Головна

АвторизаціяДержспоживстандарт проведе нараду з питань обов’язкової сертифікації харчових продуктів. PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

n517 вересня 2010 року за ініціативою Держспоживстандарту пройде розширена нарада, присвячена обговоренню питання про обов’язкову сертифікацію харчової продукції. На нараді буде озвучена позиція Європейської бізнес-асоціації, Міжнародної фінансової корпорації, та асоціацій вітчизняних виробників: ЗАТ "Укркондитер", Національної асоціації молочників України "Укрмолпром", Національної асоціації виробників м’яса і м’ясопродуктів України "Укрм’ясо", Асоціації "Укроліяпром". Також у нараді візьмуть участь представники Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики України. Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства юстиції України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання робочої групи з питань розробки порядку сертифікації та категоризації готелів згідно з Європейськими нормами PDF Друк e-mail

02 вересня 2010 року в приміщенні Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму України відбулося чергове засідання робочої групи з питань розробки порядку сертифікації та категоризації готелів згідно з Європейськими нормами. ДП «Укрметртестстандарт» представляє в цій робочій групі заступник начальника центру-начальник відділу підтвердження відповідності Задирайко Юрій Валерійович.

 
Держспоживстандарт України ініціює внесення змін до законодавства про захист прав споживачів PDF Друк e-mail

n50Прес-служба Держспоживстандарту України

 

Держспоживстандарт України ініціює внесення змін до законодавства, що регулює захист прав споживачів у випадку купівлі неякісних лікарських засобів, медичної техніки, отримання послуг лікування і реабілітації через неправдиву рекламу.
Детальніше...
 
Фахівці Держспоживстандарту України впродовж червня-серпня 2010 року забракували понад 28 % перевіреної фасованої питної і мінеральної води та безалкогольних напоїв під час виробництва PDF Друк e-mail
n49Інспектори державного нагляду Держспоживстандарту України впродовж червня-серпня 2010 року перевірили близько 230481 дал питної фасованої і мінеральної води та безалкогольних напоїв на загальну суму понад 3 млн. 111 тис. грн. під час виробництва. Через невідповідність нормативній документації (НД) було забраковано понад 65399 (28 %) продукції на загальну суму понад 1 млн. 301 тис. грн. Загалом було перевірено 183 підприємства, на 116 із них виявлено порушення. Зокрема, фахівці перевірили 60329,9 дал питної фасованої води вартістю 762,3 тис. грн. Забраковано було 14545,03 дал продукції на загальну суму 762,291 тис. грн. Перевіреної мінеральної води було 95717,1 дал на суму 995,6 тис. грн. НД не відповідало 24715,38 дал продукції на загальну суму 251,24 тис. грн.
Детальніше...
 
Два нових стандарта ISO щодо безпечної утилізації суден PDF Друк e-mail

iso55ISO опублікувала дві нові специфікації ISO/PAS 30006:2010 «Системи менеджменту рециклінгу судів. Діаграми, що показують місцезнаходження небезпечних матеріалів на борту судна» та ISO/PAS 30007:2010 «Судна та морські технології. Заходи щодо запобігання викидів азбесту та його впливу під час рециклінгу судів». Метою цих загальнодоступних специфікацій (PAS) є підвищення безпеки працівників та захист навколишнього середовища.

Рециклінг судів сприяє сталому розвитку та є найбільш екологічно безпечним способом утилізації судів, оскільки практично будь-яка частина корпусу і обладнання суден можуть бути повторно використані. Опубліковані специфікації містять керівництва з підготовки суден для рециклінгу, вони також допоможуть звести до мінімуму використання потенційно небезпечних матеріалів і відходів протягом усього терміну експлуатації судна.

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO для космічних проектів PDF Друк e-mail

iso54Новий стандарт ISO 16192:2010 «Авіаціокосмічні системи. Досвід, накопичений в космічних проектах (Вивчені уроки)» допоможе організувати більш ефективну роботу космічних систем, їх виробників і операторів шляхом впровадження принципів та керівних вказівок на основі досвіду, набутого в попередніх космічних проектах.

Застосування стандарту ISO 16192:2010 буде сприяти зменшенню помилок, поліпшенню методів роботи, зниженню ризиків невідповідності встановленим цілям.

Детальніше...
 
Уряд призначив Олександра Матвійчука Головою Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Кабінет Міністрів України призначив Головою Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики Олександра Матвійчука відповідно до розпорядження № 1643-р. 

Нового керівника колективу Комітету представив заступник Міністра економіки України Михайло Русинський. Він повідомив, що новопризначений Голова відомства має чималий досвід роботи у Верховній Раді України.

«Зокрема, Олександр Матвійчук з 1993 по 2010 рік працював в апараті Верховної Ради України старшим консультантом комісій Верховної Ради України з питань базових галузей народного господарства, з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, а також заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України», – зазначив Михайло Русинський.
Детальніше...
 
Нова редакція Правил обов`язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення PDF Друк e-mail

Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 17.06.2010 р. № 238 викладено у новій редакції Правила обов'язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання), затверджені наказом Держстандарту України від 27.01.99 р. № 37 (у редакції наказу Держспоживстандарту України від 03.09.2007 № 207).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 10 серпня 2010 р. за N 665/17960 і набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.08.2010 до 27.08.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Едем» ФОП Давиденко В.В. без підтвердження його категорії; Київська обл., м. Бровари.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні Філії інформаційно-комунікаційних систем ВАТ «Укртелеком»; м. Київ.

 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 372 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua