Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 26.04.2010 до 30.04.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Ранчо «Болівар» СПД-ФО Мостипан Є.Є. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Здорівка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Деліка» ФОП Падій О.Д.  без підтвердження категорії; Київська обл., м. Бровари.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану в готелі «Вісак» ФОП Дьячкова Л.М. з підтвердженням його класу «люкс»; м. Київ.

 

 
ISO 31000 і криза ісландського вулкану PDF Друк e-mail
Кевін Кнайт

iso18Хмара попелу від ісландського вулкану, який посіяв хаос серед пасажирів і аеропортів всією Європою, має також серйозні глобальні наслідки. Міжнародна асоціація повітряного транспорту припускає, що розвіяний попіл призвів до скасування сотень тисяч рейсів і втрат авіакомпаніями світу багатьох мільярдів доларів. Деякі авіакомпанії не можуть оправитися від понесених втрат.
Така несподівана подія не фігурує в якості ризиків у системі управління авіаційними та іншими компаніями. Крім авіакомпаній закриття європейського повітряного простору зробило вплив на всі галузі, від туризму до вирощування квітів і свіжих овочів в Африці, виробництва одягу в Бангладеші і електронних компонентів на Далекому Сході.
Виверження вулкана, попіл і інші його наслідки в більшій частині Європи є класичним прикладом подій низької ймовірності, головною проблемою яких є те, що про них, як правило, забувають під час розгляду потенційних ризиків для корпоративних цілей.
З урахуванням вже наявних відомостей про активність ісландського вулкану і вплив на авіацію минулих вивержень вулкана в Азії дивно, що не було вироблено ніяких планів управління подібним ризиком.

 

Детальніше...
 
Захист чутливого електронного обладнання від електростатичних розрядів PDF Друк e-mail

IEC рекомендує міжнародні стандарти ESD

 За матеріалами E-TECH, квітень 2010

iso14Хто не отримував електрошоку від дотику до металевої ручки після перетину кімнати з килимовим покриттям? Від ковзання по сидінню автомобіля? Від рукостискань? І, хоч статична електрика завжди присутня, люди рідко її помічають. Відчуття легкого електричного шоку служить нагадуванням, що статичні заряди існують і можуть бути болісними.

Які ж причини цих явищ? Всі електростатичні розряди (ESD), є результатом накопичення статичного заряду під час тертя. У результаті тертя однієї поверхні об іншу кількість електронів на одній з поверхонь зменшується, а на другій збільшується, що викликає різницю потенціалів електростатичної енергії між ними. Фактично напруга залежить від багатьох факторів, таких як електрична провідність матеріалу, стану навколишнього середовища і часу, на протязі якого матеріали залишаються в контакті.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n14Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 19.04.2010 до 23.04.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Мотель» СПД-ФО Солощук М.І. без підтвердження категорії; Рівненська обл., с. Ільпінь-2.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Затишок» СПД-ФО Солощук М.І.; Рівненська обл., с. Ільпінь-2.

2 сертифіката відповідності на послуги харчування ресторанів ДП «Готель «Спорт» з підтвердженням їх класу «перший»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном Мотель «Автотурист» ФОП Фаренюк О.В. без підтвердження категорії; м. Одеса.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Здоров’я» ФОП Фаренюк О.В.; м. Одеса.

 
Нова версія стандарту ISO 7117 на мотоциклетну швидкість PDF Друк e-mail

iso16Міжнародний стандарт ISO 7117 «Мотоцикли. Метод вимірювання для визначення максимальної швидкості», що надає виробникам і тестуючим органам методики для вимірювання максимальної швидкості мотоциклів, був оновлений з метою забезпечення більш точних результатів вимірювань, що враховують нові технології.
У третьому виданні всі методи випробувань та умови, такі як точність системи вимірювань і кліматичні умови, переглядались й оновлювались. У ISO 7117:2010 описуються різні стадії випробувань:
Підготовка випробування мотоциклів,
Вимірювальне обладнання та точність,
Випробувальні полігони,
Атмосферні умови,
Порядок проведення випробувань і розрахунок середньої швидкості,
Презентація результатів.

Детальніше...
 
ISO - надійний партнер для розвитку фінансуючих організацій PDF Друк e-mail

iso15ISO опублікувала нову брошуру, яка демонструє аспекти ефективності ISO, як надійного партнера для фінансуючих організацій, при створенні та реалізації технічної допомоги та підготовки кадрів для країн, що розвиваються.
У брошурі наголошується, що фінансучі організації часто стикаються з питанням: як забезпечити, щоб допомога, яку вони надають, привела до позитивних і довготривалих змін?
До конкретних прикладів, які пропонує брошура відноситься успішний досвід ISO із затвердження типових критеріїв для фінансуючих організацій, таких як:

  • Чи буде програма, на яку виділяються кошти, реально сприятиме нарощуванню потенціалу, досягненню економічного зростання і скорочення масштабів убогості?
  • Чи є в програмі підтвердження того, що постачальник має хорошу репутацію і перевірені результати?
  • Чи припускає програма постійне удосконалення для підтримки її актуалізації з урахуванням сьогоднішніх проблем?
  • Призначена ця допомога одержувачу, який визначає свої потреби і допомагає сформувати програму?
  • Які показники приймаються для оцінки позитивного впливу програми?

 

Детальніше...
 
Набирає чинності Технічний регламент безпеки іграшок PDF Друк e-mail

З 26 квітня 2010 р. набирає чинності Технічний регламент безпеки іграшок та вводиться обов’язкове декларування іграшок на відповідність вимогам Технічного регламенту.

РЕКОМЕНДАЦІЇ  із застосування Технічного регламенту Безпеки іграшок

Докладніше...

 
Першочергові заходи на 100 днів роботи системи Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

Держспоживстандартом України 22 квітня 2010 року підготовлено "Першочергові заходи, які мають бути реалізовані протягом 100 днів роботи системи Держспоживстандарту України (згідно Плану діяльності Держспоживстандарту України на 2010 рік)"

 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 372 з 382
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua