Головна

Авторизація



Моніторинг ЗМІ: "Как в Украине обманывают потребителя с помощью красивой упаковки" PDF Друк e-mail

20123Упаковка продуктов, которая должна быть главным помощником потребителя в выборе качественного товара, все чаще становится инструментом обмана покупателей.

Главным образом потребителя обманывают за счет веса продукта. Внешне как бы ничего не меняется: цена остается на прежнем уровне, та же самая упаковка, но продукта в ней уже меньше. Покупатель просто не замечает, что в вес продукта уменьшился – ведь речь идет об уменьшении максимум на 10% - и не утруждает себя чтением этикетки на знакомой упаковке. Такая тактика производителей обусловлена психологическими особенностями потребителя. Как рассказал газете «The New York Times» профессор Джон Гурвиль, покупатели сильнее реагируют на повышение цен на продукты, чем на уменьшение веса упаковки. Этим активно пользуются производители, убаюкивая нас с привычными упаковками. Все, вроде бы, как прежде, но у банки, оказывается, сильно вогнутое дно, пакетик с чипсами больше наполнен воздухом, чем чипсами, а плитка шоколада слегка «присела».

Детальніше...
 
19 травня 2011 року у складі української урядової офіційної делегації Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів взяв участь у засідання Глав урядів країн-учасниць СНД PDF Друк e-mail

2011819 травня в Мінську відбулося п'ятдесят сьоме засідання Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав. Динамічний розвиток ринків товарів і послуг істотно впливає на споживчий попит населення і висуває нові завдання перед системами державного і суспільного захисту прав споживачів. У зв'язку з цим глави урядів прийняли рішення створити Консультативну раду із захисту прав споживачів і внести відповідні зміни до Угоди про основні напрями співпраці держав – учасників Співдружності Незалежних Держав в області захисту прав споживачів від 25 січня 2000 року. В даний час законодавство про захист прав споживачів прийняте в більшості держав – учасників СНД. Підписана також Угода про основні напрями співпраці держав – учасників Співдружності Незалежних Держав в області захисту прав споживачів від 25 січня 2000 року. Проте нині існуючий рівень координації діяльності держав – учасників СНД по практичній реалізації даної Угоди не дозволяє вирішити проблеми безпеки споживчих товарів і послуг, а також запобігання доступу неякісної продукції на ринки країн СНД, що і зумовило необхідність створення органу галузевої співпраці по захисту прав споживачів.

Джерело: http://www.dssu.gov.ua

 
Моніторинг ЗМІ: Правовые аспекты развития органического хозяйствования ("Мир продуктов") PDF Друк e-mail

20117"Производство органических продуктов происходит в нормативно-правовых рамках. На значимых аспектах правового поля акцентировал внимание Евгений Милованов, к. э. н, Председатель Правления Федерации органического движения Украины

– Евгений Владимирович, каковы на сегодня законодательные условия для развития органического хозяйствования в Украине?
– Относительно законодательства Украины, на сегодня существует определенный правовой вакуум для сектора органического производства. Закон «Об органическом производстве» в течение последних семи лет находился в различных стадиях разработки. И вот, наконец, стали происходить более динамичные движения. 1 февраля текущего года последняя версия Закона была принята Верховной Радой в первом чтении. И 1 марта Комитетом ВР по вопросам аграрной политики и земельных отношений, версия с доработками и коррективами была рекомендована к рассмотрению в ВР и принятию во втором чтении.

Детальніше...
 
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції" PDF Друк e-mail

vrЗаконом врегульовуються відносини щодо відповідальності за шкоду, завдану потерпілому внаслідок дефекту в продукції, яка введена в обіг в Україні.

Згідно із законом, продукція є такою, що має дефект, у разі, коли вона не відповідає рівню безпеки, на яку споживач або користувач має право розраховувати, виходячи з усіх обставин, зокрема пов´язаних з розробленням, виробництвом, обігом, транспортуванням, зберіганням, встановленням, технічним обслуговуванням, споживанням, використанням, знищенням (утилізацією, переробкою) цієї продукції, а також наданням застережень та іншої інформації про таку продукцію, у тому числі: представлення продукції споживачеві або користувачеві, включаючи її вигляд, склад, упаковку, маркування та іншу інформацію про продукцію, її споживання, використання та знищення (утилізацію, переробку); використання продукції, яке обґрунтовано можна передбачити; час, коли продукцію було введено в обіг.
Детальніше...
 
Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про розвиток виробництва та споживання біологічних палив PDF Друк e-mail

vrЗаконопроектом (реєстр. №7524) визначаються правові засади регулювання обігу (виробництва і споживання) біологічних палив, які базуються на основі використання джерел відновлюваної сировини та біохімічних методів її переробки.

Документом, зокрема, пропонується віднести до біологічних палив: біоетанол; біопаливо моторне; біопаливо дизельне; сумішеві палива; компоненти, виготовлені з біологічної енергетичної сировини, для змішування з традиційними видами палива; біоводень; біогаз; ЕТБЕ (етил-трет-бутиловий ефір), виготовлений з використанням біоетанолу.

Планується також, що держава забезпечуватиме розвиток виробництва та споживання біопалив шляхом вжиття заходів з економічного стимулювання споживання біопалив виробниками та споживачами в Україні, серед яких створення системи державних стандартів у сфері виробництва та споживання біопалив і нормативно-технічних показників споживчої якості, енергетичної цінності та екологічної безпеки біопалив.

 
Стандарти ISO в підтримку «Десятиліття дій ООН щодо забезпечення безпеки дорожнього руху» PDF Друк e-mail

20115Більше 200 міжнародних стандартів є доказом вкладу ISO у підтримку «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху», оголошеного Організацією Об'єднаних Націй (ООН).

Дорожньо-транспортний травматизм стає провідною причиною загибелі молодих людей у ​​віці 15-29 років. Щорічно в світі на дорогах гине майже 1,3 мільйона осіб, дорожні аварії займають дев'яте місце в списку світових причин смертності. Крім того, дорожньо-транспортні пригоди стають причиною від 20 до 50 мільйонів щорічних випадків травм, що не приводять до загибелі. У багатьох країнах, невідкладна медична допомога і підтримка жертв дорожньо-транспортних аварій виявляється в недостатній мірі. Такі травми, яких можна запобігти, перевантажують сектор медичних послуг.

«Десятиріччя дій», яке стартувало 11 травня 2011 року, покликане запобігти дорожньо-транспортні смерті і травмам, які за оцінками експертів до 2020 року складатимуть 1,9 млн. випадків на рік.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO поліпшить захист пацієнтів від несправного або низькоякісного медичного обладнання PDF Друк e-mail

20116Щороку на ринку з'являються тисячі нових медичних пристроїв. Чи безпечні вони? Новий міжнародний стандарт ISO допоможе краще оцінювати безпеку і характеристики медичного обладнання і, тим самим, покращувати захист пацієнтів та забезпечувати технічну базу для регулювання і зниження технічних бар'єрів у торгівлі.

Стандарт ISO 14155:2011 «Випробування клінічні медичних виробів для людей. Належна клінічна практика» допоможе підвищити якість медичного обладнання та створить передумови для стимулювання виробників надавати гарантію, що їхня продукція не порушує безпеки пацієнтів.

За даними доповіді Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) за 2007 рік у США щорічно більше мільйона проблемних випадків були пов'язані з медичним обладнанням, а в деяких країнах, що розвиваються, майже 50% медичного обладнання було непридатним до використання або придатним лише частково.

Детальніше...
 
Втілена мрія мандрівника. Машинозчитувальні паспорти, візи та проїзні документи PDF Друк e-mail

20114Стаття публікується в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2011

У XXI столітті контроль безпеки  мандрівників значно посилився. Перше, що  спадає на думку, – це перевірка особистості і багажу у аеропортах. Зазвичай ми не звертаємо уваги на перевірку безпеки документів, що засвідчують особу, а вона є не тільки важливою, але й істотною частиною подорожі.

Для внутрішнього туризму місцевими органами влади дозволяються різні варіанти документів, що засвідчують особистість. Але міжнародна подорож – це зовсім інша справа. Під час перевірки особистості органами прикордонного контролю або авіакомпанією необхідно надати офіційні проїзні документи, такі як паспорти, і, за необхідності, візи, або, якщо це дозволяється, інші офіційні проїзні документи, що забезпечують ідентифікацію особи та підтверджують її право на перетинання кордону: національне посвідчення особи (ID–картка), ідентифікаційну картку, що підтверджує наявність виду на проживання (Permanent Resi­dent Card), картку перетину кордону (Border Crossing Card) тощо.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

20112Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 10.05.2011 до 13.05.2011 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Либідь» ТОВ «Оствесттур»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану готелю «Либідь» ТОВ «Оствесттур» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги ТОВ «Оствесттур» з підтвердженням категорії перукарні «друга»; »; м. Київ.

 
« ПочатокПопередня341342343344345346347348349350НаступнаКінець »

Сторінка 347 з 391
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua