Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.01.2010 до 29.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні ФОП Бабіної Л.М., яка знаходиться в готелі «Юність» з підтвердженням її категорії «друга»; м. Одеса.

 
Проведено моніторінг ЗМІ 22.01.2010 р. PDF Друк e-mail
Проведено моніторінг ЗМІ online.

В результаті були відібрані найцікавіші статті, що стосуються якості ковбасних виробів, генетично модифікованих організмів (ГМО), маркування харчових продуктів. (Докладніше...)

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"
 
До уваги виробників харчових продуктів! PDF Друк e-mail

З метою удосконалення споживчого маркування харчових продуктів Держспоживстандартом України видано Наказ №482 від 30.12.2009 р. "Про затвердження Зміни №1 до національного стандарту ДСТУ 4518:2008". Згідно зі зміною останнє речення п.4.5.1.2 викладається у новій редакції:

"Загальну та власну назву продукту треба подавати на лицевому чи видимому боці паковань у зручному для споживача місці".

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 18.01.2010 до 22.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

3 сертифікати відповідності на послуги міць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Артек»,  «Аю-Даг» та «Скальне» без підтвердження їхньої категорії ДПУ «МДЦ «Артек»; АРК, смт. Гурзуф.

Детальніше...
 
Проведено моніторінг ЗМІ PDF Друк e-mail

Проведено моніторінг ЗМІ online. Пропонуємо до Вашої уваги наступні статті щодо харчової продукції та лікеро-горілчаних виробів:

АПК-Інформ :

"Вступил в силу закон Украины об обязательном информировании граждан о наличии в пищевых продуктах ГМО…"

"Турция восстанавливает запрет на ГМ продукцию..."

Інформаційне  агенство «е-Крым»:

"Жизнь по новым правилам…"

Глав Ред Столиця:

"В Киеве изъяли фальсифицированную водку стоимостью 1 млн грн..."

 

 
До уваги виробників харчової продукуції! PDF Друк e-mail

Нагадуємо, що Верховною Радою України прийнято Закон України Про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО).

Зокрема, законом встановлено вимоги до маркування харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми або вироблені з їх використанням.

Дія закону не поширюється на тютюн і тютюнові вироби та харчові продукти, вироблені для особистого споживання.

Згідно із документом, усі харчові продукти, що знаходяться в обігу в Україні, етикетуються державною мовою України та містять у доступній для сприймання споживачем формі інформацію про наявність чи відсутність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів, що відображається на етикетці харчового продукту написом «ГМО» чи «без ГМО» відповідно.

 
До уваги користувачів послугами фонду НД! PDF Друк e-mail

Повідомляємо про зміну телефону фонду нормативних документів ДП "Укрметртестстандарт":

старий тел./факс (044)452-06-84 змінено на новий

тел./факс: (044) 423-77-41.

Заявки з приводу придбання офіційних копій стандартів відправляйте, будь лакса, на новий номер (044) 423-77-41 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Підсумки державного нагляду в грудні 2009 року PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва за 12 місяців 2009

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з початку січня 2010 року до 15.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Оленка» ФОП Пюра Е.А. з підтвердженням його категорії «*» (одна зірка); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні Підприємства Укоопспілки готелю «Кооператор» з підтвердженням її категорії «перша»; м. Київ.

 
« ПочатокПопередня371372373374375376НаступнаКінець »

Сторінка 372 з 376
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua