Головна

АвторизаціяВидані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 07.06.2010 до 11.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  готелю без ресторану «5-й Океан» ФОП Фролова С.В. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Ксаверівка.

 
Держспоживстандарт з національними органами МДР розробив міждержавні рекомендації з вибору й застосування модулів оцінки (підтвердження) відповідності й схем сертифікації PDF Друк e-mail
iso38

Держспоживстандарт України спільно з національними органами країн-учасниць Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР) розробив проект міждержавних рекомендацій з вибору й застосування модулів оцінки (підтвердження) відповідності й схем сертифікації. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України, Голова МДР Олег Поволоцький під час виступу на 37-му засіданні МДР (8 – 10 червня 2010 р., Одеса).

На цей час проект міждержавних рекомендацій погоджується з національними органами сертифікації країн СНД.

Прийняття міждержавних рекомендацій буде сприяти взаємному визнанню результатів оцінки (підтвердженню) відповідності товарів і послуг”, – зазначив Олег Поволоцький.
Детальніше...
 
Гармонізація технічних регламентів країн СНД є однією з найгостріших проблем, яку слід вирішити для розширення їхньої співпраці PDF Друк e-mail
iso37

Прес-служба Держспоживстандарту України

Гармонізація технічних регламентів країн СНД є однією з найгостріших проблем, яку слід вирішити для розширення їхньої співпраці. Про це заявив  Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час виступу на 37-му засіданні Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР), що відбувається 8 – 10 червня в Одесі.

Проблему гармонізації технічних регламентів, як одну з найважчих, ми не можемо зрушити з 2005 року”, – наголосив він.

Підготований МДР 2003 року і схвалений в травні 2005 року Економічною радою СНД проект Угоди про засади гармонізації технічних регламентів країн-учасниць СНД до сьогодні перебуває на погоджені російською стороною. А відсутність базової угоди, що встановлює принципи й механізми гармонізації технічних регламентів, створює передумови для виникнення технічних бар’єрів під час торгівлі між країнами.
Детальніше...
 
8 – 10 червня в Одесі відбувається 37-ме засідання Міждержавної рада зі стандартизації, метрології та сертифікації PDF Друк e-mail
iso36

Міждержавна рада зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР) активно співпрацює з відповідними міжнародними організаціями. Про це заявив Голова Держспоживстандарту України, Голова МДР Олег Поволоцький під час виступу на 37-му засіданні МДР, що відбувається 8 – 10 червня в Одесі.

Практично з початку свого створення МДР співпрацює з міжнародними організаціями зі стандартизації ISO та IEC, з європейською організацією стандартизації CEN, а також з регіональними організаціями у галузі стандартизації, метрології, випробувань, якості тощо. Голова Держспоживстандарту наголосив на важливості подальшої співпраці МДР із міжнародними організаціями і висловив побажання активізувати участь міждержавних технічних комітетів у роботі технічних комітетів ISO, IEC, CEN, СЕNЕLЕC.

«Доцільно визначити механізм взаємодії міждержавних технічних комітетів із відповідними технічними комітетами міжнародних та європейських організацій зі стандартизації та метрології. Це сприятиме просуванню інтересів держав Співдружності на міжнародному рівні», – запевнив Олег Поволоцький.

Детальніше...
 
ISO демонструє можливості використання ліфтів як шляхів евакуації PDF Друк e-mail

iso34

Загальноприйнятим є думка про те, чи не слід користуватися ліфтами (підйомниками) під час евакуації з будівлі.

Проте, новий технічний звіт ISO/TR 25743:2010 показує, що ліфти можуть бути життєздатними шляхами евакуації, крім того, цей звіт також містить карту прийняття рішень для виявлення ризиків. Висновки технічного звіту можуть врятувати життя людей, що стикаються з труднощами під час руху  сходами, наприклад, інвалідів, людей похилого віку, а також вагітних жінок і маленьких дітей.

"Останні кілька років йшли активні дискусії про ризики та небезпеки, пов'язані з використанням ліфтів під час евакуації", говорить Дерек Сміт, керівник проекту технічного звіту ISO/TR 25743.
"У міру того, як будівлі стають більше і вище, визначення розмірів таких ризиків і їх мінімізація, є все більш необхідними. Це тим більш важливо тому, що ліфти можуть допомогти особам з обмеженою рухливістю та іншими проблемами під час евакуації з будівель. А в деяких особливих випадках, в залежності від розміру будівлі і конструкції, підйомники можуть також значно скоротити загальний час евакуації ", пояснює Д. Сміт.
Детальніше...
 
ISO обговорює міжнародні стандарти на фінансові інформаційні послуги PDF Друк e-mail

 

iso32Комітет ISO зі споживчої політики (ISO/COPOLCO) закликає до техніко-економічного обгрунтування для виявлення прогалин у розкритті інформації фінансових установ для споживачів в області фінансових послуг і продуктів. Він також розглядає питання про нові міжнародні стандарти в зазначеній галузі, які могли б скоротити ці прогалини і привести до більш обґрунтованих рішень споживачів.
Ці рекомендації  були сформульовані на семінарі ISO/COPOLCO на тему: "Відновлення довіри споживачів до глобальних фінансових послуг. Чи може допомогти стандарт?», що був організований Національним агентством з стандартизації Індонезії (BSN) 26 травня 2010 на острові Балі.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт подав до Мінекономіки низку законопроектів щодо вдосконалення захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

Прес-служба Держспоживстандарту України

Держспоживстандарт України подав до Міністерства економіки України розроблені проекти законів «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Зазначені законопроекти були розроблені Міжвідомчою робочою групою з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію (далі – робоча група) та подані до Уряду згідно з Планом першочергових заходів з реформування системи технічного регулювання.

Детальніше...
 
Щодо проекту Закону про внесення змін до Закону "Про виноград та виноградне вино" PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про виноград та виноградне вино" (щодо захисту якості вітчизняної виноробної продукції і посилення боротьби з її фальсифікацією).

Детальніше...
 
Підведені підсумки державного нагляду за травень 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в травні 2010 року.

Докладніше...

 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 379 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua