Головна

АвторизаціяРосія припиняє розробку національних технічних регламентів PDF Друк e-mail

iso47Росія припиняє розробку національних технічних регламентів після початку дії Митного союзу між Росією, Казахстаном і Білорусією. Про це повідомив журналістам заступник міністра промисловості і торгівлі РФ Володимир Саламатов.
За його словами, надалі будуть розроблятися тільки техрегламенти Митного союзу. Вже розроблені регламенти на даний момент будуть прийняті, але надалі нових національних регламентів розроблятися вже не буде, сказав він, пояснивши, що учасниками митного союзу "будуть розроблятися наднаціональні технічні регламенти".
Після прийняття єдиних техрегламентів відповідні національні регламенти припинять дію. За даними Саламатова у РФ розроблено 18 національних техрегламентів в Казахстані - 64, а в Білорусії - 15.

Журнал «Стандарты и качество»

 
Виробників маргарину закликають змінити маркування PDF Друк e-mail

iso46Американські органи охорони здоров'я (AMA) планують зобов'язати виробників маргарину змінити маркування свого продукту. Сучасні норми, встановлені Управлінням з контролю за харчовими продуктами та фармацевтичними препаратами США (FDA) допускають писати на упаковці маргарину "без трансжирів", якщо вміст трансгенного інгредієнта не перевищує 0,5 грамів.

За словами Едварда Ленгстона (Edward Langston) з AMA, відмова від споживання трансжирів скорочує ризик виникнення серцевих захворювань. Однак за сьогоднішніми етикеткам незрозуміло, містить продукт трансгенні компоненти чи ні. Відомство закликає FDA змінити існуючі норми маркування і зобов'язати виробників вказувати більш точну інформацію про зміст транс-і насичених жирів.

 

Детальніше...
 
07 липня 2010 року Голова Держспоживстандарту України зустрінеться з представниками компаній-членів Американської Торгівельної Палати в Україні PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Сьогодні, 07 липня 2010 року о 17.00, відбудеться зустріч Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького з представниками компаній-членів Американської Торгівельної Палати в Україні. Під час зустрічі планується розглянути результати діяльності Держспоживстандарту України за перше півріччя 2010 року, проекти законодавчих актів, що знаходяться на стадії розробки, а також окреслити пріоритетні напрями майбутньої роботи.

 
Підсумки державного нагляду в 2 кварталі 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької  діяльності міста Києва  в ІІ кварталі 2010 року.

 
Підсумки державного нагляду в червні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в червні 2010.

 
Стандарти ISO, які повинні поліпшити якість морських видів палива PDF Друк e-mail
iso44Нове видання двох стандартів ISO на морське паливо були розроблені для задоволення вищих міжнародних вимог до якості повітря, безпеки судноплавства, характеристикам двигуна і здоров'я екіпажу.

Четверте видання стандарту ISO 8217:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F). Технічні характеристики морських видів палива» було обумовлено проханням партнера ISO - Міжнародної морської організації (IMO) - підготовки до введення переглянутого Додатку VI Міжнародної конвенції із запобігання забрудненню з суден (MARPOL).
ISO 8217:2010 видається 15 червня разом з новою редакцією додаткового стандарту ISO 8216-1:2010 «Нафтопродукти. Паливо (клас F) класифікація. Частина 1: Категорії морських видів палива».

Детальніше...
 
В Україні необхідно створити сучасну систему контролю безпечності продовольчої продукції PDF Друк e-mail
n28

Прес-служба Держспоживстандарту

Держспоживстандарт України підтримує необхідність створення в Україні сучасної системи контролю якості та безпечності продовольчої продукції. Про це заявив Голова Комітету Олег Поволоцький під час розширеного засідання Колегії Держспоживстандарту України 1 липня 2010 року.

За його словами, така система контролю безпечності продовольчої продукції має бути створена на базі європейського досвіду, що передбачає прийняття низки технічних регламентів на харчову продукцію, впровадження стандартів «Кодексу Аліментаріус» та створення відповідної національної сучасної інфраструктури. При цьому, слід зважити на зобов’язання України у цій сфері в рамках СОТ. З іншого боку, як відомо, Генеральна прокуратура України оскаржила рішення Кабінету Міністрів України щодо скасування обов’язкової сертифікації харчової продукції.

Беручи до уваги ці чинники, керівництво Держспоживстандарту вважає за доцільне застосувати зважений підхід, який базується на поетапному скороченні протягом 2010 – 2011 років переліку харчової продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації.

Як повідомлялось раніше, наприкінці травня 2010 року Держспоживстандарт України подав до Міністерства економіки України розроблені проекти законів («Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України»), які скеровані на недопущення на українські ринки неякісної продукції та на забезпечення належного рівня якості й конкурентоспроможності вітчизняних товарів.

 
Підсумки 37-го засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР) PDF Друк e-mail

iso427-8 червня 2010 року в м. Одесі пройшло 37-е засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР). На 37-му засіданні МДР були підведені підсумки роботи Ради за період між 35-м і 37-м засіданнями МДР та намічено подальші шляхи співпраці в області гармонізації технічних регламентів, міждержавної стандартизації, метрології, оцінки відповідності, у тому числі акредитації.

  У роботі 37-го засідання МДР взяли участь делегації: Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіка Молдова, Російської Федерації, РеспублікіТтаджікістан, Туркменістану, Республіки Узбекистан, України,
Виконавчого комітету СНД; Бюро зі стандартів МДР.
Детальніше...
 
Вимірювання задоволеності клієнтів з новою технічної специфікацією ISO PDF Друк e-mail
iso41ISO розробила нову технічну специфікацію ISO/TS 10004:2010 «Менеджмент якості. Задоволеність споживача. Керівні принципи», яка містить рекомендації для організацій з розроблення ефективних процесів для моніторингу та оцінки задоволеності клієнтів.
Задоволення потреб клієнтів є одним із ключових елементів для успіху організації, будь то в державному чи приватному секторі.
Інформація, отримана в результаті моніторингу та вимірювання задоволеності клієнтів, може допомогти визначити можливості для поліпшення стратегії організації, її продукції, процесів і характеристик, які цінуються клієнтами, і які служать цілям організації. Ці вдосконалення можуть зміцнити довіру клієнтів і привести в комерційних та інших пільг.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 377 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua