Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяСтандарти ISO, які повинні поліпшити якість морських видів палива PDF Друк e-mail
iso44Нове видання двох стандартів ISO на морське паливо були розроблені для задоволення вищих міжнародних вимог до якості повітря, безпеки судноплавства, характеристикам двигуна і здоров'я екіпажу.

Четверте видання стандарту ISO 8217:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F). Технічні характеристики морських видів палива» було обумовлено проханням партнера ISO - Міжнародної морської організації (IMO) - підготовки до введення переглянутого Додатку VI Міжнародної конвенції із запобігання забрудненню з суден (MARPOL).
ISO 8217:2010 видається 15 червня разом з новою редакцією додаткового стандарту ISO 8216-1:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F) класифікація. Частина 1: Категорії морських видів палива».

Детальніше...
 
В Україні необхідно створити сучасну систему контролю безпечності продовольчої продукції PDF Друк e-mail
n28

Прес-служба Держспоживстандарту

Держспоживстандарт України підтримує необхідність створення в Україні сучасної системи контролю якості та безпечності продовольчої продукції. Про це заявив Голова Комітету Олег Поволоцький під час розширеного засідання Колегії Держспоживстандарту України 1 липня 2010 року.

За його словами, така система контролю безпечності продовольчої продукції має бути створена на базі європейського досвіду, що передбачає прийняття низки технічних регламентів на харчову продукцію, впровадження стандартів «Кодексу Аліментаріус» та створення відповідної національної сучасної інфраструктури. При цьому, слід зважити на зобов’язання України у цій сфері в рамках СОТ. З іншого боку, як відомо, Генеральна прокуратура України оскаржила рішення Кабінету Міністрів України щодо скасування обов’язкової сертифікації харчової продукції.

Беручи до уваги ці чинники, керівництво Держспоживстандарту вважає за доцільне застосувати зважений підхід, який базується на поетапному скороченні протягом 2010 – 2011 років переліку харчової продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації.

Як повідомлялось раніше, наприкінці травня 2010 року Держспоживстандарт України подав до Міністерства економіки України розроблені проекти законів («Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України»), які скеровані на недопущення на українські ринки неякісної продукції та на забезпечення належного рівня якості й конкурентоспроможності вітчизняних товарів.

 
Підсумки 37-го засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР) PDF Друк e-mail

iso427-8 червня 2010 року в м. Одесі пройшло 37-е засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР). На 37-му засіданні МДР були підведені підсумки роботи Ради за період між 35-м і 37-м засіданнями МДР та намічено подальші шляхи співпраці в області гармонізації технічних регламентів, міждержавної стандартизації, метрології, оцінки відповідності, у тому числі акредитації.

  У роботі 37-го засідання МДР взяли участь делегації: Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіка Молдова, Російської Федерації, РеспублікіТтаджікістан, Туркменістану, Республіки Узбекистан, України,
Виконавчого комітету СНД; Бюро зі стандартів МДР.
Детальніше...
 
Вимірювання задоволеності клієнтів з новою технічної специфікацією ISO PDF Друк e-mail
iso41ISO розробила нову технічну специфікацію ISO/TS 10004:2010 «Менеджмент якості. Задоволеність споживача. Керівні принципи», яка містить рекомендації для організацій з розроблення ефективних процесів для моніторингу та оцінки задоволеності клієнтів.
Задоволення потреб клієнтів є одним із ключових елементів для успіху організації, будь то в державному чи приватному секторі.
Інформація, отримана в результаті моніторингу та вимірювання задоволеності клієнтів, може допомогти визначити можливості для поліпшення стратегії організації, її продукції, процесів і характеристик, які цінуються клієнтами, і які служать цілям організації. Ці вдосконалення можуть зміцнити довіру клієнтів і привести в комерційних та інших пільг.
Детальніше...
 
Ростехрегулювання офіційно перейменовано в Росстандарт PDF Друк e-mail
Постановою Уряду РФ від 9 червня 2010 № 408 "Про внесення змін до Положення про Федеральному агентстві з технічного регулювання і метрології" коротку назву Федерального агентства "Ростехрегулювання" замінено на "Росстандарт".
Детальніше...
 
Новий стандарт ISO щодо методів визначення жиру в молоці PDF Друк e-mail

iso40Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) і Міжнародної молочна федерація (IDF) розробили нове видання стандарту ISO 1211 (IDF 1) - ISO 1211:2010 (IDF 1:2010) «Молоко. Визначення вмісту жиру. Гравіметричний метод (контрольний метод)», що містить єдині вимоги до випробувань і керівні принципи для визначення вмісту жиру в молоці. Нинішнє третє видання стандарту вперше застосовується не тільки до коров'ячого, але також  до овечого і козячого молока.

«Жирність є важливим фактором якості молока, а також основним чинником, що визначає вартість молока, яка оплачується виробникам», говорить Сільвія Орландіні, керівник проекту нового видання стандарту ISO 1211 (IDF 1). «Узгоджені процедури випробувань дозволяють здійснювати порівняння різних продуктів різних виробників. Вони також допомагають запобігати фальсифікацію молока, вироблену за допомогою фальсифікацію вмісту жиру».
Детальніше...
 
Стандарт ISO з ведення бібліотечного реєстру адаптується до цифрової епохи PDF Друк e-mail

iso39Третій перегляд стандарту ISO для бібліотек -  ISO 2146:2010 «Інформація та документація. Реєстр послуг для бібліотек та пов'язаних з нею організацій» забезпечує адаптацію роботи в даній сфері до радикальних змін в методах збору інформації та обміну даними між бібліотеками, що відбулися в усьому світі після другого його перегляду в 1988 році.

У зв'язку з тим, що пошук і доставка інформації набуває все більш глобальні масштаби, системи вимагають або міжнародних реєстрів, або кілька сумісних регіональних і національних реєстрів для визначення найкращих колекцій для пошуку і умов постачання. Реєстр міжнародного рівня містить дані і підтримує сумісність роботи із системами збору і управління в цифрових сховищах, відкриття послуги, службу доставки та довідкові служби.
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n27Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 14.06.2010 до 25.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  готелю з рестораном Готельно-ресторанного комплексу «Княжа Гора» ТОВ «Шевченківський Гай» з підтвердженням його категорії *** (три зірки); Черкаська обл., м. Канів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану Готельно-ресторанного комплексу «Княжа Гора» ТОВ «Шевченківський Гай» з підтвердженням його класу «вищий»; Черкаська обл., м. Канів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 307 з 322
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images