Головна

АвторизаціяISO і IEC допомагають системам управління інформаційною безпекою PDF Друк e-mail

iso5 

ISO і IEC додали у свій арсенал стандарт в області інформаційної безпеки, який є  керівництвом з успішної розробки та впровадженню ISO/IEC 27001:2005.

ISO / IEC 27003:2010 "Інформаційні технології. Керівництво зі здійснення системи менеджменту інформаційної безпеки" - дає поради, які будуть корисні для усіх видів безпеки свідомої організації, незалежно від їх розміру, складності і ризиків.

Сьогодні, коли інтернет кишить новинами, пов'язаними з інформаційною безпекою: крадіжки ідентифікаційної інформації, порушення корпоративної фінансової звітності і кібер-загрози тероризму управління системою інформаційної безпеки (СУІБ) є системним підходом до управління конфіденційною інформацією компанії.

Успішна розробка і впровадження СУІБ (ISO / IEC 27001:2005) запевнять клієнтів і постачальників в тому, що до питань інформаційної безпеки в організації підходять серйозно.

Професор Едвард Хамфріс, керівник Робочої групи, яка розробила новий стандарт, коментує:

"За допомогою ISO/IEC 27003:2010, організація зможе розробити процес управління інформаційною безпекою, надаючи зацікавленим сторонам гарантії того, що ризики для інформаційних активів постійно дотримуються в межах, прийнятних для інформаційної безпеки".

Детальніше...
 
Новий стандарт ISO з безпечного використання символів для виробів медичного призначення PDF Друк e-mail

iso4В умовах глобалізації торгівлі, символи часто використовуються для передачі інформації, необхідної для безпечного і правильного використання виробів медичного призначення. Новий стандарт ISO пропонує методологію для розробки і представлення символів, пов'язаних з медичною технікою, які можуть бути зрозумілими незалежно від мови.

ISO 15223-2:2010, Пристрої медичні. Символи, що використовуваются на ярликах медичних пристроїв, при маркуванні і в інформації, що надається. Частина 2. Розробка, вибір і валидація символів (ISO 15223-2:2010, Medical devices - Symbols to be used with medical device labels, labelling, and information to be supplied - Part 2 : Symbol development, selection and validation) включає методи для відбору і перевірки кандидатів-символів.

ISO 15223-1, Пристрої медичні. Символи, що використовуються на ярликах медичних пристроїв, при маркуванні і в інформації, що надається. Частина 1: Загальні вимоги. (ISO 15223-1, Medical devices - Symbols to be used with medical device labels, labelling and information to be supplied - Part 1: General requirements.)

Крім того, стандарти можуть бути використані виробниками і контролюючими органами для перевірки символів, використовуваних в маркуванні медичних  пристроїв, у тому випадку, коли відповідні символи не стандартизовані.

 

Детальніше...
 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n5Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 22.03.2010 до 26.03.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

  • 1 сертифікат відповідності на послуги санаторно-курортного закладу оздоровчого характеру «Хвиля» ВАТ АК «Київводоканал» Департамент соціального розвитку; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги центру відпочинку «Джерело» ВАТ АК «Київводоканал» Департамент соціального розвитку; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю без ресторану ДП «Житловий комплекс»; м. Київ.
  • 1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе ТОВ «Вітава»; Київська обл., с. П.-Борщагівка.

24-26 березня 2010 року в Києві відбулась Міжнародна виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС УКРАЇНА». Це значна і авторитетна подія індустрії гостинності України, що надає унікальну можливість налагодити ефективні та взаємовигідні зв'язки між споживачами й постачальниками обладнання, технологій, товарів і послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу.

Детальніше...
 
Нові специфікації ISO сприяють вирішенню проблеми зниження ризику при аварії у разі розкриття подушки безпеки навпроти дитячого сидіння PDF Друк e-mail

iso1Автомобільні повітряні подушки рятують кожен рік тисячі життів. Але іноді вони можуть призвести до травм або навіть до смерті - до групи підвищеного ризику ставляться маленькі діти. Нові технічні вимоги ISO, що складаються з трьох частин, сприяють вирішенню проблеми зниження ризику при аварії у разі розкриття подушки безпеки навпроти дитячого сидіння.

Документ встановлює вимоги до системи визначення дитячого крісла та його орієнтації (CPOD). Така система дозволяє саджати дитину на будь-яке пасажирське місце в автомобілі, обладнане CPOD, що дозволяє автоматично виявити, що дитина знаходиться під загрозою активної подушки безпеки. У технології використовується радіочастотна ідентифікація (RFID) для отримання інформації щодо наступних моментів:

  • наявність дитячого крісла;
  • орієнтації дитячого крісла (особою по ходу руху або навпаки);
  • ідентифікації типу дитячого крісла;
  • системи діагностики.

Детальніше...
 
Призначено нового Голову Держспоживстандарту України PDF Друк e-mail

24 березня 2010 року Міністр економіки України Василь Цушко представив колективу Держспоживстандарту України Голову Комітету Олега Поволоцького.

Як зазначив Василь Цушко, сьогодні перед органами державної влади стоїть завдання щодо належної оцінки ситуації в країні та налагодження конструктивної роботи.

 

Детальніше...
 
Оцініть якість послуг! PDF Друк e-mail

Шановні відвідувачі!

Якщо Ви в своїй діяльності користуєтесь послугами ДП "Укрметртестстандарт" пропонуємо Вам

оцінити якість наших послуг,

заповнивши

Анкету оцінки задоволеності споживачів послугами з інформаційного забезпечення в галузі стандартизації та технічного регулювання

Анкету оцінки задоволеності споживачів послугами з перевірки та реєстрації технічних умов.

Заповнені анкети надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Видані сертифікати відповідності PDF Друк e-mail

n3

Науково-технічним відділом підтвердження відповідності з 15.03.2010 до 19.03.2010 року проводилися роботи з сертифікації готельних послуг, послуг харчування на підприємствах Києва та інших міст України.

За результатами цих робіт були видані сертифікати відповідності:

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його категорії «***» (три зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану «Україна» ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги харчування бару ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

2 сертифіката відповідності на послуги перукарні та косметичні послуги ЗАТ «Готель «Україна» з підтвердженням її категорії «перша»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги місць короткотермінового проживання готелю з рестораном «Парк-Готель» СПД-ФО Карайко В.М. з підтвердженням його категорії «**» (дві зірки); м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування ресторану ДП МОУ «Готель «Козацький» з підтвердженням його класу «вищий»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування  кафе «Кав`ярня на Майдані» ДП МОУ «Готель «Козацький»; м. Київ.

1 сертифікат відповідності на послуги харчування їдальні АТЗТ «Лікувальний комплекс «Феофанія»; м. Київ.

 
Інтерв`ю PDF Друк e-mail
m3“Необхідно прийняти стандарти Codex Alimentarius в якості національних”, - читайте інтерв`ю  Місячного В.П., заступника генерального директора ДП "Укрметртестстандарт", в газеті РБК-Україна.
 
Всесвітній день захисту прав споживачів PDF Друк e-mail

n1

15 березня 2010 року – Всесвітній день прав споживача, проходитиме під гаслом

“Наші гроші – наші права” .

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначається в річницю виступу Президента США Джона Ф. Кенеді в Конгресі в 1961 році. У виступі були сформульовані чотири основних права споживача :

право на безпеку,

право на інформацію,

право на вибір

і право бути почутим.

Пізніше до них додалися ще чотири:

право на відшкодування збитку,

право на споживчу освіту,

право на задоволення базових потреб

і право на здорове довкілля.

У 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Вітаємо всіх зі святом!

 
« ПочатокПопередня381382383384385386387388389390НаступнаКінець »

Сторінка 386 з 393
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сopyright 2009-2024, csm.kiev.ua