Головна

Авторизація



Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо акредитації органів з оцінки відповідності" PDF Друк e-mail

Законодавчим актом удосконалено порядок врегулювання відносин у сфері акредитації органів з оцінки відповідності шляхом внесення відповідних змін до законів "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про підтвердження відповідності", "Про акредитацію органів з оцінки відповідності", "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності".

Відповідний законопроект зареєстровано за №9389.

Джерело: http://portal.rada.gov.ua

 
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про продовольчу безпеку України" PDF Друк e-mail

Документ визначає правові, економічні, соціальні, екологічні та організаційні засади державної політики у сфері формування продовольчої безпеки, яка є складовою національної безпеки України.

Законом, зокрема, встановлюється, що основними принципами формування продовольчої безпеки є забезпечення інтересів України у системі міжнародної продовольчої безпеки в умовах глобалізації та регіональної економічної інтеграції; продовольча незалежність держави; економічна обґрунтованість загальнодержавних потреб, пов‘язаних із забезпеченням України продовольством, достатність і стабільність запасів продовольства; своєчасність та адекватність заходів щодо формування продовольчої безпеки реальним і потенційним, внутрішнім і зовнішнім загрозам, тощо.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 8370-1.

Джерело: http://portal.rada.gov.ua

 
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про метрологію та метрологічну діяльність" PDF Друк e-mail

Законодавчим актом виписана нова редакція Закону "Про метрологію та метрологічну діяльність" з метою гармонізації його положень з європейськими директивами та документами Міжнародної організації законодавчої метрології, а також реалізації положень Концепції розвитку державної метрологічної системи до 2015 року.

Відповідний законопроект зареєстровано за №8562-1.

Джерело: http://portal.rada.gov.ua

 
Міжнародна організація спілок споживачів. Звіт щодо проекту “Біологічна безпека” PDF Друк e-mail

201283(Стаття повністю публікується в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації)

Резюме

Своєю кампанією, проведеною у зв’язку з Міжнародним днем прав споживачів у 2000 році, СІ підняла питання “Наша їжа — чий вибір?”, і цим вперше підняла тему генетично модифікованих харчових продукції та їхньої потенціальної небезпеки для здоров’я людини.

Три роки потому під час Міжнародного дня прав споживача у 2003 році, СІ повернулась до цієї теми, оскільки її значення на порядку денному значно зросло як на міжнародному рівні, так і в окремих країнах. Тоді СІ вийшла за рамки питання безпеки продукції харчування та ризиків для людського здоров’я і проаналізувала, як великі корпорації використовують біотехнології для того, щоб закріпити свій контроль над глобальним виробництвом продукції харчування.

Ця тема, базуючись на двох вищезгаданих кампаніях, була розглянута та розвинена організаціями-членами СІ по всьому світу в залежності від того, як швидко вона ставала важливою у різних суспільствах.

Детальніше...
 
Стандартизація CENELEC для малих і середніх підприємств (SME) PDF Друк e-mail

201281(Стаття публікується в Інформаційнму бюлетені з міжнародної стандартизації)

Спираючись на переваги

Європейські стандарти забезпечують SME конкурентоспроможними засобами для досягнення успіху на конкретних ринках. CENELEC прагне інвестувати в надання відповідної підтримки малим і середнім підприємствам.

Олена Сантьяго,

Генеральний директор CENELEC

Передмова: Спираючись на переваги

Стандарти пропонують життєво важливі конкурентні переваги малим і середнім підприємствам (SME). Вони роблять життя простішим і безпечнішим, створюють однакові конкурентні можливості, надають доступ до сучасних технологій для зміцнення інноваційного потенціалу і допомагають найбільш ефективному розподілу ресурсів в тяжкі часи. Але, незважаючи на всі ці переваги, зрозуміло, що в теперішній час SME не завжди отримують ту вигоду, яку вони можуть отримати від розроблення або використання стандартів.

Детальніше...
 
Для технічного регулювання в Митному Союзі обрана модель ЄС PDF Друк e-mail

tsВолодимир Саламатов, заступник міністра промисловості і торгівлі РФ, доктор економічних наук:

В якості моделі під час формування системи технічного регулювання Митного Cоюзу обрана модель Європейського Союзу. Хоча буде неправильно ставити знак рівності між цими системами. У країн пострадянського простору в технічному регулюванні багато спільного. Виходячи з цього, в Митному союзі йде процес формування єдиної системи з відмовою від можливості встановлення національних додаткових вимог до продукції і встановлення процедур підтвердження відповідності.

 

Детальніше...
 
"Комсомольская правда в Украине": Покупка икры - как игра в наперстки! PDF Друк e-mail

201278

В Новый год украинцы нередко балуют себя бутербродами с красной икрой, поэтому наша сегодняшняя экспертиза посвящена именно этому деликатесу

Рассматриваем баночки

Времена, когда лососевую икру практически невозможно было достать, канули в Лету. В нынешних магазинах от представленного разнообразия рябит в глазах, так что определиться с выбором непросто! Данный продукт относится к разряду дорогих, и потому особенно обидно, когда потраченные деньги не оправдываются высоким качеством. Чтобы помочь читателям "Комсомолки" избежать разочарований за новогодним столом, мы подвергли лососевую икру скрупулезному тестированию.

Детальніше...
 
13 грудня Прем'єр-міністр України Микола Азаров відвідав ДП «Укрметртестстандарт» PDF Друк e-mail
201274

13 грудня Прем’єр-міністр України Азаров Микола Янович відвідав Науково-дослідний центр випробувань продукції та Науково-технічний центр підтвердження відповідності, стандартизації та випробувань продукції легкої промисловості і засобів індивідуального захисту ДП «Укрметртестандарт». Фахівці ДП «Укрметртестандарт» ознайомили Прем’єр-міністра з роботою випробувальних лабораторій, а також результатами досліджень продукції дитячої легкої промисловості та іграшок.

На брифінгу після ознайомлення із результатами тестування якості та безпечності груп промислових товарів дитячого вжитку, Прем’єр-міністр підкреслив, що за його дорученням ДП «Укрметртестстандарт» провів тестування дитячого одягу, взуття, іграшок. Виявилося, що 9 із 10 зразків не відповідають стандартам якості та безпеки дитячої продукції. За словами Миколи Азарова, використання неякісних промислових товарів може призвести до виникнення серйозних захворювань у дітей. «Жодна країна, яка себе поважає, не дозволяє так знущатися над власним народом. Я надзвичайно гостро ставлю це питання, і ми підемо на жорсткі заходи і просто станемо на заваді потрапляння таких товарів на наш ринок, розробимо такі законодавчі та нормативні документи, які унеможливлять потрапляння неякісних товарів на наш ринок», - зазначив Микола Азаров.

Детальніше...
 
Сертифікатів відповідності вимогам стандартів ISO на системи управління в світі стало на 6% більше PDF Друк e-mail

201272Останнє видання «Дослідження ISO з сертифікації» підкреслює глобальний ринковий попит на стандарти ISO на системи управління якістю, екологічне управління, управління безпекою харчової продукції та інформаційною безпекою, кількість сертифікатів зросла на 6,23%, що складає 1 457912 сертифікатів в 178 країнах з усього світу.

Найбільший приріст кількості сертифікатів спостерігався для стандарту ISO 22000:2005 на системи управління безпекою харчової продукції, що складає 34%, та для стандарту ISO/IEC 27001:2005 на системи управління інформаційною безпекою, що складає 21%.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 331 з 392
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua