Всі електростатичні розряди (ESD), є результатом накопичення статичного заряду під час тертя. У результаті тертя однієї поверхні об іншу кількість електронів на одній з поверхонь зменшується, а на другій збільшується, що викликає різницю потенціалів електростатичної енергії між ними. Фактично напруга залежить від багатьох факторів, таких як електрична провідність матеріалу, стану навколишнього середовища і часу, на протязі якого матеріали залишаються в контакті.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n14Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 19.04.2010 до 23.04.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Мотель» СПД-ФО Солощук М.І. без підтвердження категорії; Рівненська обл., с. Ільпінь-2.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Затишок» СПД-ФО Солощук М.І.; Рівненська обл., с. Ільпінь-2.

2 сертифіката відповідності на послуги харчування ресторанів ДП «Готель «Спорт» з підтвердженням їх класу «перший»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном Мотель «Автотурист» ФОП Фаренюк О.В. без підтвердження категорії; м. Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Здоров’я» ФОП Фаренюк О.В.; м. Одеса.

 
Нова версія стандарту ISO 7117 на мотоциклетну швидкість PDF Друк e-mail

iso16Міжнародний стандарт ISO 7117 «Мотоцикли. Метод вимірювання для визначення максимальної швидкості», що надає виробникам і тестуючим органам методики для вимірювання максимальної швидкості мотоциклів, був оновлений з метою забезпечення більш точних результатів вимірювань, що враховують нові технології.
У третьому виданні всі методи випробувань та умови, такі як точність системи вимірювань і кліматичні умови, переглядались й оновлювались. У ISO 7117:2010 описуються різні стадії випробувань:
Підготовка випробування мотоциклів,
Вимірювальне обладнання та точність,
Випробувальні полігони,
Атмосферні умови,
Порядок проведення випробувань і розрахунок середньої швидкості,
Презентація результатів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 305 з 315
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images