Головна

АвторизаціяПрем'єр-міністр України Микола Азаров доручив протягом двох місяців провести обстеження усіх джерел питної води PDF Друк e-mail

Урядовий портал

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив голові Держспоживстандарту, Головному державному санітарному лікарю, Мінжитлокомунгоспу, Держводгоспу та місцевим адміністраціям протягом двох місяців провести перевірку якості питної води в усіх джерелах, якими користуються громадяни. Відповідне доручення дав, відкриваючи засідання Уряду, Микола Азаров у зв’язку з трагічними випадками смерті дітей, які пов’язують з отруєнням колодязною водою. Глава Уряду зазначив, що сьогодні буде утворено урядову комісію для розслідування ситуації, яка склалася.

Детальніше...
 
Сергій Тігіпко: Комплексний підхід прискорить процеси євроінтеграції України PDF Друк e-mail

Урядовий портал.  Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

n16Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань економічної політики було ухвалено низку важливих рішень, спрямованих на розв’язання першочергових завдань щодо інтеграції України до ЄС. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко, коментуючи затверджені Комітетом законопроекти та нормативні акти.

На засіданні Урядового комітету, зокрема, було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо реєстрації декларації виробника про відповідність», проекти розпоряджень Уряду «Про затвердження плану невідкладних заходів щодо реформування системи технічного регулювання» і «Про затвердження плану першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю».

 

Детальніше...
 
Огляд споживацької преси. Фінансові послуги PDF Друк e-mail

iso27Відбірка окремих публікацій в журналах членів СІ

Матеріал опубліковано в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

У Великобританії скасовано контролювання банківських комісійних платежів споживачами:
Управління добросовісною конкуренцією (OFT) почало у липні 2007 року процес у Верховному суді для винесення рішення про несанкціоноване перевищення кредиту на особистому поточному рахунку. 25 листопада Верховний суд виніс рішення на користь банків. Виконуючий обов’язки голови «Which?» Пітер Вікарі-Сміт сказав: «Це жорстокий удар для мільйонів людей, які терпляче чекали на те, щоб отримати назад свої банківські комісійні платежі. Банки зробили все можливе, щоб зірвати цей процес OFT».
Детальніше...
 
Ратифіковано угоду Митного союзу в області техрегулювання PDF Друк e-mail

 

iso26Рада Федерації ратифікувала угоду Митного союзу про взаємне визнання акредитації органів з сертифікації (оцінки/підтвердження відповідності) та випробувальних лабораторій (центрів), що виконують роботи з оцінки/підтвердження відповідності. Угода, підписана 11 грудня 2009 р. в Санкт-Петербурзі, спрямована на формування скоординованої політики в галузі технічного регулювання, гармонізацію і приведення правил і процедур національних систем акредитації держав-учасників Митного союзу у відповідність до вимог міжнародних стандартів.
Детальніше...
 
Держспоживстандарт взяв на контроль ситуацію з перевірки дитячого харчування PDF Друк e-mail

Держспоживстандарт України взяв на контроль ситуацію з перевірки дитячого харчування, у зв'язку зі смертю тримісячної дівчинки в селі Жуківка Тернопільської області, яка, імовірно, могла бути пов'язана з вживанням молочної суміші.

14 травня 2010 року Голова Держспоживстандарту Олег Поволоцький підписав наказ про негайну перевірку всіх виробників дитячого харчування, а також підприємств роздрібної торгівлі, що реалізують цю продукцію.

Детальніше...
 
Учасники Митного союзу намагаються узгодити техрегламенти на паливо і автотехніку PDF Друк e-mail

Мінпромторг підготував нову редакцію технічних регламентів про вимоги до моторного палива, автотранспорту і викидів автомобілів. Документи, що уніфікують екологічні вимоги до автомобілів і палива в рамках Митного союзу, зараз проходять погодження з Казахстаном та Білорусією і повинні вступити в силу з 2011 року. Вони скасовують заборону на виробництво в РФ бензину АІ-92 з 2011 року, а також дозволяють Казахстану і Білорусії протягом перехідного періоду відхилятися від єдиних вимог до палива та автомобілів, але ринок РФ при цьому буде для такої продукції закритий.

Детальніше...
 
Система обов’язкової сертифікації промислової продукції в КНР PDF Друк e-mail

iso23 Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

Законодавчі і нормативні акти системи обов’язкової сертифікації Китаю

Система обов’язкової сертифікації промислової продукції в Китаї базується на Законі про якість КНР, Законі про імпортний і експортний контроль продукції КНР, Законі про стандартизацію КНР і Положенні про сертифікацію і акредитацію КНР. Основним регулюючим документом системи є “Положення про організацію обов’язкової сертифікації продукції”, в якому розглядаються наступні питання:

 

Детальніше...
 
IEC працює над усуненням технічних бар’єрів у торгівлі PDF Друк e-mail

iso20Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

П’ятий трирічний огляд виконання і застосування Угоди WTO про технічні бар’єри (WTO TBT) був прийнятий членами Світової організації торгівлі (WTO) під час засідання Комітету з TBT WTO, яке проводилося 5–6 листопада 2009 року в Женеві.

Цей огляд виконання і застосування Угоди про TBT опрацьовувався протягом декількох місяців та остаточно був прийнятий з належним партнерським співробітництвом.

Пан Франсуаз Раузер, службовець з міжнародних зв’язків IEC, був присутній на засіданні, як спостерігач і з задоволенням повідомив про допомогу країнам, що розвиваються, яку надає IEC з метою виконання основних положень Угоди.

 

Детальніше...
 
Нове видання стандарту ISO 9004 — путівник організації до “сталого розвитку”. PDF Друк e-mail

iso22Стаття опублікована в Інформаційному бюлетені з міжнародної стандартизації 1-2010

На початку листопада 2009 року було опубліковано нове видання стандарту ISO 9004, який надає організаціям модель “сталого розвитку” в сьогоднішніх постійно змінних обставинах.

Стандарт ISO 9004:2009 “Управління сталим розвитком організації” є третім виданням стандарту, вперше опублікованого в 1987 році. Стандарт призначений для сприяння досягнення сталого розвитку будь-якою організацією, незалежно від розміру, типу або виду діяльності.

Боб Алізіс, лідер групи, заявив про основне завдання стандарту ISO 9004:2009: “Хоча початкова мета забезпечити виробництво “належних” товарів і послуг, призводить до досягнення задоволеності споживачів, довгострокова мета полягає в забезпеченні економічного виживання організації. Нове видання стандарту дає рекомендації, як організація повинна прийняти системний підхід до досягнення цієї мети”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня381382383384385386387388389390НаступнаКінець »

Сторінка 382 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua