Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяПрийнято 911 стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України повідомляє:

Впродовж 2009 року наказами Держспоживстандарту України прийнято 1159  національних стандартів. З них 911 гармонізовані з міжнародними та європейськими. При цьому, минулого року прийнято 5 змін, гармонізованих з європейськими. Таким чином, на сьогодні в Україні гармонізовано з міжнародними та європейськими 6398 національних стандартів.

Детальніше...
 
Ліквідовано ТК 109 PDF Друк e-mail

Наказом Держспоживстандарту України від 4 лютого 2010 р. № 27 ліквідовано ТК 109 "Гідрометеорологія".

 
Розпорядження КМУ "Про внесення змін до плану заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ" PDF Друк e-mail

Розпорядженням КМУ від 27 січня 2010 року №141 «Про внесення змін до плану заходів щодо адаптації української економіки до вимог СОТ», зокрема, встановлюється:

пункт 4 підпункт 6 викласти у такій редакції:

"6) забезпечення подальшого перегляду  переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, з метою виключення з нього продукції, на яку поширюється дія технічних регламентів або обов'язкова сертифікація якої не передбачена законом».

Виконання заходу покладене на Держспоживстандарт України.

Термін виконання  31 січня 2012 року.

У пункті 5:

підпункт 3 викласти у такій редакції:

"3) приведення у відповідність із Законами України "Про безпечність та якість харчових продуктів" і "Про  державне регулювання  імпорту сільськогосподарської продукції" переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Держспоживстандарту  в частині виключення харчової продукції  із зазначеного переліку"

Виконання заходу покладене на Держспоживстандарт України.

Термін виконання  1 квартал 2010 року.

 
Президент підписав Закон України PDF Друк e-mail

4.02.2010 р. Президент України підписав Закон України №1804-VI «Про внесення змін до Закону України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів», прийнятий парламентом 19.01.2010 р.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 01.02.2010 до 05.02.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Таверна «Любов і Голод» СПД-ФО Максимов В.М. без підтвердження його категорії; Київська обл., с. Романків.

2 сертифіката відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Оболонь» СПД-ФО Ісак М.В. та СПД-ФО Тартаковський І.С. без підтвердження його категорії; м. Київ.

5 лютого 2010 року відбувся ІІІ З'їзд Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України. До його участі запрошено делегатів - представників членів ФРТУ (тобто, обласних організацій роботодавців у сфері туризму), а також членів Ради ФРТУ. В даному заході також приймав участь заступник начальника центру – начальник відділу ДП «Укрметртестстандарт» Задирайко Юрій Валерійович.

На з'їзді обговорювалися стратегічні ініціативи щодо посилення впливовості  організацій роботодавців на формування державної політики у сфері туризму і курортів та ін.

 
Національний досвід країн світу в галузі стандартизації PDF Друк e-mail

Пропонуємо добірку статей Інформаційного бюлетеня з міжнародної стандартизації за темою

"Національний досвід країн світу в галузі стандартизації"

Докладніше...

 
Проведено моніторінг ЗМІ за тиждень PDF Друк e-mail

У розділі "Моніторінг ЗМІ on-line" опублікована добірка статей за тиждень (1.02.2010 р. - 5.02.2010 р).

Докладніше...

 
Підсумки державного нагляду в січні 2010 року PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в січні 2010 р.

 
Зареєстровано проект Закону України PDF Друк e-mail

03.02.2010 р.  за № 6034 зареєстровано схвалений урядом  Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності". Даний законопроект підготовлений Мінекономіки на виконання Плану першочергових заходів щодо виконання зобов’язань України у рамках членства в СОТ з метою створення сприятливих умов для вітчизняних товаровиробників і постачальників товарів. Проектом Закону пропонується внести зміни до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" в частині відміни обов’язкової реєстрації виробниками та постачальниками декларацій на продукцію у центральному органі виконавчої влади з питань технічного регулювання.

Довідково: Відповідно до Закону України "Про підтвердження відповідності" декларація про відповідність - це документально оформлена в установленому порядку заява виробника, де дається гарантія відповідності продукції вимогам, встановленим законодавством.

При скасуванні обов’язкової реєстрації декларацій виробник продукції самостійно під власну відповідальність складатиме декларацію про відповідність продукції вимогам технічних регламентів і зберігатиме її в комплекті документації на продукцію. Декларація буде пред’являтися лише за запитом з боку контролюючих органів.

 
« ПочатокПопередня351352353354355356НаступнаКінець »

Сторінка 351 з 356
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua