Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяЗаконопроект про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів PDF Друк e-mail

n18Комітет з питань охорони здоров'я рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів.

Як зазначалося під час засідання Комітету, проект закону (реєстр. № 6251) спрямований на врегулювання питання маркування харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми (ГМО), шляхом законодавчого визначення поняття "харчовий продукт, який містить генетично модифіковані організми" та "харчовий продукт, вироблений з використанням генетично модифікованих організмів", а також встановлення вимог щодо маркування таких харчових продуктів.

Детальніше...
 
Сьогодні Всесвітній день метрології PDF Друк e-mail
n17
Вітаємо всіх метрологів з професійним міжнародним святом!

Сьогодні, 20 травня відзначається Всесвітній день метрології (World Metrology Day).

У цей день в 1875 році в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції була підписана знаменита «Метрична Конвенція» (Metre Convention), на основі якої було створено Міжнародне бюро мір і ваг (International Bureau of Weights and Measures, BIPM).

 
Огляд споживацької преси. Енергетика PDF Друк e-mail

iso28Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

Конфедерація споживачів і користувачів (CECU) Іспанії відзначила Конгрес з питань енергії та прав споживача:

Нещодавно проведене опитування Національною комісією з енергетики показало економію, досягнуту на лібералізованому ринку електроенергії, яка у більшості випадків, не перевищує 10–20 євро за рік, і продемонструвало, що лібералізація електроенергії має пройти довгий шлях до виконання всіх обіцянок споживачам. Конгрес відбувся 25 листопада 2009 року і був частиною національного проекту, виконуваного сумісно CECU та Hipsacoop з метою розвитку інформаційно-пропагандистської кампанії на основі розроблення настанов та брошур для інформування споживачів про ситуацію на ринку електроенергії в рамках розвитку лібералізації.

Детальніше...
 
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив протягом двох місяців провести обстеження усіх джерел питної води PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив голові Держспоживстандарту, Головному державному санітарному лікарю, Мінжитлокомунгоспу, Держводгоспу та місцевим адміністраціям протягом двох місяців провести перевірку якості питної води в усіх джерелах, якими користуються громадяни. Відповідне доручення дав, відкриваючи засідання Уряду, Микола Азаров у зв’язку з трагічними випадками смерті дітей, які пов’язують з отруєнням колодязною водою. Глава Уряду зазначив, що сьогодні буде утворено урядову комісію для розслідування ситуації, яка склалася.

Детальніше...
 
Сергій Тігіпко: Комплексний підхід прискорить процеси євроінтеграції України PDF Друк e-mail

Урядовий портал.  Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

n16Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної політики було ухвалено низку важливих рішень, спрямованих на розв’язання першочергових завдань щодо інтеграції України до ЄС. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, коментуючи затверджені Комітетом законопроекти та нормативні акти.

На засіданні Урядового комітету, зокрема, було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність», проекти розпоряджень Уряду «Про затвердження плану невідкладних заходів щодо реформування системи технічного регулювання» і «Про затвердження плану першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю».

 

Детальніше...
 
Огляд споживацької преси. Фінансові послуги PDF Друк e-mail

iso27Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

У Великобританії скасовано контролювання банківських комісійних платежів споживачами:
Управління добросовісною конкуренцією (OFT) почало у липні 2007 року процес у Верховному суді для винесення рішення про несанкціоноване перевищення кредиту на особистому поточному рахунку. 25 листопада Верховний суд виніс рішення на користь банків. Виконуючий обов’язки голови «Which?» Пітер Вікарі-Сміт сказав: «Це жорстокий удар для мільйонів людей, які терпляче чекали на те, щоб отримати назад свої банківські комісійні платежі. Банки зробили все можливе, щоб зірвати цей процес OFT».
Детальніше...
 
Ратифіковано угоду Митного союзу в області техрегулювання PDF Друк e-mail

 

iso26Рада Федерації ратифікувала угоду Митного союзу про взаємне визнання акредитації органів з сертифікації (оцінки/підтвердження відповідності) та випробувальних лабораторій (центрів), що виконують роботи з оцінки/підтвердження відповідності. Угода, підписана 11 грудня 2009 р. в Санкт-Петербурзі, спрямована на формування скоординованої політики в галузі технічного регулювання, гармонізацію і приведення правил і процедур національних систем акредитації держав-учасників Митного союзу у відповідність до вимог міжнародних стандартів.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт взяв на контроль ситуацію з перевірки дитячого харчування PDF Друк e-mail

Держспоживстандарт України взяв на контроль ситуацію з перевірки дитячого харчування, у зв'язку зі смертю тримісячної дівчинки в селі Жуківка Тернопільської області, яка, імовірно, могла бути пов'язана з вживанням молочної суміші.

14 травня 2010 року Голова Держспоживстандарту Олег Поволоцький підписав наказ про негайну перевірку всіх виробників дитячого харчування, а також підприємств роздрібної торгівлі, що реалізують цю продукцію.

Детальніше...
 
Учасники Митного союзу намагаються узгодити техрегламенти на паливо і автотехніку PDF Друк e-mail

Мінпромторг підготував нову редакцію технічних регламентів про вимоги до моторного палива, автотранспорту і викидів автомобілів. Документи, що уніфікують екологічні вимоги до автомобілів і палива в рамках Митного союзу, зараз проходять погодження з Казахстаном та Білорусією і повинні вступити в силу з 2011 року. Вони скасовують заборону на виробництво в РФ бензину АІ-92 з 2011 року, а також дозволяють Казахстану і Білорусії протягом перехідного періоду відхилятися від єдиних вимог до палива та автомобілів, але ринок РФ при цьому буде для такої продукції закритий.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня311312313314315316317318319320НаступнаКінець »

Сторінка 319 з 330
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images