Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяУ Росії з'явиться єдина служба з акредитації PDF Друк e-mail

iso62У цьому році в Росії з'явиться нова федеральна служба з акредитації. Її завдання навести лад з сертифікацією щодо безпеки та якості всієї продукції, яка продається в країні - від продовольства до побутової техніки, пасажирських ліфтів та електричних лампочок.

Про це повідомив журналістам директор департаменту розвитку малого та середнього підприємництва мінекономрозвитку Андрій Шаров. За його словами, єдиний національний орган з акредитації замінить десятки "кишенькових" галузевих установ, які сьогодні діють при федеральних органах виконавчої влади, дозволяючи тисячам лабораторій і випробувальних центрів проводити експертизи та видавати сертифікати щодо безпеки та якості товарів. На ділі ці установи за своїх підопічних відповідальності не несуть ні перед споживачами, ні перед державою.

 

Детальніше...
 
Видані накази про затвердження, внесення зміни та скасування НД PDF Друк e-mail

Держспоживстандарт України видав накази щодо затвердження,  змін та скасування чинності НД:

Наказ №85 "Про затвердження національних стандартів України, змін до національних стандартів України та скасування чинності нормативних документів";

Наказ №394 "Про внесення змін до наказу Держспоживстандарту України від 15.12.2009 № 452";

Наказ № 395 "Про внесення змін до наказів  Держспоживстандарту України від 30.12.2009 № 485 та від 11.03.2010 № 85".

 
Завершила роботу 33-я Генеральна асамблея ISO PDF Друк e-mail
Прес-служба Держспоживстандарту України
17 вересня в Осло завершила роботу 33-я Генеральна асамблея Міжнародної організації зі стандартизації (ISO). Учасники заходу схвалили Стратегічний план організації на 2011-2015рр., яким передбачено запровадження нової моделі популяризації міжнародної стандартизації, підвищення ефективності процесу розроблення стандартів ISO та їхня відповідність сучасним потребам світової спільноти.
Детальніше...
 
На 33-й Генеральній Асамблеї ISO були відзначені досягнення міжнародної групи з розробки стандартів для цифрової географічної інформації PDF Друк e-mail

iso61Кожного року за чудову продуктивність і сприяння розвитку відзначається нагородою один із розробників стандартів ISO. У 2010 році нагорода була присуджена технічному комітету ISO/ТC211, Географічна інформація/Геоматика, стандарти якої стосуються об'єктів або явищ, прямо або побічно пов'язаних з місцем розташування по відношенню до Землі.

Метою ISO/TC 211 є розробка сімейства міжнародних стандартів, які будуть забезпечувати розуміння і використання географічної інформації та підвищення її доступності, обміну, доступу та інтеграції. ISO/TC 211 сприяє продуктивному, ефективному і економному використанню цифрової географічної інформації та відповідних апаратних засобів і програмного забезпечення.

Детальніше...
 
Міністр торгівлі та промисловості Норвегії зустрів делегатів 33 Генеральної асамблеї ISO в Осло PDF Друк e-mail
iso60У своєму виступі 15 вересня, на відкритті 33-й Генеральній Асамблеї ISO в Осло Міністр торгівлі та промисловості Норвегії,  Тронд Гіске, схвалив «життєво важливу роль» міжнародної стандартизації для підтримки таких питань, як інновації, технології та охорона здоров'я.
"Ми бачимо результати тієї невидимої роботи, яка здійснюється щоденно в сфері стандартизації", - сказав міністр. "Саме завдяки стандартам ключ підходить до замка, а папір підходить для принтера. Кожен день ми стикаємося з результатами впровадження стандартів. Вони роблять наше життя простіше і безпечніше і впливають на ріст і розвиток торгівлі".
Детальніше...
 
Держспоживстандарт України активізує розробку технічних регламентів PDF Друк e-mail

 

Держспоживстандарт України активізує розробку технічних регламентів (ТР). Про це заявив Голова Держспоживстандарту Олександр Матвійчук під час наради щодо розробки технічних регламентів 16 вересня.
Детальніше...
 
Стандарт ISO щодо соціальної відповідальності готовий для публікації PDF Друк e-mail

iso59Стандарт ISO 26000, що дає рекомендації з організації реалізації соціальної відповідальності (SR), успішно пройшов останній етап розгляду і був затверджений для публікації як міжнародний стандарт ISO. ISO намітив його публікацію на 1 листопада.

Віддаючи належне «зразковим зусиллям» експертів, які розробили стандарт, Генеральний секретар ISO, пан Роб Стіл, заявив: «ISO 26000 допоможе організаціям, для яких соціальна відповідальність не просто «хороша ідея». Це буде потужний інструмент для допомогти організаціям перейти від добрих намірів щодо SR до добрих справ».
Детальніше...
 
Держспоживстандарт України взяв участь у 33-й Генеральній асамблеї ISO PDF Друк e-mail

iso5713 вересня 2010 року в Осло (Норвегія) у рамках 33-ї Генеральної асамблеї Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) розпочалося 44-е засідання Комітету ISO з питань допомоги країнам, що розвиваються (DEVCO). У заході беруть участь делегації 150 національних органів стандартизації, включаючи Держспоживстандарт України. Під час пленарного засідання були підведені підсумки діяльності DEVCO за минулий рік, включаючи звіт про стан виконання Плану дій ISO для країн, що розвиваються на 2005-2010 рр. Також були окреслені пріоритетні сфери діяльності на наступний період, а саме: зміна клімату, соціальна відповідальність, управління енергетичним сектором, нові інформаційні технології. Виступаючи під час засідання, Генеральний секретар ISO Роб Стіл відзначив, зокрема, що на сьогодні одним з основних завдань Організації є сприяння активнішій участі країн, що розвиваються, у міжнародній стандартизації. Делегація Держспоживстандарту України взяла участь у роботі тематичних Груп з питань застосування інструменту стандартизації для запобігання змін клімату та ролі міжнародних стандартів для розвитку бізнесу.

Прес-служба Держспоживстандарту України

 
Досвід Росії: Акредитація сертифікаційних центрів буде централізована PDF Друк e-mail

iso58Минулого тижня уряд схвалив концепцію Мінекономіки, яка передбачає відмову від галузевого принципу акредитації центрів сертифікації товарів та послуг і формування єдиної мережі експертних центрів, акредитованих національним органом з акредитації. Проте основне питання - хто з відомств отримає контроль над акредитацією, - найімовірніше, буде залишений на розсуд глави держави: у відомствах у п'ятницю коментувати його відмовилися.

На засіданні в минулий четвер уряд схвалив запропоновану Мінекономіки концепцію формування єдиної національної системи акредитації. В ході засідання прем'єр нагадав, що ревізія контрольно-наглядових органів в РФ почалася ще рік тому, і підкреслив, що реформа піде за стандартним сценарієм. "Адміністративні процедури скасовуються там, де вони надмірні, а там, де вони об'єктивно необхідні, контроль збережеться, а в ряді випадків буде посилений", - заявив прем'єр, зазначивши, що нова система дозволить сформувати мережу незалежних випробувальних центрів "з бездоганною професійною репутацією", які "зможуть гарантувати продукції, яка продається в Росії".

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня311312313314315316317318319320НаступнаКінець »

Сторінка 312 з 335
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images