Головна

АвторизаціяРозробка майбутнього стандарту ISO 50001 з управління енергією переходить на стадію проекту міжнародного стандарту PDF Друк e-mail
iso49Майбутній стандарт ISO 50001 з управління енергією був нещодавно затверджений в якості проекту міжнародного стандарту (DIS).
ISO  50001 буде створювати основу управління енергією на промислових підприємствах, комерційних об'єктах і цілих організаціях. Планується широке застосування стандарту за межами національних секторів економіки, передбачається, що цей стандарт зробить впливу на 60% споживання енергії у світі.
Документ заснований на загальних елементах всіх стандартів ISO на системи управління, забезпечуючи, таким чином, високий рівень сумісності з ISO 9001 (управління якістю) та ISO 14001 (екологічний менеджмент).
Детальніше...
 
Нова директива ЄС щодо енергетичних характеристик будівель PDF Друк e-mail

iso5019 травня 2010 Європейським парламентом та Радою прийнята нова Директива 2010/31/EU щодо енергетичних характеристик будівель.

Директива набула чинності  8 липня 2010р. Ця директива скасовує та замінює діючу раніше Директиву 2002/91/ЕС.

Метою нової директиви є поліпшення енергетичних характеристик будівель в межах Європейського співтовариства, враховуючи зовнішні кліматичні та місцеві умови, вимоги щодо умов всередині приміщення і ефективне використання фінансових коштів.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт перевіряє продукцію дитячого харчування всіх виробників PDF Друк e-mail
n30Прес-служба Держспоживстандарту України

Для запобігання потрапляння на споживчий ринок неякісної та небезпечної продукції дитячого харчування територіальні управління у справах захисту прав споживачів Держспоживстандарту України та центри стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України систематично проводять перевірки цієї продукції як в торговельній мережі, так і під час виробництва та зберігання.

Перевіркам на відповідність вимогам нормативної документації та чинного законодавства підлягає вся без винятку продукція, що перебуває в торговельній мережі, незважаючи на торговельні марки та товаровиробників. Продукція, яка не відповідає вимогам чинного законодавства та нормативної документації, забороняється до реалізації.

Крім того,  Кабінет Міністрів України надав доручення Держспоживстандарту провести перевірку реалізації продуктів дитячого харчування на споживчому ринку України.
Детальніше...
 
Голова Держспоживстандарту України зустрівся з головою Громадської ради при Держспоживстандарті PDF Друк e-mail

Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький провів зустріч з головою Громадської Ради при Держспоживстандарті, головою правління Союзу споживачів України Леонідом Школьником.

 

Детальніше...
 
Відбулась нарада щодо розробки нових вимог до готелів різних категорій PDF Друк e-mail

8 липня 2010 року під керівництвом заступника голови Державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму України Заруби Дмитра Васильовича відбулась нарада щодо розробки нових вимог до готелів різних категорій.

У вищезазначеній нараді брав участь заступник начальника Центру-начальник відділу підтвердження відповідності ДП «Укрметртестстандарт» – Задирайко Юрій Валерійович.

В Росії розпочато обов`язкову класифікацію готелів (Моніторинг ЗМІ) >>>

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n29Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 05.07.2010 року до 09.07.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру Спального корпусу № 2 санаторію «Квітка Полонини» Закарпатської філії «ЦСТРІ м. Києва»; Закарпатська обл., с. Солочин.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування кафе «Центр» Спального корпусу № 2 санаторію «Квітка Полонини» Закарпатської філії «ЦСТРІ м. Києва», яке орендує ФОП Шаблатович В.О.; Закарпатська обл., с. Солочин.

 
ISO / TS 29001 отримує все більш широке визнання на міжнародній нафтовій та газовій промисловості PDF Друк e-mail
iso48 Після представлення третього видання технічної специфікації  ISO/TS 29001 «Нафтова, нафтохімічна і газова промисловість. Галузеві системи менеджменту якості . Вимоги до продукції та організації постачань послуг для міжнародної нафтової та газової промисловості» вона отримала більш широке визнання у якості базового документа, що встановлює вимоги до якості управління в цих секторах.
ISO/TS 29001:2010 визначає системи менеджменту якості (СМЯ), вимоги до продукції та організації постачань послуг для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості. Третє видання оновило специфікацію, тепер вона включає текст ISO 9001:2008, загальний стандарт на системи управління якістю, без змін і в повному обсязі. Нафтова, нафтохімічна і газова промисловості одержали по конкретних секторах додаткові вимоги.
Детальніше...
 
Голова Держспоживстандарту зустрівся з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні PDF Друк e-mail

7 липня 2010 року відбулась зустріч Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького з керівництвом та членами Американської Торгівельної Палати в Україні (далі - АТПУ).

 

Детальніше...
 
Протягом І півріччя 2010 року Держспоживстандарт виявив порушення на 66 % перевірених підприємств з виробництва та зберігання нафтопродуктів PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

 

Протягом першого півріччя 2010 року фахівці державного нагляду Держспоживстандарту України перевірили дотримання стандартів, норм і правил на 108 підприємствах з виробництва, зберігання та оптової реалізації нафтопродуктів. Порушення вимог нормативної документації (НД) було виявлено на 72 підприємствах (66 %).
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 376 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua