Головна

АвторизаціяПрогрес стандартів ISO в нафтогазовій галузі (Бюлетень стандартів OGP) PDF Друк e-mail

iso10Міжнародні стандарти ISO для нафтової та газової галузі не тільки стали ширше застосовуватися регіональними/національними органами стандартизації  Північної і Південної Америки, Китаю, Європи, держав Перської затоки, Казахстану і Росії, але й все частіше згадуються у посиланнях в національних стандартах та керівних документах. Такий поступальний рух в 2010 році відзначає Бюлетень стандартів OGP, опублікований Комітетом  стандартів Міжнародної асоціації виробників нафти і газу (OGP), членами якої в 80 країнах світу виробляється більше половини світових запасів нафти і близько однієї третини газу.
OGP рішуче підтримує міжнародні стандарти в галузі нафтової і газової промисловості і активно сприяє розвитку та використанню міжнародних стандартів ISO, а також її партнера - Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).
ISO стандарти для сектора в основному розроблені технічним комітетом ISO/TC 67, Матеріали, обладнання та морські споруди для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості, в якому беруть участь сотні експертів з 29 країн, а також 30 країн в якості спостерігачів. У 2009 році ISO/TC 67 були підготовлені 21 новий/переглянутий стандарт, і відносно 23 стандартів було заплановано провести перевидання або перегляд наприкінці 2010 року. В даний час портфель включає 145 стандартів.

Детальніше...
 
Видан електронний довідник серії "Нормативна база України" PDF Друк e-mail

n10Видано новий електронний інформаційний довідник серії "Нормативна база України"

Електричні проводи та кабелі.

Довідник містить стандарти (ДСТУ, ГОСТ) в повнотекстовому вигляді, які регламентують випуск зазначеної продукції.

Зміст

Вартість довідника 820,44 грн. (з ПДВ)

Щодо замовлення звертайтесь:

тел./факс: (044) 423-49-60,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дивіться всі видання
 
Не губитися за кермом, завдяки новому стандарту ISO PDF Друк e-mail
iso9Перший час за кермом орендованого або нового автомобіля ви змушені витрачати час на пошук елементів системи ручного керування, які забезпечують роботу замків, вікон, склоочисників і так далі. Оновлення стандарту ISO надає рішення та рекомендації щодо удосконалення дизайну системи ручного керування, що має велике значення для водіїв.

Мета розробки ISO 12214:2010, Транспорт дорожній. Стереотипи напрямки руху для систем ручного керування автомобіля - підвищення зручності і комфорту шляхом розробки стереотипів напрямки руху для систем ручного керування автомобіля, які відповідають потребам водія, а також надання методів перевірки задоволеності водійських очікувань.

Детальніше...
 
Правда про розміри тіла - ISO збирає антропометричні дані по всьому світу PDF Друк e-mail

iso7Протягом декількох останніх десятиліть розміри тіла людей у багатьох країнах світу збільшувалися із зміною рівня життя населення. З метою забезпечення комфортної та безпечної відповідності розмірів одягу, робочих місць, транспорту, будинків і місць відпочинку розмірам тіл наших сучасників, ISO опублікувала звіт, що містить сучасні антропометричні дані (дані про вимір параметрів людського тіла для різних груп населення).
Цей звіт ISO/TR 7250-2:2010 "Основні антропометричні вимірювання для технічного проектування. Частина 2. Статистичні підсумки антропометричних вимірювань за окремим популяціям за ISO" є другою частиною в серії про вимір антропометричних параметрів.
ISO/TR 7250-2 спрямований на виявлення фізичних змін розмірів тіла людини і його форми у всьому світі для того, щоб виробники могли отримати реальну картину різноманітності параметрів тіла сучасного населення і відповідно оптимізувати технологічне проектування.

Детальніше...
 
Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС PDF Друк e-mail

Модель технічного регулювання, запроваджена в ЄС, є найбільш ефективною для міжнародного співробітництва, - фахівці.

(за матеріалами РБК-Україна)

n9Фундаментом створення та функціонування єдиного світового ринку є вільне переміщення товарів. Наявність в міжнародній торгівлі технічних бар'єрів створює перешкоди як для виходу української продукції на європейські та міжнародні ринки, так і для доступу вітчизняних споживачів до якісних  закордонних  продуктів. Механізми ліквідації технічних бар'єрів в торгівлі  базуються на взаємному визнанні результатів оцінки відповідності, що може бути забезпечено тільки в результаті технічної гармонізації.

Така гармонізація досягається наявністю в країні сучасної системи технічного регулювання, яка б відповідала загальновизнаним міжнародним нормам та правилам, насамперед, Світової організації торгівлі та  міжнародних організацій з стандартизації - ISO, IEC, ITU. Основними складовими системи технічного регулювання є стандартизація; оцінка відповідності (сертифікація товарів, робіт, послуг), метрологія , акредитація органів з оцінки відповідності та випробувальних і калібрувальних лабораторій.

Встановлюючи  правила та порядок застосування елементів регулювання у їхньому взаємозв'язку, законодавець формує відповідну модель технічного регулювання. Про це в статті для РБК-Україна розповіли перший заступник директора інституту випробувань та сертифікації (УкрТЕСТ) Леонід Воробей та провідний інженер «Укрметртестстандарту» Неля Московська.

Читати далі...

 
Підсумки державного нагляду в березні 2010 р. PDF Друк e-mail
Підведені підсумки державного нагляду за березень 2010 р., а також за 1 квартал 2010 року.
 
Новий ISO RFID стандарт допоможе відслідковувати продукції в ланцюгу постачань PDF Друк e-mail

iso6Опубліковано новий міжнародний стандарт ISO 17367:2009.
Новий міжнародний стандарт ISO 17367:2009 «Застосування RFID в ланцюзі постачань. Маркування продукції» допоможе виробникам і дистриб'юторам відстежувати продукцію і управляти простежуваністю за допомогою стандартних радіочастотних міток.
Простежуваність - це можливість стеження за продукцією та ідентифікацією інформації про продукцію на кожному етапі ланцюжка виробництва, обробки, розповсюдження та продажу. Технологія радіочастотної ідентифікації (RFID), що об'єднує периферійні пристрої та їх застосування допоможе підвищити безпеку продукції для споживачів.
У стандарті ISO 17367:2009 встановлено основні параметри радіоміток для використання в ланцюгу постачання товарів, а саме:

  • закодована ідентифікація продукції;
  • додаткова інформація про продукцію для включення в радіопозначку;
  • семантика та синтаксис даних;
  • протокол даних, який використовується для інтерфейсу з бізнес-додатками і системою радіоідентифікаціі;
  • стандарти радіоінтерфейсу між опитувальним пристроєм і радіопозначкою.
Детальніше...
 
Великодній ярмарок в Українському домі PDF Друк e-mail

n7Напередодні великого християнського свята Великодня в Українському домі у Києві відкрився II Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Ярмарок розпочався 31 березня і триватиме до 2 квітня. У ці три дні ґаздині, що не встигли скупитися, або ж розраховують на ексклюзивні товари, поспішатимуть сюди. На ярмарку представлені понад сто виробників з усіх регіонів – як великі організації, так і приватні підприємці, народні майстри та майстрині. Продукція – харчова, переробна, промислова, декоративна та сувенірна. Якщо простіше – все, що може потрапити до вашого великоднього кошика: від вишитих рушників – до ковбасок, сардельок, гусей, ба, навіть поросят, а також – пасок і писанок.

Дивіться фоторепортаж

(Джерело: УНІАН)

 
Майбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки PDF Друк e-mail

iso2Майбутній стандарт ISO 26000 з соціальної відповідальності тільки що пройшов ще один важливий етап своєї розробки і отримав підтримку з боку національних членів ISO і організацій-учасників, які підтвердили, що дана версія досить сильна для того, щоб був затверджений остаточний проект стандарту (FDIS). Це останній етап розробки стандарту ISO до його публікації в якості повноправного міжнародного стандарту ISO.

У середині лютого органи-члени ISO (NSB) проголосували за просування проекту міжнародного стандарту (DIS) і присвоєння йому статусу FDIS. Разом з цим, щоб провести оцінку проекту з боку 42 міжнародних організацій, що беруть участь в Робочій групі з соціальної відповідальності (ISO/WG SR), керівництво, перш ніж офіційно приступити до FDIS, вивчило думки і зауваження, що надійшли від цих організацій.

Після позитивного голосування лідери ISO/WG SR прийшли до висновку, що існує необхідність підтримки реєстрації в якості поточного документа - ISO / FDIS 26000.

В даний час ISO/WG SR необхідно зосередитися на розгляді 2650 зауважень, отриманих в ході голосування від членів ISO і підтримці зв'язку з іншими організаціями з метою підвищення рівня консенсусу і досягнення ще більш високої якості цього документа.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня381382383384385386387388389390НаступнаКінець »

Сторінка 385 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua