Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяСистема обов’язкової сертифікації промислової продукції в КНР PDF Друк e-mail

iso23 Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

Законодавчі і нормативні акти системи обов’язкової сертифікації Китаю

Система обов’язкової сертифікації промислової продукції в Китаї базується на Законі про якість КНР, Законі про імпортний і експортний контроль продукції КНР, Законі про стандартизацію КНР і Положенні про сертифікацію і акредитацію КНР. Основним регулюючим документом системи є “Положення про організацію обов’язкової сертифікації продукції”, в якому розглядаються наступні питання:

 

Детальніше...
 
IEC працює над усуненням технічних бар’єрів у торгівлі PDF Друк e-mail

iso20Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

П’ятий трирічний огляд виконання і застосування Угоди WTO про технічні бар’єри (WTO TBT) був прийнятий членами Світової організації торгівлі (WTO) під час засідання Комітету з TBT WTO, яке проводилося 5–6 листопада 2009 року в Женеві.

Цей огляд виконання і застосування Угоди про TBT опрацьовувався протягом декількох місяців та остаточно був прийнятий з належним партнерським співробітництвом.

Пан Франсуаз Раузер, службовець з міжнародних зв’язків IEC, був присутній на засіданні, як спостерігач і з задоволенням повідомив про допомогу країнам, що розвиваються, яку надає IEC з метою виконання основних положень Угоди.

 

Детальніше...
 
Нове видання стандарту ISO 9004 — путівник організації до “сталого розвитку”. PDF Друк e-mail

iso22Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

На початку листопада 2009 року було опубліковано нове видання стандарту ISO 9004, який надає організаціям модель “сталого розвитку” в сьогоднішніх постійно змінних обставинах.

Стандарт ISO 9004:2009 “Управління сталим розвитком організації” є третім виданням стандарту, вперше опублікованого в 1987 році. Стандарт призначений для сприяння досягнення сталого розвитку будь-якою організацією, незалежно від розміру, типу або виду діяльності.

Боб Алізіс, лідер групи, заявив про основне завдання стандарту ISO 9004:2009: “Хоча початкова мета забезпечити виробництво “належних” товарів і послуг, призводить до досягнення задоволеності споживачів, довгострокова мета полягає в забезпеченні економічного виживання організації. Нове видання стандарту дає рекомендації, як організація повинна прийняти системний підхід до досягнення цієї мети”.

Детальніше...
 
ISO посилює вимоги до безпеки іграшок PDF Друк e-mail

iso21Мільйони іграшок у всьому світі були відкликані з-за високого рівня вмісту свинцю або кадмію, небезпечних магнітів та інших загроз безпеці.

Два нових стандарта серії ISO 8124 на безпеку іграшок розроблені з метою зниження ризику отримання травм від потенційно небезпечного обладнання і речовин.

«Не існує ніяких сумнівів у тому, що ISO 8124 є наріжним каменем глобальної мережі безпеки іграшок», - сказав Арні Рубін, генеральний директор Funrise і президент Міжнародної ради з виробництва дитячих іграшок, в недавньому інтерв'ю журналу «Фокус ISO +»: Забезпечення безпеки дітей - пріоритетна задача нашої галузі.
Опублікована під загальною назвою «Безпека іграшок» серія стандартів ISO 8124 призначена для зведення до мінімуму потенційних загроз, які походять від іграшок під час їх використання в режимах, призначених для гри (нормальне використання), а також у разі використання з деякими незначними порушеннями.
Новий стандарт серії ISO 8124-4:2010. «Безпека іграшок. Частина 4. Гойдалки, гірки й аналогічні іграшки для внутрішнього і зовнішнього домашнього сімейного використання» встановлює вимоги та методи випробувань гойдалок, гірок та багатьох інших іграшок, забезпечуючи тим самим веселе і безпечне їх використання. Це відноситься і до використання іграшок в приміщенні і на відкритому повітрі для дітей до 14 років і тільки в присутності дорослих.

Детальніше...
 
Відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів PDF Друк e-mail

7 травня 2010 року в центральному апараті Держспоживстандарту України відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію. Захід відбувся під головуванням Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького.

На засіданні були обговорені основні положення й принципи законопроектів та особливості наближення українського законодавства щодо технічного регулювання та споживчої політики до європейського. Учасники засідання обговорили вимоги до безпечності продукції, відмінності між ринковим і доринковим наглядом та основні відмінності між відповідальністю постачальника і продавця за дефектну продукцію.
Детальніше...
 
Щодо проекту закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" PDF Друк e-mail

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" (щодо відміни реєстрації декларації про відповідність)

Детальніше...
 
Пропонуємо взяти участь в конкурсі "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail

n4Запрошуємо підприємства міста Києва взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг)  – “100 кращих товарів України”  у 2010 році!

Конкурс  проводиться відповідно до Указів Президента України від 13.07.2005 №1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики», від 23.02.2001 №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”, Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 447-р. 

Офіційними організаторами Конкурсу є Держспоживстандарт України за сприяння Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт України планує підготувати пакет законопроектів PDF Друк e-mail

До кінця травня 2010 року міжвідомча Робоча група Держспоживстандарту України (Робоча група) планує  підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пакет взаємопов’язаних законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час першого засідання Робочої групи. До складу Робочої групи, очолюваної  Головою Комітету, увійшли фахівці системи Держспоживстандарту, представники центральних органів виконавчої влади, НАН України, асоціацій виробників та споживачів, профспілкових організацій, європейські експерти.

Детальніше...
 
Підсумки державного нагляду у квітні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в квітні 2010.

 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 309 з 319
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images