Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяДержспоживстандарт розробляє заходи щодо удосконалення законодавства про захист прав споживачів PDF Друк e-mail

n20

Прес-служба Держспоживстандарту України

За словами першого заступника Голови Держспоживстандарту Владислави Хижняк, сьогодні чинне законодавство про захист прав споживачів потребує подальшого розвитку і вдосконалення.

Основні норми вітчизняного законодавства про захист прав споживачів базуються, переважно, на захисті прав громадян у разі придбання ними якісної та неякісної продукції або робіт, захисті прав у сфері споживчого кредитування, у разі здійснення нечесної підприємницької діяльності тощо.

Детальніше...
 
Огляд споживацької преси. Безпека харчових продуктів. Охорона здоров’я PDF Друк e-mail

iso29Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

Стандарти моніторингу безпеки харчових продуктів у Вірменії на сьогодні:

З метою поліпшення виконання та моніторингу Державної інспекції з безпеки харчових продуктів і ветеринарної служби Міністерства сільського господарства, Вірменські неурядові організації з захисту прав споживачів (PCR) за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі (OSCE) виступають за введення прозорих та найсучасніших процедур моніторингу продовольчої безпеки, охоплюючи механізми оцінки ризику, які широко використовуються в державах ЄС для забезпечення продуктами харчування, безпечними для споживання людиною та навколишнього середовища.
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n19Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 17.05.2010 до 21.05.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги Салону-перукарні в Готельному комплексі «Національний» УС ВР України з підтвердженням її категорії «вища»; м. Київ.

 
Законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів PDF Друк e-mail

n18Комітет з питань охорони здоров'я рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів.

Як зазначалося під час засідання Комітету, проект закону (реєстр. № 6251) спрямований на врегулювання питання маркування харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми (ГМО), шляхом законодавчого визначення поняття "харчовий продукт, який містить генетично модифіковані організми" та "харчовий продукт, вироблений з використанням генетично модифікованих організмів", а також встановлення вимог щодо маркування таких харчових продуктів.

Детальніше...
 
Сьогодні Всесвітній день метрології PDF Друк e-mail
n17
Вітаємо всіх метрологів з професійним міжнародним святом!

Сьогодні, 20 травня відзначається Всесвітній день метрології (World Metrology Day).

У цей день в 1875 році в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції була підписана знаменита «Метрична Конвенція» (Metre Convention), на основі якої було створено Міжнародне бюро мір і ваг (International Bureau of Weights and Measures, BIPM).

 
Огляд споживацької преси. Енергетика PDF Друк e-mail

iso28Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

Конфедерація споживачів і користувачів (CECU) Іспанії відзначила Конгрес з питань енергії та прав споживача:

Нещодавно проведене опитування Національною комісією з енергетики показало економію, досягнуту на лібералізованому ринку електроенергії, яка у більшості випадків, не перевищує 10–20 євро за рік, і продемонструвало, що лібералізація електроенергії має пройти довгий шлях до виконання всіх обіцянок споживачам. Конгрес відбувся 25 листопада 2009 року і був частиною національного проекту, виконуваного сумісно CECU та Hipsacoop з метою розвитку інформаційно-пропагандистської кампанії на основі розроблення настанов та брошур для інформування споживачів про ситуацію на ринку електроенергії в рамках розвитку лібералізації.

Детальніше...
 
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив протягом двох місяців провести обстеження усіх джерел питної води PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив голові Держспоживстандарту, Головному державному санітарному лікарю, Мінжитлокомунгоспу, Держводгоспу та місцевим адміністраціям протягом двох місяців провести перевірку якості питної води в усіх джерелах, якими користуються громадяни. Відповідне доручення дав, відкриваючи засідання Уряду, Микола Азаров у зв’язку з трагічними випадками смерті дітей, які пов’язують з отруєнням колодязною водою. Глава Уряду зазначив, що сьогодні буде утворено урядову комісію для розслідування ситуації, яка склалася.

Детальніше...
 
Сергій Тігіпко: Комплексний підхід прискорить процеси євроінтеграції України PDF Друк e-mail

Урядовий портал.  Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

n16Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної політики було ухвалено низку важливих рішень, спрямованих на розв’язання першочергових завдань щодо інтеграції України до ЄС. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, коментуючи затверджені Комітетом законопроекти та нормативні акти.

На засіданні Урядового комітету, зокрема, було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність», проекти розпоряджень Уряду «Про затвердження плану невідкладних заходів щодо реформування системи технічного регулювання» і «Про затвердження плану першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю».

 

Детальніше...
 
Огляд споживацької преси. Фінансові послуги PDF Друк e-mail

iso27Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

У Великобританії скасовано контролювання банківських комісійних платежів споживачами:
Управління добросовісною конкуренцією (OFT) почало у липні 2007 року процес у Верховному суді для винесення рішення про несанкціоноване перевищення кредиту на особистому поточному рахунку. 25 листопада Верховний суд виніс рішення на користь банків. Виконуючий обов’язки голови «Which?» Пітер Вікарі-Сміт сказав: «Це жорстокий удар для мільйонів людей, які терпляче чекали на те, щоб отримати назад свої банківські комісійні платежі. Банки зробили все можливе, щоб зірвати цей процес OFT».
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня311312313314315316317318319320НаступнаКінець »

Сторінка 316 з 328
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2018, csm.kiev.uaHTML Images