Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВР України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" PDF Друк e-mail

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо відповідності якості та безпеки молочних продуктів показникам, які встановлені законодавством і стандартами України)

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" щодо безпечності та якості молочних продуктів"

Детальніше...
 
Стандарти для мультимедіа PDF Друк e-mail

Оскар прийшов ... І з'явилося світло ...

За матеріалами E-TECH, квітень 2010

iso12Кожен рік люди світу кіно, а також мільйони простих громадян чекають звістки про те, хто буде удостоєний позолоченої статуетки, відомої як "Оскар" за визнання досягнень у світі кіномистецтва. Церемонія нагородження Оскар - добре розроблена феєрія за участю запрошених гостей і відомих у всьому світі осіб з індустрії кіно та телебачення. Багато хто з нас може назвати "Кращий фільм" або "Кращого актора" і "Найкращу актрису", але зовсім не багато тих, хто назве міжнародні стандарти IEC, які допомагають під час  зйомки кінофільмів.

 

Прощання з целулоїдом

Хоча для виробництва багатьох фільмів до сих пір використовують 35-мм плівку, касовий бестселер Джеймса Камерона, "Аватар", який отримав Оскар за кращі візуальні ефекти, а також за кращу операторську роботу, повністю використовував цифрові технології.
Міжнародний стандарт ISO/IEC 13818-2-2000 (R2006) «Інформаційні технології. Узагальнене кодування рухомих зображень і відповідної звукової інформації. Відео» поширюється на процеси кодування рухомих зображень для цифрових носіїв і цифрового формату, а також на процеси розшифровки.
Цей стандарт був розроблений IEC спільно з ISO JTC (Спільним технічним комітетом №) 1: інформаційні технології, SC (Підкомітетом) 29: ISO/IEC JTC 1/SC 29 Кодування аудіо-, образотворчої, мультимедійної і гіпермедійної інформації.

Детальніше...
 
ВР прийняла законопроект про держпрограму економічного і соціального розвитку України на 2010р. PDF Друк e-mail

n11Верховна Рада Україна прийняла за основу законопроект № 6305 "Про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 р."

За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 420 зареєстрованих в залі. Крім того, 244 депутати підтримали пропозицію про підготовку законопроекту до другого читання за скороченою процедурою.

Державна програма економічного і соціального розвитку України на 2010 рік

 
Прогрес стандартів ISO в нафтогазовій галузі (Бюлетень стандартів OGP) PDF Друк e-mail

iso10Міжнародні стандарти ISO для нафтової та газової галузі не тільки стали ширше застосовуватися регіональними/національними органами стандартизації  Північної і Південної Америки, Китаю, Європи, держав Перської затоки, Казахстану і Росії, але й все частіше згадуються у посиланнях в національних стандартах та керівних документах. Такий поступальний рух в 2010 році відзначає Бюлетень стандартів OGP, опублікований Комітетом  стандартів Міжнародної асоціації виробників нафти і газу (OGP), членами якої в 80 країнах світу виробляється більше половини світових запасів нафти і близько однієї третини газу.
OGP рішуче підтримує міжнародні стандарти в галузі нафтової і газової промисловості і активно сприяє розвитку та використанню міжнародних стандартів ISO, а також її партнера - Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).
ISO стандарти для сектора в основному розроблені технічним комітетом ISO/TC 67, Матеріали, обладнання та морські споруди для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості, в якому беруть участь сотні експертів з 29 країн, а також 30 країн в якості спостерігачів. У 2009 році ISO/TC 67 були підготовлені 21 новий/переглянутий стандарт, і відносно 23 стандартів було заплановано провести перевидання або перегляд наприкінці 2010 року. В даний час портфель включає 145 стандартів.

Детальніше...
 
Видан електронний довідник серії "Нормативна база України" PDF Друк e-mail

n10Видано новий електронний інформаційний довідник серії "Нормативна база України"

Електричні проводи та кабелі.

Довідник містить стандарти (ДСТУ, ГОСТ) в повнотекстовому вигляді, які регламентують випуск зазначеної продукції.

Зміст

Вартість довідника 820,44 грн. (з ПДВ)

Щодо замовлення звертайтесь:

тел./факс: (044) 423-49-60,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дивіться всі видання
 
Не губитися за кермом, завдяки новому стандарту ISO PDF Друк e-mail
iso9Перший час за кермом орендованого або нового автомобіля ви змушені витрачати час на пошук елементів системи ручного керування, які забезпечують роботу замків, вікон, склоочисників і так далі. Оновлення стандарту ISO надає рішення та рекомендації щодо удосконалення дизайну системи ручного керування, що має велике значення для водіїв.

Мета розробки ISO 12214:2010, Транспорт дорожній. Стереотипи напрямки руху для систем ручного керування автомобіля - підвищення зручності і комфорту шляхом розробки стереотипів напрямки руху для систем ручного керування автомобіля, які відповідають потребам водія, а також надання методів перевірки задоволеності водійських очікувань.

Детальніше...
 
Правда про розміри тіла - ISO збирає антропометричні дані по всьому світу PDF Друк e-mail

iso7Протягом декількох останніх десятиліть розміри тіла людей у багатьох країнах світу збільшувалися із зміною рівня життя населення. З метою забезпечення комфортної та безпечної відповідності розмірів одягу, робочих місць, транспорту, будинків і місць відпочинку розмірам тіл наших сучасників, ISO опублікувала звіт, що містить сучасні антропометричні дані (дані про вимір параметрів людського тіла для різних груп населення).
Цей звіт ISO/TR 7250-2:2010 "Основні антропометричні вимірювання для технічного проектування. Частина 2. Статистичні підсумки антропометричних вимірювань за окремим популяціям за ISO" є другою частиною в серії про вимір антропометричних параметрів.
ISO/TR 7250-2 спрямований на виявлення фізичних змін розмірів тіла людини і його форми у всьому світі для того, щоб виробники могли отримати реальну картину різноманітності параметрів тіла сучасного населення і відповідно оптимізувати технологічне проектування.

Детальніше...
 
Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС PDF Друк e-mail

Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС, є найбільш ефективною для міжнародного співробітництва, - фахівці.

(за матеріалами РБК-Україна)

n9Фундаментом створення та функціонування єдиного світового ринку є вільне переміщення товарів. Наявність в міжнародній торгівлі технічних бар'єрів створює перешкоди як для виходу української продукції на європейські та міжнародні ринки, так і для доступу вітчизняних споживачів до якісних  закордонних  продуктів. Механізми ліквідації технічних бар'єрів в торгівлі  базуються на взаємному визнанні результатів оцінки відповідності, що може бути забезпечено тільки в результаті технічної гармонізації.

Така гармонізація досягається наявністю в країні сучасної системи технічного регулювання, яка б відповідала загальновизнаним міжнародним нормам та правилам, насамперед, Світової організації торгівлі та  міжнародних організацій з стандартизації - ISO, IEC, ITU. Основними складовими системи технічного регулювання є стандартизація; оцінка відповідності (сертифікація товарів, робіт, послуг), метрологія , акредитація органів з оцінки відповідності та випробувальних і калібрувальних лабораторій.

Встановлюючи  правила та порядок застосування елементів регулювання у їхньому взаємозв'язку, законодавець формує відповідну модель технічного регулювання. Про це в статті для РБК-Україна розповіли перший заступник директора інституту випробувань та сертифікації (УкрТЕСТ) Леонід Воробей та провідний інженер «Укрметртестстандарту» Неля Московська.

Читати далі...

 
Підсумки державного нагляду в березні 2010 р. PDF Друк e-mail
Підведені підсумки державного нагляду за березень 2010 р., а також за 1 квартал 2010 року.
 
« ПочатокПопередня311312313314315316317318319НаступнаКінець »

Сторінка 311 з 319
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2016, csm.kiev.ua

Rambler's Top100

HTML Images