Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n62Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 04.10.2010 до 08.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт був виданий 1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Гімалаї» ДП «Гімалаї Інтернейшнел», м. Київ.

6-8 жовтня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві відбулася  10-та Київська міжнародна туристична виставка-ярмарок “Київ - древня і нова столиця України”. Участь у цій виставці брали співробітники відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт».

 
Підведені підсумки державного нагляду у вересні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в вересні 2010 року.

(Завантажити)

 
Всесвітній день стандартів під гаслом: «Стандарти роблять світ доступним для всіх» PDF Друк e-mail
iso66

Звернення з нагоди Всесвітнього дня стандартів 14 жовтня 2010 року

Щонайменше 650 млн.  чоловік у  всьому світі, чверть населення розвинених країн віком 60 років і більше, мають певні обмеження працездатності.  У міру того, як населення землі старіє, люди з обмеженими можливостями вимагають рівного доступу до соціального, політичного  та економічного життя. Для таких людей  доступ до інформації та засобів зв'язку так само важливий, як можливість користуватися ліфтом, безперешкодно входити у приміщення та подорожувати або безпечно вмикати і використовувати ті чи інші електричні прилади.

 

Проте доступність продукції та послуг - проблема не тільки людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Кожна людина протягом будь-якого періоду свого життя може мати тимчасово знижені фізичні можливості. Коли це трапляється, проста щоденна діяльність людини істотно ускладнюється.
Детальніше...
 
Новий стандарт ISO щодо безпеки медичних виробів PDF Друк e-mail

iso65Щоб гарантувати, що медичні препарати не дратують шкіру та очі або не викликають інших несприятливих реакцій, ISO виданий стандарт для перевірки їх безпеки перед продажем та використанням

ISO 10993-10:2010 «Біологічна оцінка медичних виробів. Частина 10. Проба на подразнення та алергічну рекцію» описує процедури оцінки медичних виробів та їх складників (в тому числі на виділення хімічних елементів) з метою недопущення ризиків під час контакту з тканинами людського тіла. Крім того, стандартом встановлено проведення додаткових випробувань у пробірці (in vitro) перед тестуванням на тваринах, а також зменьшення кількості тварин, що використовуються у тестуванні.

Стандарт був розроблений ISO/TC 194, Біологічна оцінка медичних препаратів. Це третє видання ISO 10993-10, на заміну попередньої версії стандарта, опублікованої в 2002 році.

 
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 2010 року! PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 жовтня 2010, 14:58

n60Визначені

ПЕРЕМОЖЦІ

ФІНАЛІСТИ

ЛАУРЕАТИ

Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України

ПРОТОКОЛ № 3-2010 засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році

РОБОЧА ПРОГРАМА проведення фінальних заходів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році

 
Підведені підсумки державного нагляду за серпень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в серпні 2010.

Завантажити

 
Підведені підсумки державного нагляду за липень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в липні 2010.

Завантажити

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n59Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 27.09.2010 до 01.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Оберіг» СП АТ ХК «Київміськбуд» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе готелю «Оберіг» ФОП Гришина О.Г.; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «7 Днів» Кам`янець-Подільської філії ТОВ «7 Днів» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський.

 
Президент України підкреслив важливість реформування сфери нагляду за відповідністю продукції встановленим вимогам PDF Друк e-mail
n58

28.09.2010 р. під час засідання Комітету з економічних реформ Президент України, В.Янукович,  окремо наголосив, що вимагає провести докорінне реформування сфери нагляду за відповідністю продукції встановленим вимогам, нагадавши, що вніс як першочергові на розгляд Верховної Ради проекти законів України «Про ринковий нагляд і контроль продукції» та «Про недопущення обігу в Україні небезпечної продукції».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 306 з 330
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images