Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 01.02.2010 до 05.02.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Таверна «Любов і Голод» СПД-ФО Максимов В.М. без підтвердження його категорії; Київська обл., с. Романків.

2 сертифіката відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Оболонь» СПД-ФО Ісак М.В. та СПД-ФО Тартаковський І.С. без підтвердження його категорії; м. Київ.

5 лютого 2010 року відбувся ІІІ З'їзд Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України. До його участі запрошено делегатів - представників членів ФРТУ (тобто, обласних організацій роботодавців у сфері туризму), а також членів Ради ФРТУ. В даному заході також приймав участь заступник начальника центру – начальник відділу ДП «Укрметртестстандарт» Задирайко Юрій Валерійович.

На з'їзді обговорювалися стратегічні ініціативи щодо посилення впливовості  організацій роботодавців на формування державної політики у сфері туризму і курортів та ін.

 
Національний досвід країн світу в галузі стандартизації PDF Друк e-mail

Пропонуємо добірку статей Інформаційного бюлетеня з міжнародної стандартизації за темою

"Національний досвід країн світу в галузі стандартизації"

Докладніше...

 
Проведено моніторінг ЗМІ за тиждень PDF Друк e-mail

У розділі "Моніторінг ЗМІ on-line" опублікована добірка статей за тиждень (1.02.2010 р. - 5.02.2010 р).

Докладніше...

 
Підсумки державного нагляду в січні 2010 року PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в січні 2010 р.

 
Зареєстровано проект Закону України PDF Друк e-mail

03.02.2010 р.  за № 6034 зареєстровано схвалений урядом  Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності". Даний законопроект підготовлений Мінекономіки на виконання Плану першочергових заходів щодо виконання зобов’язань України у рамках членства в СОТ з метою створення сприятливих умов для вітчизняних товаровиробників і постачальників товарів. Проектом Закону пропонується внести зміни до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" в частині відміни обов’язкової реєстрації виробниками та постачальниками декларацій на продукцію у центральному органі виконавчої влади з питань технічного регулювання.

Довідково: Відповідно до Закону України "Про підтвердження відповідності" декларація про відповідність - це документально оформлена в установленому порядку заява виробника, де дається гарантія відповідності продукції вимогам, встановленим законодавством.

При скасуванні обов’язкової реєстрації декларацій виробник продукції самостійно під власну відповідальність складатиме декларацію про відповідність продукції вимогам технічних регламентів і зберігатиме її в комплекті документації на продукцію. Декларація буде пред’являтися лише за запитом з боку контролюючих органів.

 
Розроблено проект постанови КМУ PDF Друк e-mail

Держспоживстандартом України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку етикетування (маркування) харчових продуктів щодо вмісту в них генетично модифікованих організмів».

Зазначений проект постанови підготовлено відповідно до пункту 6 протоколу № 4 засідання Кабінету Міністрів України від 20.01.2010 щодо плану організації проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації законів України від 17.12.2009 № 1778-VI «Про внесення змін до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів” щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО)» та від 17.12.2009 № 1779-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів».

 
Прооведено моніторінг ЗМІ 29.01.2010 р. PDF Друк e-mail

Проведено моніторінг електронних ЗМІ на 29.01.2010 р. Пропонуємо до вашої уваги ряд статтей, які стосуються якості харчової продукції.

Газета «У озера»: «Какой хлеб мы едим»

Газета «СЕЙЧАС»: «Что едят наши дети?»

Gazeta.ua, За матеріалами Newsru.ua, Новинар: «Укрметртестстандарту набридло бути джерелом поганих новин»

Журнал «Мясной бизнес» №2-2010: «ГМО как на ладони»

Frozen FOODS UA: «СтандартНО:все в заботах о потребителе!»

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 25.01.2010 до 29.01.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування   на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні Лікарні відновного лікування МВС України, м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги перукарні ФОП Бабіної Л.М., яка знаходиться в готелі «Юність» з підтвердженням її категорії «друга»; м. Одеса.

 
Проведено моніторінг ЗМІ 22.01.2010 р. PDF Друк e-mail
Проведено моніторінг ЗМІ online.

В результаті були відібрані найцікавіші статті, що стосуються якості ковбасних виробів, генетично модифікованих організмів (ГМО), маркування харчових продуктів. (Докладніше...)

Всі статті читайте у розділі "Моніторінг ЗМІ online"
 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 377 з 382
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2023, csm.kiev.ua