Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 19.07.2010 до 23.07.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  дитячого літнього табору ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація» без підтвердження категорії; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні ДОК «Джерело» КП «Київжитлоспецексплуатація»; Київська обл., м. Буча;

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Квелта» ТОВ «Ніжинські лабораторії скануючих пристроїв» без підтвердження його категорії; Чернігівська обл., м. Ніжин.

 
У вересні Держспоживстандарт України презентує Каталог неякісної продукції та недобросовісних виробників PDF Друк e-mail

n36Прес-служба Держспоживстандарту України

У вересні Держспоживстандарт України презентує Каталог неякісної продукції та недобросовісних виробників. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький сьогодні на прес-конференції. Він повідомив, що зараз розробляється формат такого реєстру. У ньому будуть розділи, присвячені товарам дитячого харчування, продукції, яка містить ГМО, та інші. 

Ці дані будуть регулярно публікуватися на веб-порталі Держспоживстандарту, у профільних та загальнонаціональних ЗМІ.

Ініціатива зі створення Каталогу проголошена в рамках нової системи підходів до роботи відомства. За словами Олега Поволоцького, усі учасники ринку повинні розуміти, що нинішнє керівництво Держспоживстандарту змінить підходи до захисту прав споживача, зокрема через зміни законодавства, вдосконалення системи оповіщення про неякісну та небезпечну продукцію між міністерствами та відомствами, реформування неадекватної системи штрафів.
 
Про порядок розробки технічних регламентів Митного союзу PDF Друк e-mail

iso51Мінпромторгом Росії підготовлений проект Порядку розроблення, прийняття, внесення змін та скасування технічних регламентів Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.
Документ опублікований для публічного обговорення з метою підготовки його до розгляду на Комісії митного союзу (КТС).

Відповідно до основних положень розробленого порядку:

За основу Технічного регламенту може бути прийнятий проект технічного регламенту ЄврАзЕС, що пройшов процедуру публічного обговорення. У цьому випадку Технічний регламент може бути ухвалено рішенням Комісії Митного союзу без проведення процедури публічного обговорення.

 

Детальніше...
 
Асоціація якості вперше створена у Вірменії PDF Друк e-mail

 

За ініціативи Спілки промисловців і підприємців вперше у Вірменії створена Вірменська асоціація якості, до якої входять 14 компаній, повідомив на прес-конференції в Міжнародному прес-центрі «Новини» виконавчий директор Союзу промисловців і підприємців Вірменії Гагік Макарян.
Детальніше...
 
Пропозиція змін в національних стандартах щодо підвищення вимог до матеріально-технічного оснащення готелів та якості послуг PDF Друк e-mail

n3515 липня 2010 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» для обговорення та відпрацювання пропозицій стосовно змін до державного стандарту України щодо туристичних послуг та класифікації готелів в частині підвищення вимог до матеріально-технічного оснащення готелів та якості послуг у відповідності до Закону України від 08.07.2010р. № 6309, Державна служба туризму і курортів міністерства культури і туризму України, в особі заступника голови – Заруби Д.В. -  проводила круглий стіл на тему: «Підготовка готельної інфраструктури до проведення в Україні Євро-2012 – на рівень Європейських стандартів».

В даному заході від ДП «Укрметртестстандарт» приймав участь заступник начальника центру № 20 – начальник відділу № 203 – Задирайко Юрій Валерійович.

Підсумки круглого столу >>>

 
Дитяче харчування: хто гарантує безпеку українським малюкам? PDF Друк e-mail

n3420 липня відбулась прес-конференція Голови Держспоживстандарту України на тему: "Дитяче харчування: хто гарантує безпеку українським малюкам?".

Недобросовісні товаровиробники понесуть не лише адміністративну, але фінансову і карну відповідальність за виробництво неякісної, а інколи й небезпечної продукції. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час прес-конференції.

Ми готові піти на закриття підприємств, що допустили випуск неякісної продукції, на позбавлення сертифікатів відповідності, на накладення відчутних фінансових санкцій, на вилучення з обігу неякісних, забракованих товарів та їхню утилізацію”, – повідомив Олег Поволоцький.

Для цього необхідно внести зміни в чинне законодавство, яке  вимагає утилізації неякісної та небезпечної продукції, як це зараз відбувається з алкоголем та тютюном.
Детальніше...
 
Тест: тунець консервований. Морська телятина PDF Друк e-mail

m70Тест проведено Центром Експертиз "Тест"

"Рыба, которая служит основой для рыбных консервов, по питательности и вкусовым свойствам не уступает мясу, а по усвояемости превосходит его. Ценность рыбы определяется в первую очередь наличием в ее составе значительного количества полноценного белка. Рыба содержит также жиры, витамины и минеральные вещества. В отличие от жира млекопитающих животных жир рыбы жидкий, т.к. содержит большое количество жирных полиненасыщенных кислот, которые играют важную роль в обмене веществ. В морской рыбе содержится больше минеральных веществ, чем в пресноводной рыбе. Считается, что люди, ежедневно употребляющие в пищу хотя бы 30г рыбы, в два раза реже умирают от сердечных заболеваний, чем те, кто рыбу вообще не ест.."

Скачати тест

 
Результати наради з керівниками технічних комітетів стандартизації PDF Друк e-mail

n3325 червня 2010 р. у м. Києві на базі ДП «УкрНДНЦ» під головуванням О. В. Поволоцького, Голови Держспоживстандарту України – відбулась нарада з керівниками технічних комітетів стандартизації (ТК).

У нараді взяли участь 85 учасників, з них 75 представників із 59 ТК, представники Держспоживстандарту України, Мінпромполітики, НАК «Нафтогаз України», Національного агентства з акредитації, фахівці ДП «УкрНДНЦ». Заслухано доповіді, розглянуто актуальні та проблемні питання діяльності ТК і прийнято відповідні рішення.

 

Відкрив нараду і виступив із вступним словом Олег Володимирович Поволоцький, Голова Держспоживстандарту України, який охарактеризував сучасний стан національної системи технічного регулювання та шляхи її подальшого розвитку. У своїй промові він наголосив, що повинні бути дієві важелі для контролю і впливу на виробників з метою вироблення культури виробництва і сприяння випуску безпечної та якісної продукції.
Детальніше...
 
Здійснено всеукраїнське обстеження ринку тютюнових виробів PDF Друк e-mail

n32У межах реалізації заходів щодо підвищення рівня споживчої безпеки та налагодження системи інформаційного забезпечення протидії проникненню небезпечної продукції на ринок України Держспоживстандарт продовжує здійснювати вивчення стану споживчого ринку.

З цією метою, за дорученням першого заступника Голови Комітету Владислави ХИЖНЯК територіальними органами у справах захисту прав споживачів у період з 10 червня до 6 липня поточного року було здійснено всеукраїнське обстеження ринку тютюнових виробів з метою з’ясування ситуації із поширеністю на цьому ринку тютюнової продукції, яка не відповідає вимогам нормативних документів.

За цей період було проведено огляд 391 об’єкта торговельної мережі, що здійснюють роздрібну торгівлю тютюновими виробами у 24 областях, в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі.

Особливу увагу приділено асортименту цих виробів в мережі ринкового господарства, а також з’ясуванню ситуації з торгівлею тютюновими виробами у недозволених законодавством місцях, на вулицях населених пунктів, продажу «з рук».

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня311312313314315316317318319320НаступнаКінець »

Сторінка 311 з 329
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images