Головна

АвторизаціяРостехрегулювання офіційно перейменовано в Росстандарт PDF Друк e-mail
Постановою Уряду РФ від 9 червня 2010 № 408 "Про внесення змін до Положення про Федеральному агентстві з технічного регулювання і метрології" коротку назву Федерального агентства "Ростехрегулювання" замінено на "Росстандарт".
Детальніше...
 
Новий стандарт ISO щодо методів визначення жиру в молоці PDF Друк e-mail

iso40Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) і Міжнародної молочна федерація (IDF) розробили нове видання стандарту ISO 1211 (IDF 1) - ISO 1211:2010 (IDF 1:2010) «Молоко. Визначення вмісту жиру. Гравіметричний метод (контрольний метод)», що містить єдині вимоги до випробувань і керівні принципи для визначення вмісту жиру в молоці. Нинішнє третє видання стандарту вперше застосовується не тільки до коров'ячого, але також  до овечого і козячого молока.

«Жирність є важливим фактором якості молока, а також основним чинником, що визначає вартість молока, яка оплачується виробникам», говорить Сільвія Орландіні, керівник проекту нового видання стандарту ISO 1211 (IDF 1). «Узгоджені процедури випробувань дозволяють здійснювати порівняння різних продуктів різних виробників. Вони також допомагають запобігати фальсифікацію молока, вироблену за допомогою фальсифікацію вмісту жиру».
Детальніше...
 
Стандарт ISO з ведення бібліотечного реєстру адаптується до цифрової епохи PDF Друк e-mail

iso39Третій перегляд стандарту ISO для бібліотек -  ISO 2146:2010 «Інформація та документація. Реєстр послуг для бібліотек та пов'язаних з нею організацій» забезпечує адаптацію роботи в даній сфері до радикальних змін в методах збору інформації та обміну даними між бібліотеками, що відбулися в усьому світі після другого його перегляду в 1988 році.

У зв'язку з тим, що пошук і доставка інформації набуває все більш глобальні масштаби, системи вимагають або міжнародних реєстрів, або кілька сумісних регіональних і національних реєстрів для визначення найкращих колекцій для пошуку і умов постачання. Реєстр міжнародного рівня містить дані і підтримує сумісність роботи із системами збору і управління в цифрових сховищах, відкриття послуги, службу доставки та довідкові служби.
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n27Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 14.06.2010 до 25.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  готелю з рестораном Готельно-ресторанного комплексу «Княжа Гора» ТОВ «Шевченківський Гай» з підтвердженням його категорії *** (три зірки); Черкаська обл., м. Канів.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану Готельно-ресторанного комплексу «Княжа Гора» ТОВ «Шевченківський Гай» з підтвердженням його класу «вищий»; Черкаська обл., м. Канів.

Детальніше...
 
Проект наказу “Про затвердження Змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні” PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Держспоживстандарт на виконання протокольного рішення засідання Урядового комітету з питань економічної політики від 15.06.2010 № 8 та відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України “Про стандартизацію і сертифікацію”, Положення про Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, затвердженого Указом Президента України від 18  березня 2003 року № 225, підготував проект наказу “Про затвердження Змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні” в частині вилучення деяких позицій харчової продукції з розділу 26 “Харчова продукція та продовольча сировина” Переліку, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 1 лютого 2005 року № 28, та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.05.2005 за № 466/10746 (із змінами).

Проект наказу розміщено на веб-порталі: http://www.dssu.gov.ua у розділі: “Проекти регуляторних актів. Накази ДССУ”.
 
Держспоживстандарт пропонує налагодити систему оповіщення держорганів про випадки виявлення фальсифікату та неякісної продукції на споживчому ринку PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

 Держспоживстандарт України пропонує налагодити систему оповіщення органів державної влади про випадки виявлення фальсифікованої та неякісної продукції та завдання нею шкоди здоров’ю споживачів. На думку першого заступника Голови Держспоживстандарту України Владислави Хижняк, ці заходи необхідні, щоб не допустити проникнення небезпечної продукції на споживчий ринок України фальсифікованих та неякісних товарів.

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 07.06.2010 до 11.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  готелю без ресторану «5-й Океан» ФОП Фролова С.В. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Ксаверівка.

 
Держспоживстандарт з національними органами МДР розробив міждержавні рекомендації з вибору й застосування модулів оцінки (підтвердження) відповідності й схем сертифікації PDF Друк e-mail
iso38

Держспоживстандарт України спільно з національними органами країн-учасниць Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР) розробив проект міждержавних рекомендацій з вибору й застосування модулів оцінки (підтвердження) відповідності й схем сертифікації. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України, Голова МДР Олег Поволоцький під час виступу на 37-му засіданні МДР (8 – 10 червня 2010 р., Одеса).

На цей час проект міждержавних рекомендацій погоджується з національними органами сертифікації країн СНД.

Прийняття міждержавних рекомендацій буде сприяти взаємному визнанню результатів оцінки (підтвердженню) відповідності товарів і послуг”, – зазначив Олег Поволоцький.
Детальніше...
 
Гармонізація технічних регламентів країн СНД є однією з найгостріших проблем, яку слід вирішити для розширення їхньої співпраці PDF Друк e-mail
iso37

Прес-служба Держспоживстандарту України

Гармонізація технічних регламентів країн СНД є однією з найгостріших проблем, яку слід вирішити для розширення їхньої співпраці. Про це заявив  Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час виступу на 37-му засіданні Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР), що відбувається 8 – 10 червня в Одесі.

Проблему гармонізації технічних регламентів, як одну з найважчих, ми не можемо зрушити з 2005 року”, – наголосив він.

Підготований МДР 2003 року і схвалений в травні 2005 року Економічною радою СНД проект Угоди про засади гармонізації технічних регламентів країн-учасниць СНД до сьогодні перебуває на погоджені російською стороною. А відсутність базової угоди, що встановлює принципи й механізми гармонізації технічних регламентів, створює передумови для виникнення технічних бар’єрів під час торгівлі між країнами.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 378 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua