Головна
УкраїнськаРусский

Авторизація100 кращих товарів. Фотозвіт PDF Друк e-mail

100_1

12 січня 2010 року в ДП „Український Дім” та в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) –„100 кращих товарів України 2009 рокута 6-ої Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі”.

Детальніше...
 
Затверджено Технічний регламент PDF Друк e-mail

Постановою Кабінету міністрів України від 6 січня 2010 р. №5 затверджено Технічний регламент енергетичного маркування електрообладнання побутового призначення.

Всі технічні регламенти...

 
Актуалізація НД на 2010 рік PDF Друк e-mail

Шановні відвідувачі!

Нагадуємо, що триває укладання річних договорів на

АКТУАЛІЗАЦІЮ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ на 2010 рік.

Умови договору дізнайтесь тут або: (044) 452-67-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 
Урочиста церемонія нагородження "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 грудня 2009, 16:40

До уваги киян та гостей міста!

12 січня 2010 року відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” у 2009 року на Загальнодержавному рівні.

Нагородження переможців, лауреатів та фіналістів буде проводитись під час Національної виставки «100 кращих товарів України», яка  відбудеться в Центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (м. Київ, Хрещатик, 2,  12 січня  з 10-00 до 20-00, 2-й  та 3-й поверхи).

Запрошуємо киян та гостей Києва відвідати виставку під час якої окремі підприємства також  будуть реалізовувати свою  продукцію.

 
Про визначення трудових колективів міста Києва - переможців Конкурсу "100 кращіх товарів України" PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 грудня 2009, 16:23

З метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах         України         сучасних         методів    управління якістю Держспоживстандартом щороку проводиться Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України».

Кожного року у Конкурсі «100 кращих товарів України» беруть участь понад тисячі  підприємств та організацій з усіх регіонів України, а на загальнодержавному рівні визначаються переможці та лауреати Конкурсу.

Так, у 2009 році визначено 110 переможців, 45 фіналістів та 87 лауреатів зазначеного Конкурсу.

Згідно з рішенням Колегії Держспоживстандарту України, засідання якого відбулося 24.12.2009р. внесено пропозицію щодо представлення відповідно до Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року №728, до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України   трудових колективів підприємств – учасників Конкурсу, яки визнані переможцями.

Подякою Прем"єр-міністра України буде відзначено трудовий колектив ТОВ «Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес» за внесок в розвиток відповідної галузі.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 21.12.2009 до 25.12.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з з 14.12.2009 до 18.12.2009 року року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару ВАТ «Готельний комплекс «Братислава» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Антонова 2/32, з підтвердження його категорії «*» (одна зірка);

м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ДП МОУ «Готель «Козацький», який знаходиться за адресою: вул. Михайлівська 1/3, з підтвердження його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ «Імпресса» з підтвердження його категорії «*» (одна зірка); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Імпресса» з підтвердження його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ТОВ ВКФ «Лігена» без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Бориспіль.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги Салону «ALDO COPPOLA» ТОВ «Анна Стайл», який знаходиться в готелі «Прем’єр Палац», з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.


 
ВР внесла зміни до законів щодо надання інформації про вміст ГМО у продуктах PDF Друк e-mail

17 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів», який підтримало 352 народних депутати.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка), Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України, Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану КП Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном  ТОВ «Комплекс У Лося» без підтвердження його категорії, Київська обл., с. Юрів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Комплекс У Лося», з підтвердженням його класу «перший», Київська обл., с. Юрів.

 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 337 з 340
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2019, csm.kiev.uaHTML Images