Головна

АвторизаціяНабрав чинності закон про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо обміну товару). PDF Друк e-mail

Набрав чинності Закон України № 2257-VІ "Про внесення зміни до статті 707 Цивільного кодексу України". Закон опублікований 4 червня 2010 р. на президентському сайті.

 
Держспоживстандарт перевірить якість води і безалкогольних напоїв, а також підприємства-виробники соків та бутильованої води PDF Друк e-mail

n25Прес-служба Держспоживстандарту України:

Держспоживстандарт України у зв’язку з розслідуванням випадків отруєння дітей у Вінницькій та Тернопільській областях та на виконання доручення Кабінету Міністрів України посилив контроль за реалізацією та виробництвом продуктів дитячого харчування, та з метою перевірки відповідності якості сухих молочних дитячих сумішей «Малятко» (виробництва ВАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» - м. Полтава) та «Детолакт Біфідус» (виробник ВАТ «Балтський молочноконсервний комбінат дитячих продуктів» - Одеська область, Балтський район, с. Білине) здійснив наступні заходи:
Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail
n24

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 31.05.2010 до 04.06.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  Кімнат для приїжджих на Південному вокзалі станції «Київ-Пасажирський» ДТГО «Південно-західна залізниця»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання  Кімнат для приїжджих на Центральному вокзалі станції «Київ-Пасажирський» ДТГО «Південно-західна залізниця» Вокзал станції «Київ-Пасажирський»; м. Київ.

 
ISO вважає за можливе нормування водного сліду PDF Друк e-mail
iso31ISO розглядає питання про розробку нового стандарту, що забезпечить узгоджені на міжнародному рівні показники для водного сліду.

Для довідки: Термін «водний слід» («Water Footprint») відображає обсяг води, що витрачаються при виробництві різних товарів чи наданні послуг. Визначення «Водний слід», як правило, застосовується у відношенні споживача води (людини, організації, країни) і враховує джерело води, що споживається, а також час/інтенсивність споживання.

В даний час на стадії попередньої розробки (PWI) стандарт ISO 14046 «Водний слід. Вимоги та керівні принципи», який буде доповнювати існуючі стандарти оцінки життєвого циклу (LCA), і поточну роботу по вимірюванню викидів вуглекислого газу, що проводиться технічним комітетом ISO/ТС 207, Управління навколишнім середовищем. Він узгоджується зі стандартом ISO 14064 з обліку і контролю викидів парникових газів (GHG).
Детальніше...
 
Нове видання стандарту ISO 11130 з випробувань на корозію PDF Друк e-mail

n23Опубліковано друге видання міжнародного стандарту ISO 11130:2010 "Корозія металів і сплавів. Альтернативне випробування зануренням у сольовий розчин". Новий стандарт замінює однойменний ISO 11130:1999.
Стандарт ISO 11130:2010 визначає метод оцінки корозії металів за допомогою альтернативного випробування зануренням у соляний розчин, з напругою або без напруги.
Випробування такого типу найбільш корисні для контролю якості при виробництві металів, включаючи алюмінієві сплави і прокат чорних металів, а також з метою оцінки під час розробки сплавів.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт: Розроблено План заходів щодо гармонізації української системи акредитації та сертифікації відповідно до європейських норм PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Держспоживстандарт України спільно із Національним агентством з акредитації розробили План заходів щодо гармонізації української системи акредитації та сертифікації відповідно до європейських норм.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт приділяє особливу увагу контролю якості товарів і послуг для дітей PDF Друк e-mail

n22Прес-служба Держспоживстандарту України

1 червня Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей.

«Це – одне з найважливіших свят, бо діти –майбутнє нашої країни, її перспектива і надія», – сказав Голова Держспоживстандарту Олег Поволоцький.

Він зауважив, що сьогодні очолюваний ним Комітет орієнтований на здійснення рішучих заходів щодо контролю якості усіх товарів і послуг для дітей в межах компетенції відомства.

«Особливу увагу ми приділяємо контролю якості дитячого харчування, води, м’яких іграшок, одягу для дітей, шкільного приладдя тощо. Напередодні оздоровчого сезону Дежспоживстандарт також перевіряє дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, щоб гарантувати дітям та їх батькам якісний відпочинок, безпечне харчування», – підкреслив керівник Держспоживстандарту. Він також додав, що підписано наказ щодо проведення заходів для забезпечення належних умов дозвілля, оздоровлення та відпочинку дітей, стимулювання та підтримки діяльності дитячих закладів.
Детальніше...
 
Нове видання стандарту ISO/TS 29001 з менеджменту якості в нафтогазовій промисловості PDF Друк e-mail

iso33Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опубліковала нове третє видання міжнародного стандарту ISO/TS 29001:2010 "Нафтова, нафтохімічна і газова промисловість. Галузеві системи менеджменту якості. Вимоги до організацій, що постачають продукцію та послуги".

Новий стандарт замінює однойменний міжнародний стандарт ISO/TS 29001:2007.

Міжнародний стандарт ISO/TS 29001:2010 визначає вимоги до систем менеджменту якості для організацій, що постачають продукцію та послуги для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості.
Стандарт повністю вміщує оригінальний текст міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а також додаткові вимоги до систем менеджменту якості, специфічні для нафтової, нафтохімічної та газової галузей промисловості.

 
Першочергові заходи щодо реформування системи технічного регулювання PDF Друк e-mail
Кабмін України затвердив план першочергових заходів щодо реформування системи технічного регулювання. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1070-р від 19 травня 2010 р.
 
« ПочатокПопередня371372373374375376377378379380НаступнаКінець »

Сторінка 380 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua