Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяISO - надійний партнер для розвитку фінансуючих організацій PDF Друк e-mail

iso15ISO опублікувала нову брошуру, яка демонструє аспекти ефективності ISO, як надійного партнера для фінансуючих організацій, при створенні та реалізації технічної допомоги та підготовки кадрів для країн, що розвиваються.
У брошурі наголошується, що фінансучі організації часто стикаються з питанням: як забезпечити, щоб допомога, яку вони надають, привела до позитивних і довготривалих змін?
До конкретних прикладів, які пропонує брошура відноситься успішний досвід ISO із затвердження типових критеріїв для фінансуючих організацій, таких як:

  • Чи буде програма, на яку виділяються кошти, реально сприятиме нарощуванню потенціалу, досягненню економічного зростання і скорочення масштабів убогості?
  • Чи є в програмі підтвердження того, що постачальник має хорошу репутацію і перевірені результати?
  • Чи припускає програма постійне удосконалення для підтримки її актуалізації з урахуванням сьогоднішніх проблем?
  • Призначена ця допомога одержувачу, який визначає свої потреби і допомагає сформувати програму?
  • Які показники приймаються для оцінки позитивного впливу програми?

 

Детальніше...
 
Набирає чинності Технічний регламент безпеки іграшок PDF Друк e-mail

З 26 квітня 2010 р. набирає чинності Технічний регламент безпеки іграшок та вводиться обов’язкове декларування іграшок на відповідність вимогам Технічного регламенту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  із застосування Технічного регламенту Безпеки іграшок

Докладніше...

 
Першочергові заходи на 100 днів роботи системи Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

Держспоживстандартом України 22 квітня 2010 року підготовлено "Першочергові заходи, які мають бути реалізовані протягом 100 днів роботи системи Держспоживстандарту України (згідно Плану діяльності Держспоживстандарту України на 2010 рік)"

 
Безпечне освітлення PDF Друк e-mail

iso11

IECEE - безпечне освітлення для всіх і всюди

За матеріалами E-TECH, квітень 2010

Ввімкнути і вимкнути світло це такі звичайні завдання, які ми сприймаємо як належне. Ми можемо не вимикати світло протягом декількох годин, але від цього не відбудеться ні перегріву, ні спалаху. Ми знаємо властивості лампочок, які використовуємо завдяки маркуванню. Одним словом ми знаємо, що використання лампочок безпечно.
Але ця безпека не прийшла з "нізвідки". Для того, що б ми отримали безпечні електричні світильники проводиться велика робота: виробники, стандартизатори, органи з сертифікації, технічні комітети співпрацюють між собою, щоб забезпечити товарам, які ми купуємо належний рівень безпеки.

Міжнародні стандарти для освітлювального обладнання


Існує велика кількість міжнародних стандартів IEC, які задовольняють потреби світлотехнічної промисловості з точки зору вимог, тестування, безпеки та електромагнітної сумісності для ламп, освітлювальних систем і всіх супутніх аксесуарів.

Детальніше...
 
ВР України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" PDF Друк e-mail

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо відповідності якості та безпеки молочних продуктів показникам, які встановлені законодавством і стандартами України)

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" щодо безпечності та якості молочних продуктів"

Детальніше...
 
Стандарти для мультимедіа PDF Друк e-mail

Оскар прийшов ... І з'явилося світло ...

За матеріалами E-TECH, квітень 2010

iso12Кожен рік люди світу кіно, а також мільйони простих громадян чекають звістки про те, хто буде удостоєний позолоченої статуетки, відомої як "Оскар" за визнання досягнень у світі кіномистецтва. Церемонія нагородження Оскар - добре розроблена феєрія за участю запрошених гостей і відомих у всьому світі осіб з індустрії кіно та телебачення. Багато хто з нас може назвати "Кращий фільм" або "Кращого актора" і "Найкращу актрису", але зовсім не багато тих, хто назве міжнародні стандарти IEC, які допомагають під час  зйомки кінофільмів.

 

Прощання з целулоїдом

Хоча для виробництва багатьох фільмів до сих пір використовують 35-мм плівку, касовий бестселер Джеймса Камерона, "Аватар", який отримав Оскар за кращі візуальні ефекти, а також за кращу операторську роботу, повністю використовував цифрові технології.
Міжнародний стандарт ISO/IEC 13818-2-2000 (R2006) «Інформаційні технології. Узагальнене кодування рухомих зображень і відповідної звукової інформації. Відео» поширюється на процеси кодування рухомих зображень для цифрових носіїв і цифрового формату, а також на процеси розшифровки.
Цей стандарт був розроблений IEC спільно з ISO JTC (Спільним технічним комітетом №) 1: інформаційні технології, SC (Підкомітетом) 29: ISO/IEC JTC 1/SC 29 Кодування аудіо-, образотворчої, мультимедійної і гіпермедійної інформації.

Детальніше...
 
ВР прийняла законопроект про держпрограму економічного і соціального розвитку України на 2010р. PDF Друк e-mail

n11Верховна Рада Україна прийняла за основу законопроект № 6305 "Про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 р."

За відповідне рішення проголосували 242 депутати з 420 зареєстрованих в залі. Крім того, 244 депутати підтримали пропозицію про підготовку законопроекту до другого читання за скороченою процедурою.

Державна програма економічного і соціального розвитку України на 2010 рік

 
Прогрес стандартів ISO в нафтогазовій галузі (Бюлетень стандартів OGP) PDF Друк e-mail

iso10Міжнародні стандарти ISO для нафтової та газової галузі не тільки стали ширше застосовуватися регіональними/національними органами стандартизації  Північної і Південної Америки, Китаю, Європи, держав Перської затоки, Казахстану і Росії, але й все частіше згадуються у посиланнях в національних стандартах та керівних документах. Такий поступальний рух в 2010 році відзначає Бюлетень стандартів OGP, опублікований Комітетом  стандартів Міжнародної асоціації виробників нафти і газу (OGP), членами якої в 80 країнах світу виробляється більше половини світових запасів нафти і близько однієї третини газу.
OGP рішуче підтримує міжнародні стандарти в галузі нафтової і газової промисловості і активно сприяє розвитку та використанню міжнародних стандартів ISO, а також її партнера - Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).
ISO стандарти для сектора в основному розроблені технічним комітетом ISO/TC 67, Матеріали, обладнання та морські споруди для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості, в якому беруть участь сотні експертів з 29 країн, а також 30 країн в якості спостерігачів. У 2009 році ISO/TC 67 були підготовлені 21 новий/переглянутий стандарт, і відносно 23 стандартів було заплановано провести перевидання або перегляд наприкінці 2010 року. В даний час портфель включає 145 стандартів.

Детальніше...
 
Видан електронний довідник серії "Нормативна база України" PDF Друк e-mail

n10Видано новий електронний інформаційний довідник серії "Нормативна база України"

Електричні проводи та кабелі.

Довідник містить стандарти (ДСТУ, ГОСТ) в повнотекстовому вигляді, які регламентують випуск зазначеної продукції.

Зміст

Вартість довідника 820,44 грн. (з ПДВ)

Щодо замовлення звертайтесь:

тел./факс: (044) 423-49-60,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дивіться всі видання
 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 337 з 346
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua