Головна
УкраїнськаРусский

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.


За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:


1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка), Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні кардіологічного санаторію «Ворзель» НАН України, Київська обл., смт. Ворзель.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану КП Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном  ТОВ «Комплекс У Лося» без підтвердження його категорії, Київська обл., с. Юрів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ТОВ «Комплекс У Лося», з підтвердженням його класу «перший», Київська обл., с. Юрів.

 
Підсумки державного нагляду у листопаді 2009 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в листопаді 2009 року.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 23.11.2009 до 27.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП «УкрНДНЦ» без підтвердження його категорії, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування бару «Парадіз Кабаре» ТОВ «ПК Київ», який знаходиться в готелі «Прем`єр Палац», з підтвердженням його класу «люкс»,  м. Київ.

 
Зареєстровано Наказ PDF Друк e-mail

10 листопада 2009 року в Міністерстві юстиції України зареєстровано Наказ №46 Міністерства культури і туризму України від 19.10.2009 року «Про внесення зміни до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг» за № 1048/17064.

Детальніше...
 
Каталог нормативних документів PDF Друк e-mail
Повідомляємо Вам, що на сайті почав працювати

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ

за допомогою якого Ви дізнаєтесь інформацію про чинність  стандартів: ДСТУ, ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN, ДСТУ ГОСТ, ГОСТ, РСТ тощо, а також дізнаєтесь про кількість змін/поправок до них.
 
VIII Міжнародний промисловий форум 2009 PDF Друк e-mail

24 - 27 листопада 2009 в Міжнародному виставковому центрі за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. „Лівобережна” відбудеться

VIII Міжнародний промисловий форум,

на якому буде представлена інформаційна продукція ДП «Укрметртестстандарт». Найкращі фахівці нашого підприємства візьмуть участь в семінарах, нарадах, круглих столах.


Органіатори:

Міністерство промислової політики України,

Українська Національна Компанія «Укрверстатінструмент»,

ТОВ «Міжднародний виставковий центр»

Запрошуємо Вас взяти участь в Форумі!

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності

з 09.11.2009

до 13.11.2009 року проводилися роботи

з сертифікації готельних послуг, послуг харчування  на підприємстві міста Києва.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

Детальніше...
 
Видано сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 26.10.2009 до 06.11.2009 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування  на підприємствах міста Києва.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності.

Детальніше...
 
Про перенесення заходів Європейського тижня якості в Україні PDF Друк e-mail

До відома киян та гостей Києва

про перенесення заходів Європейського тижня якості в Україні

Докладніше

З метою недопущення створення умов для погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та виконання п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 № 1152 «Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення»,  відповідно до розпорядження Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 2 листопада 2009 року № 20-р проведення загальнодержавних і регіональних заходів Європейського тижня якості в Україні у 2009 році, в т.ч. фінальні заходи Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» (урочиста церемонія нагородження переможців, лауреатів та фіналістів Конкурсу на загальнодержавному рівні), Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», національні виставки «100 кращих товарів України» та дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», які мали відбутись 10 листопада 2009 року в Центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)

перенесено на більш пізній термін.

 
« ПочатокПопередня351352353354355356357НаступнаКінець »

Сторінка 355 з 357
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2020, csm.kiev.ua