Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяПроведено моніторінг ЗМІ 22.01.2010 р. PDF Друк e-mail
Проведено моніторінг ЗМІ online.

В результаті були відібрані найцікавіші статті, що стосуються якості ковбасних виробів, генетично модифікованих організмів (ГМО), маркування харчових продуктів. (Докладніше...)

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"
 
До уваги виробників харчових продуктів! PDF Друк e-mail

З метою удосконалення споживчого маркування харчових продуктів Держспоживстандартом України видано Наказ №482 від 30.12.2009 р. "Про затвердження Зміни №1 до національного стандарту ДСТУ 4518:2008". Згідно зі зміною останнє речення п.4.5.1.2 викладається у новій редакції:

"Загальну та власну назву продукту треба подавати на лицевому чи видимому боці паковань у зручному для споживача місці".

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 18.01.2010 до 22.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

3 сертифікати відповідності на послуги міць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Артек»,  «Аю-Даг» та «Скальне» без підтвердження їхньої категорії ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

Детальніше...
 
Проведено моніторінг ЗМІ PDF Друк e-mail

Проведено моніторінг ЗМІ online. Пропонуємо до Вашої уваги наступні статті щодо харчової продукції та лікеро-горілчаних виробів:

АПК-Інформ :

"Вступил в силу закон Украины об обязательном информировании граждан о наличии в пищевых продуктах ГМО…"

"Турция восстанавливает запрет на ГМ продукцию..."

Інформаційне  агенство «е-Крым»:

"Жизнь по новым правилам…"

Глав Ред Столиця:

"В Киеве изъяли фальсифицированную водку стоимостью 1 млн грн..."

 

 
До уваги виробників харчової продукуції! PDF Друк e-mail

Нагадуємо, що Верховною Радою України прийнято Закон України Про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО).

Зокрема, законом встановлено вимоги до маркування харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми або вироблені з їх використанням.

Дія закону не поширюється на тютюн і тютюнові вироби та харчові продукти, вироблені для особистого споживання.

Згідно із документом, усі харчові продукти, що знаходяться в обігу в Україні, етикетуються державною мовою України та містять у доступній для сприймання споживачем формі інформацію про наявність чи відсутність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів, що відображається на етикетці харчового продукту написом «ГМО» чи «без ГМО» відповідно.

 
До уваги користувачів послугами фонду НД! PDF Друк e-mail

Повідомляємо про зміну телефону фонду нормативних документів ДП "Укрметртестстандарт":

старий тел./факс (044)452-06-84 змінено на новий

тел./факс: (044) 423-77-41.

Заявки з приводу придбання офіційних копій стандартів відправляйте, будь лакса, на новий номер (044) 423-77-41 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Підсумки державного нагляду в грудні 2009 року PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва за 12 місяців 2009

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з початку січня 2010 року до 15.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Оленка» ФОП Пюра Е.А. з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні Підприємства Укоопспілки готелю «Кооператор» з підтвердженням її категорії «перша»; м. Київ.

 
Щодо ТУ, які не відповідають національним стандартам PDF Друк e-mail

До уваги керівників

територіальних органів Держспоживстандарту України!

Надаємо інформацію щодо технічних умов (ТУ) на ковбаси та ковбасні вироби, зареєстровані ДП «Укрметртестстандарт», які станом на 20.01.2010 р. не відповідають національним стандартам України на зазначену продукцію:

ДСТУ 4427:2005 «Ковбаси сирокопчені та сиров’ялені. Загальні технічні умови»,

ДСТУ 4433:2005 «Ковбаси смажені. Загальні технічні умови»,

ДСТУ 4435:2005 «Ковбаси напівкопчені. Загальні технічні умови»,

ДСТУ 4436:2005 «Ковбаси варені, сосиски, сардельки, хлібці м’яс ні. Загальні технічні умови».

Згідно з Законом України №1782-VI від 22.12.2009 р. "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи", який набрав чинності 31.12.2009 р. дія ТУ України, які не відповідають вимогам вищезазначених ДСТУ зупинено з 15.01.2010 р.

Перелік ТУ...

 
« ПочатокПопередня341342343344345346НаступнаКінець »

Сторінка 342 з 346
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua