Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяФінансове керівництво ISO для національних органів із стандартизації PDF Друк e-mail

iso69ISO, найбільший в світі розробник добровільних міжнародних стандартів для бізнесу, держави і суспільства, тільки що опублікувала новий довідник, що представляє керівництво для національних органів із стандартизації (NSBs) щодо фінансування своєї діяльності.

«Фінансування NSBs - Фінансова стійкість національних органів із стандартизації» є останньою в серії книг, розробленої ISO і орієнтованої, зокрема, на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, які становлять близько трьох чвертей членів ISO з 163 NSBs.

 

Детальніше...
 
Центр Експертиз ТЕСТ: фильтри для води PDF Друк e-mail

m94Тест проведено Центром Експертиз ТЕСТ.

"Тест: фильтры для воды. Жизнь не возможна без воды, а хорошая жизнь – без хорошей воды

Каждый день мы слышим о том, что причиной многих заболеваний является неудовлетворительное качество питьевой воды. Действительно, воду мы употребляем каждый день, если не в чистом виде, то для приготовления пищи точно. Без воды невозможны "постоянные спутники" работающего человека – чай и кофе. Но как быть, если вода оставляет желать лучшего? Ответ прост – очищать воду с помощью фильтров для воды"

Завантажити

 
У Росії схвалена нова система захисту від ГМО PDF Друк e-mail
iso68Президент РФ Дмитро Медведєв підписав Федеральний закон «Про внесення змін до Федерального закону «Про державне регулювання в галузі генно-інженерної діяльності», повідомляє прес-служба Кремля.
Законом встановлюється система забезпечення безпеки генно-інженерної діяльності. Передбачається три види захисту від ризику негативного впливу модифікованих організмів.

 

Детальніше...
 
Держспоживстандартом України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» PDF Друк e-mail

У відповідності з положеннями Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160, з метою безумовного виконання вимог Конституції України щодо забезпечення захисту прав споживачів, недопущення реалізації на внутрішньому ринку України небезпечної і неякісної продукції, надання споживачам необхідної, доступної та достовірної інформації про продукцію на офіційній сторінці Держспоживстандарту України в мережі Інтернет за адресою: http//www.dssu.gov.ua Держспоживстандартом України оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів».

Зазначений законопроект оприлюднено на веб-порталі Держспоживстандарту України в розділі «Проекти регуляторних актів» – «Закони».

 
Розпочали роботу 74-і Генеральні збори ІЕС PDF Друк e-mail

iso6711 жовтня 2010 року в м. Сієтл (США) розпочали роботу 74-і Генеральні збори Міжнародної електротехнічної комісії (ІЕС). Делегацію Держспоживстандарту України очолює заступник Голови Комітету Леонід Віткін.

Участь делегації в 74-х Генеральних зборах сприятиме актуалізації національної технічної політики у відповідності до новітніх тенденцій використання інструменту стандартизації в електротехнічній галузі, дозволить активізувати роботу Національного комітету ІЕС, сприятиме та координації діяльності українських «дзеркальних» технічних комітетів стандартизації в галузі електротехнологій, здійсненню контролю за адаптацією стандартів ІЕС в якості національних.
Детальніше...
 
Підведені підсумки державного нагляду за 3 квартал 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької  діяльності міста Києва  за ІІІ квартал 2010 року.

(Завантажити)

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n62Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 04.10.2010 до 08.10.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт був виданий 1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Гімалаї» ДП «Гімалаї Інтернейшнел», м. Київ.

6-8 жовтня 2010 року у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві відбулася  10-та Київська міжнародна туристична виставка-ярмарок “Київ - древня і нова столиця України”. Участь у цій виставці брали співробітники відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт».

 
Підведені підсумки державного нагляду у вересні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в вересні 2010 року.

(Завантажити)

 
Всесвітній день стандартів під гаслом: «Стандарти роблять світ доступним для всіх» PDF Друк e-mail
iso66

Звернення з нагоди Всесвітнього дня стандартів 14 жовтня 2010 року

Щонайменше 650 млн.  чоловік у  всьому світі, чверть населення розвинених країн віком 60 років і більше, мають певні обмеження працездатності.  У міру того, як населення землі старіє, люди з обмеженими можливостями вимагають рівного доступу до соціального, політичного  та економічного життя. Для таких людей  доступ до інформації та засобів зв'язку так само важливий, як можливість користуватися ліфтом, безперешкодно входити у приміщення та подорожувати або безпечно вмикати і використовувати ті чи інші електричні прилади.

 

Проте доступність продукції та послуг - проблема не тільки людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Кожна людина протягом будь-якого періоду свого життя може мати тимчасово знижені фізичні можливості. Коли це трапляється, проста щоденна діяльність людини істотно ускладнюється.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 308 з 333
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images