Головна

АвторизаціяISO посилює вимоги до безпеки іграшок PDF Друк e-mail

iso21Мільйони іграшок у всьому світі були відкликані з-за високого рівня вмісту свинцю або кадмію, небезпечних магнітів та інших загроз безпеці.

Два нових стандарта серії ISO 8124 на безпеку іграшок розроблені з метою зниження ризику отримання травм від потенційно небезпечного обладнання і речовин.

«Не існує ніяких сумнівів у тому, що ISO 8124 є наріжним каменем глобальної мережі безпеки іграшок», - сказав Арні Рубін, генеральний директор Funrise і президент Міжнародної ради з виробництва дитячих іграшок, в недавньому інтерв'ю журналу «Фокус ISO +»: Забезпечення безпеки дітей - пріоритетна задача нашої галузі.
Опублікована під загальною назвою «Безпека іграшок» серія стандартів ISO 8124 призначена для зведення до мінімуму потенційних загроз, які походять від іграшок під час їх використання в режимах, призначених для гри (нормальне використання), а також у разі використання з деякими незначними порушеннями.
Новий стандарт серії ISO 8124-4:2010. «Безпека іграшок. Частина 4. Гойдалки, гірки й аналогічні іграшки для внутрішнього і зовнішнього домашнього сімейного використання» встановлює вимоги та методи випробувань гойдалок, гірок та багатьох інших іграшок, забезпечуючи тим самим веселе і безпечне їх використання. Це відноситься і до використання іграшок в приміщенні і на відкритому повітрі для дітей до 14 років і тільки в присутності дорослих.

Детальніше...
 
Відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів PDF Друк e-mail

7 травня 2010 року в центральному апараті Держспоживстандарту України відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення законопроектів про державний ринковий нагляд, про загальну безпеку продукції, про відповідальність постачальника за дефектну продукцію. Захід відбувся під головуванням Голови Держспоживстандарту України Олега Поволоцького.

На засіданні були обговорені основні положення й принципи законопроектів та особливості наближення українського законодавства щодо технічного регулювання та споживчої політики до європейського. Учасники засідання обговорили вимоги до безпечності продукції, відмінності між ринковим і доринковим наглядом та основні відмінності між відповідальністю постачальника і продавця за дефектну продукцію.
Детальніше...
 
Щодо проекту закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" PDF Друк e-mail

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення зміни до статті 32 Закону "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" (щодо відміни реєстрації декларації про відповідність)

Детальніше...
 
Пропонуємо взяти участь в конкурсі "100 кращих товарів України" PDF Друк e-mail

n4Запрошуємо підприємства міста Києва взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг)  – “100 кращих товарів України”  у 2010 році!

Конкурс  проводиться відповідно до Указів Президента України від 13.07.2005 №1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики», від 23.02.2001 №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”, Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 447-р. 

Офіційними організаторами Конкурсу є Держспоживстандарт України за сприяння Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Детальніше...
 
Держспоживстандарт України планує підготувати пакет законопроектів PDF Друк e-mail

До кінця травня 2010 року міжвідомча Робоча група Держспоживстандарту України (Робоча група) планує  підготувати та подати на розгляд Кабінету Міністрів України пакет взаємопов’язаних законопроектів: «Про державний ринковий нагляд», «Про загальну безпеку продукції», «Про відповідальність постачальника за дефектну продукцію», «Про внесення змін до деяких Законів України». Про це заявив Голова Держспоживстандарту України Олег Поволоцький під час першого засідання Робочої групи. До складу Робочої групи, очолюваної  Головою Комітету, увійшли фахівці системи Держспоживстандарту, представники центральних органів виконавчої влади, НАН України, асоціацій виробників та споживачів, профспілкових організацій, європейські експерти.

Детальніше...
 
Підсумки державного нагляду у квітні 2010 р. PDF Друк e-mail

Підведені підсумки державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил у суб’єктів підприємницької діяльності міста Києва в квітні 2010.

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 26.04.2010 до 30.04.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Ранчо «Болівар» СПД-ФО Мостипан Є.Є. без підтвердження категорії; Київська обл., с. Здорівка.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану «Деліка» ФОП Падій О.Д.  без підтвердження категорії; Київська обл., м. Бровари.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану в готелі «Вісак» ФОП Дьячкова Л.М. з підтвердженням його класу «люкс»; м. Київ.

 

 
ISO 31000 і криза ісландського вулкану PDF Друк e-mail
Кевін Кнайт

iso18Хмара попелу від ісландського вулкану, який посіяв хаос серед пасажирів і аеропортів всією Європою, має також серйозні глобальні наслідки. Міжнародна асоціація повітряного транспорту припускає, що розвіяний попіл призвів до скасування сотень тисяч рейсів і втрат авіакомпаніями світу багатьох мільярдів доларів. Деякі авіакомпанії не можуть оправитися від понесених втрат.
Така несподівана подія не фігурує в якості ризиків у системі управління авіаційними та іншими компаніями. Крім авіакомпаній закриття європейського повітряного простору зробило вплив на всі галузі, від туризму до вирощування квітів і свіжих овочів в Африці, виробництва одягу в Бангладеші і електронних компонентів на Далекому Сході.
Виверження вулкана, попіл і інші його наслідки в більшій частині Європи є класичним прикладом подій низької ймовірності, головною проблемою яких є те, що про них, як правило, забувають під час розгляду потенційних ризиків для корпоративних цілей.
З урахуванням вже наявних відомостей про активність ісландського вулкану і вплив на авіацію минулих вивержень вулкана в Азії дивно, що не було вироблено ніяких планів управління подібним ризиком.

 

Детальніше...
 
Захист чутливого електронного обладнання від електростатичних розрядів PDF Друк e-mail

IEC рекомендує міжнародні стандарти ESD

 За матеріалами E-TECH, квітень 2010

iso14Хто не отримував електрошоку від дотику до металевої ручки після перетину кімнати з килимовим покриттям? Від ковзання по сидінню автомобіля? Від рукостискань? І, хоч статична електрика завжди присутня, люди рідко її помічають. Відчуття легкого електричного шоку служить нагадуванням, що статичні заряди існують і можуть бути болісними.

Які ж причини цих явищ? Всі електростатичні розряди (ESD), є результатом накопичення статичного заряду під час тертя. У результаті тертя однієї поверхні об іншу кількість електронів на одній з поверхонь зменшується, а на другій збільшується, що викликає різницю потенціалів електростатичної енергії між ними. Фактично напруга залежить від багатьох факторів, таких як електрична провідність матеріалу, стану навколишнього середовища і часу, на протязі якого матеріали залишаються в контакті.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня381382383384385386387388389390НаступнаКінець »

Сторінка 383 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua