Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяНові специфікації ISO сприяють вирішенню проблеми зниження ризику при аварії у разі розкриття подушки безпеки навпроти дитячого сидіння PDF Друк e-mail

iso1Автомобільні повітряні подушки рятують кожен рік тисячі життів. Але іноді вони можуть призвести до травм або навіть до смерті - до групи підвищеного ризику ставляться маленькі діти. Нові технічні вимоги ISO, що складаються з трьох частин, сприяють вирішенню проблеми зниження ризику при аварії у разі розкриття подушки безпеки навпроти дитячого сидіння.

Документ встановлює вимоги до системи визначення дитячого крісла та його орієнтації (CPOD). Така система дозволяє саджати дитину на будь-яке пасажирське місце в автомобілі, обладнане CPOD, що дозволяє автоматично виявити, що дитина знаходиться під загрозою активної подушки безпеки. У технології використовується радіочастотна ідентифікація (RFID) для отримання інформації щодо наступних моментів:

  • наявність дитячого крісла;
  • орієнтації дитячого крісла (особою по ходу руху або навпаки);
  • ідентифікації типу дитячого крісла;
  • системи діагностики.

Детальніше...
 
Призначено нового Голову Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

24 березня 2010 року Міністр економіки України Василь Цушко представив колективу Держспоживстандарту України Голову Комітету Олега Поволоцького.

Як зазначив Василь Цушко, сьогодні перед органами державної влади стоїть завдання щодо належної оцінки ситуації в країні та налагодження конструктивної роботи.

 

Детальніше...
 
Оцініть якість послуг! PDF Друк e-mail

Шановні відвідувачі!

Якщо Ви в своїй діяльності користуєтесь послугами ДП "Укрметртестстандарт" пропонуємо Вам

оцінити якість наших послуг,

заповнивши

Анкету оцінки задоволеності споживачів послугами з інформаційного забезпечення в галузі стандартизації та технічного регулювання

Анкету оцінки задоволеності споживачів послугами з перевірки та реєстрації технічних умов.

Заповнені анкети надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n3

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 15.03.2010 до 19.03.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Україна» ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги харчування бару ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням її категорії «перша»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Парк-Готель» СПД-ФО Карайко В.М. з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Кав`ярня на Майдані» ДП МОУ «Готель «Козацький»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні АТЗТ «Лікувальний комплекс «Феофанія»; м. Київ.

 
Інтерв`ю PDF Друк e-mail
m3“Необхідно прийняти стандарти Codex Alimentarius в якості національних”, - читайте інтерв`ю  Місячного В.П., заступника генерального директора ДП "Укрметртестстандарт", в газеті РБК-Україна.
 
Всесвітній день захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

n1

15 березня 2010 року – Всесвітній день прав споживача, проходитиме під гаслом

“Наші гроші – наші права” .

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначається в річницю виступу Президента США Джона Ф. Кенеді в Конгресі в 1961 році. У виступі були сформульовані чотири основних права споживача :

право на безпеку,

право на інформацію,

право на вибір

і право бути почутим.

Пізніше до них додалися ще чотири:

право на відшкодування збитку,

право на споживчу освіту,

право на задоволення базових потреб

і право на здорове довкілля.

У 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Вітаємо всіх зі святом!

 
Прийнято Закон України PDF Друк e-mail
Верховною Радою прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів".
 
ВР ухвалила законопроект про посилення вимог до виробництва продуктів дитячого харчування PDF Друк e-mail

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4584 "Про внесення змін до закону "Про дитяче харчування" (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів харчування)". За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 265 зареєстрованих у залі.

 

Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент PDF Друк e-mail

Постановою КМУ від 1 березня 2010 р. N 193 затверджено Технічний регламент надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом.

Всі технічні регламени чинні в Україні ...

 
« ПочатокПопередня321322323324325326327328329330НаступнаКінець »

Сторінка 330 з 337
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images