Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n3

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 15.03.2010 до 19.03.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Україна» ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги харчування бару ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням її категорії «перша»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Парк-Готель» СПД-ФО Карайко В.М. з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Кав`ярня на Майдані» ДП МОУ «Готель «Козацький»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні АТЗТ «Лікувальний комплекс «Феофанія»; м. Київ.

 
Інтерв`ю PDF Друк e-mail
m3“Необхідно прийняти стандарти Codex Alimentarius в якості національних”, - читайте інтерв`ю  Місячного В.П., заступника генерального директора ДП "Укрметртестстандарт", в газеті РБК-Україна.
 
Всесвітній день захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

n1

15 березня 2010 року – Всесвітній день прав споживача, проходитиме під гаслом

“Наші гроші – наші права” .

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначається в річницю виступу Президента США Джона Ф. Кенеді в Конгресі в 1961 році. У виступі були сформульовані чотири основних права споживача :

право на безпеку,

право на інформацію,

право на вибір

і право бути почутим.

Пізніше до них додалися ще чотири:

право на відшкодування збитку,

право на споживчу освіту,

право на задоволення базових потреб

і право на здорове довкілля.

У 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Вітаємо всіх зі святом!

 
Прийнято Закон України PDF Друк e-mail
Верховною Радою прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів".
 
ВР ухвалила законопроект про посилення вимог до виробництва продуктів дитячого харчування PDF Друк e-mail

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №4584 "Про внесення змін до закону "Про дитяче харчування" (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів харчування)". За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 265 зареєстрованих у залі.

 

Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент PDF Друк e-mail

Постановою КМУ від 1 березня 2010 р. N 193 затверджено Технічний регламент надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом.

Всі технічні регламени чинні в Україні ...

 
Підсумки державного нагляду в лютому 2010 року PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в лютому 2010.

 
Скасовано дію ТУ на компоненти автомобільних бензинів PDF Друк e-mail

На виконання Розпорядження КМУ від 23 грудня 2009 р. №1682-р. ДП "Львівстандартметрологія"

скасував державну реєстрацію

ТУ У 23.2-00152388-002:2003 "Компонент автомобільних бензинів".

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 22.02.2010 до 27.02.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Лондон» ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» без підтвердження його категорії; м. Кіровоград.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану готелю «Лондон» ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» з підтвердженням його класу «перший»;

м. Кіровоград.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару готелю «Лондон» ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» з підтвердженням його класу «перший»;

м. Кіровоград.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном підприємства «Готель МВС України» з підтвердженням його категорії ** (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану КП Готель «Знання» без підтвердження його категорії; м. Київ.

 

 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 336 з 342
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images