Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВідбулось спільне засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році та Національної конкурсної комісії 3-го конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення в с PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 серпня 2010, 10:22
100kr_3
2 серпня 2010 року на спільному засіданні Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році та Національної конкурсної комісії 3-го конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення в сфері якості продукції та послуг були обговорені наступні питання:

а також про затвердження організаційно методичних документів національного етапу 3-го конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

 
Визначені переможці, лауреати та фіналісти на Регіональному рівні конкурсу "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 липня 2010, 09:21

n421.07.2010 року відбулося засідання Регіональної Конкурсної комісії (РКК) міста Києва  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2010 році.

За результатам експертизи наданих матеріалів (58 заявок від 40 підприємств міста Києва) визначені переможці, лауреати та фіналісти  на  Регіональному рівні.

Продукція, яка визнана ПЕРЕМОЖЦЕМ, ЛАУРЕАТОМ та ФІНАЛІСТОМ,  рекомендована РКК до участі на Загальнодержавному рівні Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2010 році – 53 найменування продукції.

Всім керівникам підприємств направлено висновок Регіональної конкурсної комісії. Про місце та дату урочистого  нагородження підприємств буде додатково повідомлено кожного учасника.

Детальніше...
 
43% ковбасних виробів не відповідає вимогам нормативної документації PDF Друк e-mail

n41

Прес-служба Держспоживстандарту України

Протягом ІІ кварталу 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України перевірили 13,472 тонн ковбасних виробів під час виробництва та оптової торгівлі на загальну суму 457,453 тис. грн. Вимогам чинної нормативної документації (НД) не відповідало 5,82 тонн продукції (43 %) на загальну суму 176,078 тис. грн. Всього за звітний період проведено 112 первинних перевірок на підприємствах різних форм власності, на 94 з них виявлено порушення вимог НД. Із них під час виробництва перевірено 107 підприємств, на 91 з яких виявлено порушення, під час оптової торгівлі – 5 підприємств, на 3 виявлено порушення.

 

Детальніше...
 
Впродовж першого півріччя 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України перевірили 116,58 тонн хліба й хлібобулочних виробів PDF Друк e-mail
n40Впродовж першого півріччя 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України перевірили 116,58 тонн хліба й хлібобулочних виробів на загальну суму 341,75 тис. грн. Вимогам чинної нормативної документації (НД) не відповідало 26,48 тонн продукції (22,7 %) на загальну суму 120,32 тис. грн. В цілому за звітний період було проведено 245 (в т.ч. 6 повторних) перевірок додержання вимог стандартів, норм і правил під час виробництва хліба та хлібобулочних виробів. За результатами 211 первинних перевірок встановлено порушення вимог НД.
Детальніше...
 
Результати перевірок сокової продукції територіальними органами Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail
n39Протягом першого півріччя 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України провели 16 перевірок дотримання стандартів, норм та правил під час виробництва, зберігання та оптової реалізації сокової продукції. На 6 із них було виявлено порушення вимог нормативної документації (НД). За вказаний період було перевірено соків на загальну суму близько 500 тис. грн., забраковано – на 90 тис. грн. (18 % перевіреної продукції). Під час перевірок продукцію досліджували за органолептичними показниками (смак, запах, наявність сторонніх предметів), фізико-хімічними, мікробіологічними, а також за вимогами маркування.

 

Детальніше...
 
Органами Держспоживстандарту України проведени перевірки нафтопродуктів PDF Друк e-mail

n38Протягом перших шести місяців 2010 року територіальні органи Держспоживстандарту України у справах захисту прав споживачів перевірили 10,5 млн. літрів нафтопродуктів. З них забраковано та знято з реалізації  близько 587 тис. літрів, тобто 5,6 %. Із заборонених до продажу нафтопродуктів 80,3 % реалізовувалось без документів про якість та безпечність продукції, 19,7 % – не мали необхідної інформації про товар. Із перевірених за звітний період 529 АЗС недоліки було виявлено на 353, що становить 66,7 % від загальної кількості перевірених.

Детальніше...
 
Щодо гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Прискорення гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими, залучення бізнесу до роботи Технічних комітетів стандартизації, сучасне оснащення випробувальних лабораторій, удосконалення системи сертифікації – це елементи нової стратегії діяльності Держспоживстандарту України. Так вважають учасники спільної наради представників Колегії Держспоживстандарту України, президії Науково-технічної Ради Держспоживстандарту та Громадської Ради при Держспоживстандарті.

Детальніше...
 
Занижати вимоги державних стандартів щодо якості продовольчої пшениці - заборонено PDF Друк e-mail

n37Урядовий портал

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заборонив керівникам аграрного блоку Уряду і Держспоживстандарту України навіть розглядати пропозиції щодо перегляду державних стандартів, які регламентують вимоги до якісних показників вітчизняних товарів, а особливо продовольчої пшениці. Про це Прем'єр-міністр заявив сьогодні, розпочинаючи засідання Уряду.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 19.07.2010 до 23.07.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  дитячого літнього табору ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація» без підтвердження категорії; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація»; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Квелта» ТОВ «Ніжинські лабораторії скануючих пристроїв» без підтвердження його категорії; Чернігівська обл., м. Ніжин.

 
« ПочатокПопередня301302303304305306307308309310НаступнаКінець »

Сторінка 310 з 329
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images