Головна

Авторизація



Новий стандарт ISO встановлює основні принципи ергономіки PDF Друк e-mail

201213Паркомати, клавіатури комп'ютерів, обладнання для холодильних установок - це лише три приклади продукції, до якої застосовуються вимоги безпеки, доступності та простоти використання. Для цього під час її проектування повинні застосовуватися принципи ергономіки. Новий стандарт ISO на ергономіку допоможе оптимізувати характеристики систем, зробивши їх зручними для людей.

«Для вирішення конкретних питань у різних прикладних областях було розроблено велику кількість стандартів на ергономіку, однак стандарт ISO 26800:2011 «Ергономіка. Загальний підхід, принципи і концепції» стане базовим для всіх подібних стандартів і надаватиме інтегровані принципи, об'єднані в одному документі, що дозволить отримати перспективні способів застосування ергономіки», - коментує Георг Кремер, голова технічного комітету ISO, що розробив стандарт. - «Вперше такі поняття як «загальний підхід до ергономіки», «принципи» і «концепції», що роз'яснюють питання ергономіки, повністю охоплені в одному документі».

Детальніше...
 
Центр Експертиз Тест: "Тест: икра красная. Что случилось с красной икрой?" PDF Друк e-mail

201216

"Тест: икра красная. Что случилось с красной икрой? (Завантажити)

В этом же году, закупая образцы к тесту, мы столкнулись с несколькими новшествами в икорном мире. Во-первых, ранее большинство икры к нам завозилось из России и не просто завозилось, а и изготавливалось в России, т.е. непосредственно в "месте добычи" красной икры (под изготавливалось мы подразумеваем упаковку в потребительскую тару). Теперь же практически вся икра изготавливается в Украине, в том числе и марки, ранее производимые в России. Кстати, часть производителей завозит икру не из России, а из США. Это не обязательно плохо: хороший продукт из отборного пускай и привозного сырья можно сделать и у нас. Хотя идеальным вариантом считается приготовление и фасование икры в местах добычи, причем незамедлительное."

Джерело: http://test.org.ua/

 
34-а Генеральна асамблея ISO: Cтандарти - невід'ємний компонент зростання PDF Друк e-mail

201210

На відкритті 34-ї Генеральної асамблеї ISO в Нью-Делі виступив міністр Індії із споживчих та продовольчих питань, професор К. В. Томас. Він сказав: «Ми вважаємо стандартизацію невід'ємним компонентом зростання, важливим чинником створення сприятливих умов для торгівлі і ключовим інструментом захисту інтересів споживачів».

Детальніше...
 
Щодо змін до національних стандартів PDF Друк e-mail

До уваги власників ТУ!

Наказом Держспоживстандарту України №341 від 19.09.11 р. (Завантажити) затверджено:

  • зміну №4 до ДСТУ 1.3:2004 «Національна стандартизація. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технічних умов»,
  • зміну №4 до ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів»

з наданням чинності з 01.10.2011 р.

Зокрема, згідно зі зміною №4 до ДСТУ 1.3:2004:

«3.11 … Технічні умови треба перевіряти регулярно, але не рідше одного разу на п`ять років після надання їм чинності чи останнього перевіряння, якщо не виникає потреби перевіряти раніше, у разі прийняття нормативно-правових актів, відповідних національних (міждержавних) стандартів та інших нормативних документів, якими регламентовано інші вимоги ніж ті, що встановлені в ТУ.

Власники ТУ повинні надавати до ДП, що здійснювало реєстрацію цих ТУ та змін до них, інформацію щодо перевіряння ТУ та завірену копію титульного аркуша з відміткою про перевіряння».

У разі недотримання власниками ТУ вимог  п.3.11 ДСТУ 1.3:2004 державну реєстрацію ТУ буде анульовано ДП, яке їх реєструвало, на підставі п.8.5.7 ДСТУ 1.6:2004 (зміна №4).

 
Затверджено Порядок використання коштів для гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими PDF Друк e-mail

presУряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 28 вересня.

Порядком передбачається встановити, що бюджетні кошти використовуються згідно з планом національної стандартизації на відповідний рік з метою забезпечення впровадження в Україні стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими, і спрямовуються на розроблення проектів стандартів та здійснення координації заходів, пов’язаних з розробленням проектів стандартів.

Документом визначено, що напрями використання бюджетних коштів та результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, щороку визначаються у паспорті бюджетної програми.

Прийняття постанови дозволить забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного бюджету на гармонізацію національних стандартів з міжнародними та європейськими.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua

 
3D-друк - виробнича революція. Від масового виробництва до масової модифікації за допомогою адитивного виробництва PDF Друк e-mail

2012113D друк, також відомий як AM (адитивне виробництва) або РМ (швидке виробництво), був вперше впроваджений більше ніж два десятиліття тому в формі RP (швидке прототипування). В теперішній час АМ розпочав перехід від масового виробництва до масової модернізації відповідно до потреб замовника і персоналізації у створенні багатьох товарів. Це призведе до появи більш енергетично ефективних і екологічно чистих виробничих процесів, а також викличе значні зміни у виробництві.

Масове виробництво

Масове виробництво бере свій початок у кінці 1890-х - початку 1900-х років. Воно в основному базується на ефективному виробництві великих обсягів товару, що призводить до економії та випуску більш дешевої продукції. Рентабельність капітальних вкладень є визначальним фактором. Більшість сучасних виробництв, як і раніше, використовують цю модель.

Детальніше...
 
Моніторинг ЗМІ: "Українські митники затримали 20 тонн молока з ГМО з Німеччини" PDF Друк e-mail

201208Митники не пустили в Україну 20 тонн незбираного молока з Німеччини з вмістом генно-модифікованих організмів.

Як повідомили сьогодні, 28 вересня, у Державній митній службі, від німецької компанії-виробника в Україну надійшов вантаж з продуктом для годівлі тварин, який є замінником незбираного молока.

"Під час митного огляду товару були відібрані зразки даного молока для направлення на експертне дослідження", - відзначили в держслужбі.

Детальніше...
 
Стандарти на Веб-сервіси консорціуму W3C затверджені як стандарти ISO/IEC PDF Друк e-mail

201206У вересні 2011 року консорціум World-Wide Web (W3C) і спільний технічний комітет ISO/IEC JTC 1 «Інформаційні технології» оголосили про офіційне затвердження пакета технологій Веб-сервісів W3C як міжнародних стандартів ISO/IEC. Тепер ці широко застосовуються технології, оформлені у вигляді стандартів ISO/IEC JTC 1, виграють від їхнього офіційного визнання національними організаціями, що буде сприяти функціональній сумісності та зменшенню ринкової фрагментації, а також принесе переваги для усіх користувачів.

Детальніше...
 
Інформація щодо технічних регламентів PDF Друк e-mail
Держспоживстандарт розглянув лист Держмитслужби від 31.08.2011 № 11.1/3-16.3/12124 щодо надання переліків продукції, що підлягає оцінці відповідності, і з метою недопущення ввезення на територію України продукції (товару), яка не відповідає вимогам, встановленим законодавством або нормативними документами, чинними в Україні, надсилає для керівництва в роботі:
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня331332333334335336337338339340НаступнаКінець »

Сторінка 337 з 391
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua